Switch to full style
Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.

Regulamin działu

Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE
Odpowiedz

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

8 paź 2013, o 16:35

Czekałem grzecznie 10 dni na towar i ziom z Chin wysłał za free SP zamiast CP :)

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

8 paź 2013, o 16:46

Skoro jednak otworzyli Cargo przez Warszawę, a China Post w dalszym ciągu z niego nie korzysta to idąc drogą dedukcji ten operator nie podpisał z nimi umowy. Na jedno wychodzi :cry:

Niestety nie mogłam znaleźć informacji odnośnie firm korzystających z tego tunelu :( :(

Co do moich dzieci Neo - rozumiem, że każdy z nas lubi indukować sobie dodatkowe problemy jeżeli ma ich za mało. Uważam jednak, że taki podpis w żaden sposób nie godzi w regulamin. Nie jestem też przekonana, aby był też uciążliwy dla innych. :-P

Cieszę się, że czytasz forum - ja też się w nie wkręciłam. Skoro dodałeś mnie do wrogów, to tym samym rozwiązałeś swoje niedogodności. :roll:

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

8 paź 2013, o 17:26

drago68 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kiedyś miałem taki status, ze paczka leciała przez Frankfurt i doleciała w ciągu 4 dni do Polski.

też miałeś status, że "przesyłka zakończyła podróż"? możesz podać nr tej paczki?
napisałem do lot cargo - ciekawe czy odpiszą w ogóle...

gif "dzieci neo" można dodać do adblocka i cieszyć się postami Kasiunieczki ;)

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

8 paź 2013, o 17:27

bekropkaszym napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Beznadziejny ten tranzyt przez Francję, z tamtego lotniska nie ma bezpośrednich lotów do Polski, więc kolejny przystanek zapewne będzie w Niemczech. Tymczasem w kaszaniastym Paryżu przesyłka stoi od 5 dni. :evil:

Powinienes sie cieszyc. Blizej Ci bedzie podjechac :)

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

8 paź 2013, o 18:07

Kasiunieczka specjalnie dla ciebie zainstalowałem adblokera bo wk***** mnie ten podpis

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

8 paź 2013, o 18:19

haha ile szumu o gifa ;p mnie on nawet śmieszy, taki klasyk prawie że z początków internetu. Poza tym zamiast dyskusji o śledzeniu przesyłek robi się rozmowa na temat gifa .
Nie zazdroszczę tym którzy teraz coś kupowali widzę że niezłe poślizgi mają poczty ale już chyba lepiej nie będzie bo święta się zbliżają wielkimi krokami a wtedy to dopiero mają zapiernicz, więc jak ktoś coś chce kupić to nie ma na co czekać, a najlepiej wybrać kuriera tyle że wtedy zwiększa się ryzyko doliczenia vatu.

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

8 paź 2013, o 18:27

czy może mi ktoś powiedzieć czy na podstawie http://en.4px.com/ z moją przesyłką jest wszystko dobrze , a wygląda to tak:

Obrazek

chodzi mi głównie o ostatni status czy to znaczy że paczka jest w Polsce w warszawie, czy może celny się nią zają?

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

8 paź 2013, o 18:31

Została dziś wysłana do PL

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

8 paź 2013, o 18:32

Obstawiam , że paczka jest gotowa do wysyłki ale chyba nie leci bo są osoby które na zmianę tego stanu czekają 7 dni :) Swoją drogą szybka wysyłka tej paczki.

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

8 paź 2013, o 19:32

tacim napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


HEH a mnie się wydaje że długo to trwa, bo widziałem tutaj przypadki że paczka w 5 dni do warszawy trafiała ;)
Odpowiedz