Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE
5 wrz 2016, o 00:26
Nie wiem na co się dogadałeś.
Jak się dogadasz tak, że zwrot dostaniesz za to, że polubisz ich profil na facebooku to tak będzie. Wszystko jest kwestią ustaleń
5 wrz 2016, o 11:47
Muszę wysłać zepsuty tel. do Gearbest, najlepiej listem poleconym w kopercie bąbelkowej. Muszę wypełniać CN 22 czy nie?
8 wrz 2016, o 23:59
Napisałem do aliexpress ponad tydzień temu, dalej odpowiedzi nie ma. Tak długo się czeka?
9 wrz 2016, o 01:17
Skoro tyle czekasz to tyle to trwa.
12 wrz 2016, o 13:32
Mam pytanie, zareklamowałem myszkę która nie działała stworzycielem spór w odpowiedzi chińczyk napisał mi abym wysłał film, pod tym kliknąłem potwierdzam takie rozwiązanie co wiązało sie z zamknięciem sporu czy jest inna szansa odzyskania kasy ?
12 wrz 2016, o 15:22
Pisałeś to w jakimś innym języku a potem google translatorem dopiero na polski?
Czemu szukasz innego sposobu na odzyskanie kasy? Skoro otworzyłeś spór i wysłałeś film to o co chodzi? Wysłanie filmu nie wiąże się z zamknięciem sporu. Musiałeś powciskać coś innego lub translator na polski to źle przetłumaczył.
13 wrz 2016, o 12:47
witam
Mam pytanie bo wysłalam telefon na gwarancje do goldway.
Po czym oni cały czas twierdzą telefon byl otwierany.
Ja nie oddawałma go na gwarancje a tym bardziej sama go nie otwierałam.
Każą mi zapłacic 220 RMB za naprawe.
Co mam zrobic w takiej sytuacji ?
13 wrz 2016, o 13:33
spróbuj się dogadać z przedstawicielem tutaj na forum
hongkong-goldway-u20702.htmli daj znać co ci powie
14 wrz 2016, o 12:05
Otrzymałem Homtom ht17 od nowego sklepu z Ali ale wysyłającego z niemiec "Victory"
Tel otrzymałem używany przez jakiegoś turka- Zalogowane kilka kont- gmail, whats up, dużo zdjęć w pamięci, historia połączeń , smsów..... Jaja... :)
I teraz co radzicie? Refund czy zwrot ? Victory - nowy sklep choć raczej chce iśc w pozytywną stronę, Tel ma ślady uzytkowania i to widać.....
14 wrz 2016, o 13:19
Czemu nas pytasz co ty chcesz dostać (refund czy zwrot telefonu)? Sam wybierz co ci odpowiada. Jak zadowoli cie zniżka to pomyśl w jakiej wielkości, a jak nie, to negocjujesz warunki odsyłki. Skąd mamy wiedzieć co byś wolał? Jeden zadowoli się 10% zwrotu, inny będzie chciał 40% a trzeciego nie zadowoli nawet 70% i będzie chciał odesłać.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.