• Reklama

problem z przypisaniem konta google/gmail dziecka

Xiaomi Pomoc techniczna, usterki, problemy, pomoc, wsparcie.

problem z przypisaniem konta google/gmail dziecka

Postprzez karuzel » 24 lut 2020, o 20:01

Dzień Dobry

Dziecko posiada mi5 z firmowym romem zaktualizowanym do najświeższej wersji. Chciałem zainstalować kontrolę rodzicielską google family link. Do tego potrzebne jest konto google/gmail dla dziecka. Konto zostało założone na komputerze, niestety przy przypisywaniu na telefonie pojawia się komunikat o aktualizacji systemu do nowszej wersji. Po wejściu w aktualizacje jest informacja że nie ma nowych aktualizacji systemowych (aktualny android 8.00 ; wersja MIUI 10 Global 8.11.22). Moje konto google/gmail jako osoby dorosłej przypisuje się bez problemu.

Na innym telefonie marki Samsung konto na telefonie przypisuje się bez problemu.
karuzel
 
Posty: 93
Dołączył(a): 1 lip 2014, o 13:04
Pochwały: 1
Telefon:: SAMSUNG

Reklama

Re: problem z przypisaniem konta google/gmail dziecka

Postprzez Flyagaric » 25 lut 2020, o 18:17

To jest dość problematyczne - też próbowałem się w to bawić i mnie z kolei, instalował się moduł na telefonie w nieskończoność. Kiedy ją logowałem to fon mówi, że musi ten rodzinny moduł doinstalować niby go instalował, ale nic się nie działo - choć błędu żadnego nie zgłasza, to wraca do punktu wyjścia. Ogólnie, to jak chce użyć czegokolwiek od google, to on już wrzeszczy, że ten moduł jest potrzebny, ale zainstalować się nie chce.
Młoda używa fona bez usług google ...
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers


Powrót do Pomoc techniczna



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron