• Reklama

problem z autofocusem, zdjęcia makro. Alcatel 8008D

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

problem z autofocusem, zdjęcia makro. Alcatel 8008D

Postprzez jogus48 » 13 lut 2015, o 00:26

Siemka, od jakiegoś czasu mój telefon cierpi na słabe zdjęcia z bliska, mają one słabą jakość. Byłem naprawdę zadowolony z ostrości zdjęć z bliskiej odległości, jednak nagle w pewnym momencie się ona dosyć znacznie pogorszyła. Nie pomogła zmiana romu, ani backup obecnego.


czy może to być uszkodzenie fizyczne? Po przyłożeniu do ucha w momencie łapania ostrości, aparat wydaje jakieś ciuchutkie dźwięki. Parę razy telefon mi upadł, może tu jest problem?

Dodam tylko, że telefon ten był w naprawie na gwarancji, gdyż po uruchomieniu się wyłączał. Przed tą usterką aparat naprawil się sam :shock: ale dwa tygodnie później się zepsuł cały telefon. W sumie mogłem zwrócić na to uwagę podczas oddawania telefonu do serwisu, ale ponieważ przed usterką ta się rozwiązała sama, to olałem temat. Po odebraniu problem powrócił, choć w sumie i tak radzi sobie z tym lepiej niż wcześniej. Po wgraniu custom romu na którym zazwyczaj pracował telefon, było to samo. Czy jest jakaś możliwość abym naprawił to sam? Telefon jest na układzie MTK6589.
jogus48
 
Posty: 27
Dołączył(a): 1 sty 2014, o 16:44
Telefon:: alcatel ot-8008x

Reklama

Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama