• Reklama

Odesłanie produktu z Aliexpress - jak odczytać adres?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Odesłanie produktu z Aliexpress - jak odczytać adres?

Postprzez UlefoneBePro » 14 kwi 2020, o 10:43

Witam.

Jestem zmuszony do odesłania przedmiotu kupionego na Aliexpress. Spór już został otwarty i zwrot zatwierdzony. W sporze dostałem takie informacje co do adresu zwrotu towaru:

Odbiorca: yang ming hua
Adres ulicy: fuchen business plaze 2-yi-1507
Address2 uliczne:

Miasto: chang zhou shi
Województwo: jiang su sheng
Kraj/Region: China
Zip: 213164
Lokalne Numer: 15312560989

Większość informacji rozumiem, oprócz jednej. W nazwie ulicy fuchen business plaze 2-yi-1507, gdzie tutaj jest numer budynku i numer lokalu? Czy numer budynku to 2-yi a numer lokalu to 1507? Czy jeśli wyślę na taki adres a paczka nie dojdzie, to czyja to będzie wina?
UlefoneBePro
 
Posty: 72
Dołączył(a): 14 mar 2017, o 09:33
Telefon:: Ulefone Be Pro

Reklama

Re: Odesłanie produktu z Aliexpress - jak odczytać adres?

Postprzez akir » 14 kwi 2020, o 11:39

Nie przejmuj się niczym to normalne tam nie ma takich europejskich adresów. Też się zastanawiałem jak mają znaleźć lije hujka w centrum wielkości małego miasta hehe. Piszesz adres jak leci i wysyłasz

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Odesłanie produktu z Aliexpress - jak odczytać adres?

Postprzez UlefoneBePro » 14 kwi 2020, o 11:57

OK, tak zrobię, tylko numer domu muszę podać, to jest pole wymagane, więc wpisać tak: Nazwa ulicy - uchen business plaze, Numer domu - 2-yi-1507 ?
UlefoneBePro
 
Posty: 72
Dołączył(a): 14 mar 2017, o 09:33
Telefon:: Ulefone Be Pro

Re: Odesłanie produktu z Aliexpress - jak odczytać adres?

Postprzez akir » 14 kwi 2020, o 12:09

Ja bym tak wpisał, na drukach poczty prościej jest adres i wpisujesz jak leci.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Odesłanie produktu z Aliexpress - jak odczytać adres?

Postprzez UlefoneBePro » 14 kwi 2020, o 12:21

A wiadomo kiedy poczta odblokuje wysyłanie paczek do Chin? Pocztą polską już odsyłałem towar, było tanio i prosto. Teraz muszę niestety korzystać z kuriera - cena x3 ( ale za to termin dostawy podobno parę dni ). Mam czas na podanie numer śledzenia do 17 kwietnia, ale wolałbym nie czekać do ostatniego dnia.
UlefoneBePro
 
Posty: 72
Dołączył(a): 14 mar 2017, o 09:33
Telefon:: Ulefone Be Pro

Re: Odesłanie produktu z Aliexpress - jak odczytać adres?

Postprzez akir » 14 kwi 2020, o 12:42

Znając pocztę nie będzie to szybko

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei


Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama