• Reklama

Odbieranie pieniędzy na Paypal w USD bez kosztów

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Odbieranie pieniędzy na Paypal w USD bez kosztów

Postprzez axl » 29 mar 2019, o 11:28

W jaki sposób najsprawniej przyjmować pieniądzę on innych użytkowników Paypala w USD bez przewalutowania ?

Jedno konto w PLN już mam ale nie o to chodzi.

Chciałbym unikać zabawy ze zmianą walut i płaceniem kosmicznych prowizji itp it.

Czy mogę utworzyć drugie konto które będzie w całości dolarowe? a może jakieś inne rozwiązanie ?
Czy pod takie konto muszę podpinać jakąś kartę itp itd? czy muszę je weryfikować ? czy dla małej kwoty mogę bez obaw przyjąć środki od innego użytkownika ?
axl
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 mar 2019, o 09:02
Telefon:: asus

Reklama

Re: Odbieranie pieniędzy na Paypal w USD bez kosztów

Postprzez mruczek66 » 29 mar 2019, o 12:33

pod paypal mam podpięte 2 karty walutowe(us i eur). karty trzeba rejestrować telefonicznie z konsultantem paypal. nie ponoszę dodatkowych kosztów.
Avatar użytkownika
mruczek66
AKTYWNY
 
Posty: 366
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 14:21
Lokalizacja: koszalin
Pochwały: 4
Telefon:: poco3x

Re: Odbieranie pieniędzy na Paypal w USD bez kosztów

Postprzez axl » 29 mar 2019, o 14:07

mruczek66 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


no dobra ale co one dają w zasadzie? albo inaczej. jak je używać w praktyce ?

Tzn dajmy na to chce aby ktoś mi wysłać pieniądze w USD - czy mam ustawić /coś przestawić w jakiś opcjach ?
Później natomiast chce wrócić na przyjmowanie płatności w PLN / EUR czy tak samo?

No i czy to działa w dwie strony ? Tzn za równo odbieranie jak i płacenie np w sklepach / wysyłanie do kogoś ?
axl
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 mar 2019, o 09:02
Telefon:: asus

Re: Odbieranie pieniędzy na Paypal w USD bez kosztów

Postprzez axl » 1 kwi 2019, o 09:39

Co jest panowie i panie ? Nie wiecie ? Nie korzystacie z Paypala ? Nie warto ??
axl
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 mar 2019, o 09:02
Telefon:: asus

Re: Odbieranie pieniędzy na Paypal w USD bez kosztów

Postprzez Rura » 1 kwi 2019, o 13:25

Nie odbierałem kasy w $ od osoby prywatnej... A od mała, żółta, skośnooka ludzia jak szedł zwrot, to wyglądało to identycznie jak w drugą stronę. Tylko jak szło ze złotówkowego konta to wiadomo były różne przeliczniki. I już.
Jak to jest jak masz otrzymać przelew w w wlucie na walutowe konto, a nie kartę - nie mam pojęcia, bo nie korzystałem i nie po to mam PP.
Avatar użytkownika
Rura
AKTYWNY
 
Posty: 639
Dołączył(a): 10 lut 2018, o 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Re: Odbieranie pieniędzy na Paypal w USD bez kosztów

Postprzez existe » 1 kwi 2019, o 14:02

do platnosci i przyjnowania platnosci od kogos, bez ponoszenia kosztow, ponownie polecam revolut, konto zakladasz w kilka minut - karta wirtualna za free, plastikowej nie musisz posiadac (normalnie jest platna, ale ze 2 razy w roku sa promocje i wowczas dostajesz ja za free)
mozesz miec kilka zdefioniowanych walut na koncie - platnosc przyjmowana jest wowaczas na konto w walucie otrzymanej, przewalutownie - po kursie absolutnie minimum
No i wreszcie - mozesz wysylac komus linka do platnosci karta - bez zadnej oplaty z zadnej strony - placacy nie musi miec konta w revolut - zwykla platnosc z dowolnej karty i o ile pamietam sam definiujesz w jakiej walucie i ile
przelew na konto bankowe rowniez za free - wowczas trwa kilka dni (3/4)- lub mozna zaplacic za ekspres, przelew na dowolny kraj ktory obsluguja, a jest ich sporo, i na marginesie nie ma tanszej - bo bezplatnej formy przelewu jak w revolut
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10


Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron