• Reklama

Teraz jest 28 kwi 2024, o 09:48

Nowości Nowości dla Telchina Centrum chińskich telefonów

Mapa strony Telchina Centrum chińskich telefonów » Dział : Telchina Centrum chińskich telefonów

Forum użytkowników chińskich telefonów DUAL SIM Android pomoc, opinie

Czego słuchacie?

\Up The Irons!!/
Tak sie chciałem zapytać czego sobie ludzie słuchaja na forum.

Ja słucham Heavy Metalu czyli oczywiście IRON MAIDEN.
Moge powiedziec że jestem totalnym fanem Ironów.

Więc, czego wy słuchacie/?
Czytaj więcej : Czego słuchacie? | Wyświetlone : 4477 | Odpowiedzi : 14 | Dział : HydePark


Świetna gra!!! Ponoć można oszaleć na jej punkcie.

Świetna gra!!! Ponoć można oszaleć na jej punkcie.

Kliknij na czerwony kwadracik i przytrzymaj go. Nastepnie tak sie poruszaj, aby nie dotknac ani czarnych scian, ani niebieskich prostokatow.




http://tinyurl.com/56t9u

Sprobujcie, to fajne naprawde!
Milej zabawy!

Mój rekord jak narazie to 23,5 sekundy
Czytaj więcej : Świetna gra!!! Ponoć można oszaleć na jej punkcie. | Wyświetlone : 2408 | Odpowiedzi : 4 | Dział : HydePark


Gry i Konsole

\Up The Irons!!/
Jestem pewien że niejeden członek naszego forum posiada jakąś konsole.
I teraz jestm ciekaw: Jaką, i w co gracie.
PieC tez sie liczy :)
Ja moge sie pochwalić konsolą Nintendo DS Lite oraz PS2.
Na PieCu nie gram wogule, uzywam go tylko do internetu i aplikacji.
Więc o moich nabytkach juz wiecie, a co wy trzumacie pod telewizorem??:)
Czytaj więcej : Gry i Konsole | Wyświetlone : 3201 | Odpowiedzi : 10 | Dział : HydePark


Niemarkowe telefony z Chin zalewają Europę

Światowy przemysł telefonów komórkowych usiłuje zahamować rozprzestrzenianie się niemarkowych komórek, wprowadzając ściślejsze zasady nadawania aparatom numerów identyfikacyjnych.

GSM Association, organizacja zrzeszająca producentów aparatów i operatorów telefonii komórkowej w standardzie GSM, zaczęła pobierać od producentów telefonów opłaty za międzynarodowe numery identyfikacyjne – IMEI. Organizacja ma nadzieję zapobiec nielegalnemu handlowi numerami i utrudnić nieuprawnionym producentom ich pozyskiwanie. – Przy okazji GSMA zajęła się kwestią fałszywych i podrabianych numerów IMEI na rynku. To zjawisko niepokoi producentów legalnych ...
Czytaj więcej : Niemarkowe telefony z Chin zalewają Europę | Wyświetlone : 3110 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


MUzyczne stacje TV z netu

link do streamu eska.tv

mms://streamtv.eska.pl:6000/eskatv

i jeszcze
RMF MAXXX TV


mms://217.74.72.29/RMFMAXXXVIDEO40


WMP może domagać się kodeka koder-dekoder WVC1 .
Wtedy instalujemy zestaw kodeków np :
KLite-Codec-Pack
http://www.dobreprogramy.pl/KLite-Codec-Pack,Program,Windows,13137.html

Polecam
Czytaj więcej : MUzyczne stacje TV z netu | Wyświetlone : 3473 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Komputery i internet


WINDOWS skruty, sztuczki itp

kilka skrótów


Alt + spacja - Wyświetlanie menu systemowego bieżącego okna
Alt + litera (np. p) - Wyświetlanie elementu menu aktywnego okna , w którego nazwie jest podkreślona użyta litera
Alt + Tab - Przełączanie się między otworzonymi oknami
Alt + Shift + Tab - Przełączanie się między otworzonymi oknami w odwrotnej kolejności
Shift + 2-krotne - kliknięcie na folder Otwarcie foldera w Exploratorze
Shift + zamknięcie okna - Zamknięcie wszystkich okien
F1 - Pomoc ...
Czytaj więcej : WINDOWS skruty, sztuczki itp | Wyświetlone : 3451 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Komputery i internet


Striptiz_boski

http://www.joemonster.org/filmy/20561/Striptiz_boski_

super
Czytaj więcej : Striptiz_boski | Wyświetlone : 4880 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Humor


Chińskie telefony

Jak sądzicie, czy chińskie telefony będą zyskiwały na popularności?
Czytaj więcej : Chińskie telefony | Wyświetlone : 6724 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Sondy


LePhone -drugi smartfon z system Android od Lenovo

Podczas prezentacji nowości na CES 2010, Lenovo pokazało swój drugi, znacznie bardziej zaawansowany telefon z systemem Android. W poniedziałek na świat wydano oficjalne zdjęcia nowego gadżetu. LePhone, bo tak się nazywa nowy smartfon, charakteryzuje się bardzo specyficznym wyglądem i jest w pełni dotykowy. Jego modułowa konstrukcja zwiększa funkcjonalność, przez co istnieje możliwość podłączenia zewnętrznej klawiatury, drugiej baterii, czy głośników za pomocą magnetycznego złącza umieszczonego w dolnej części obudowy.

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/zCvQkr0_B00&hl=pl_PL&fs=1&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" ...
Czytaj więcej : LePhone -drugi smartfon z system Android od Lenovo | Wyświetlone : 8613 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Nowości


katalog stron - wyszukiwarka

Zrobiłem wyszukiwarkę z linkami do popularnych stron i mam pytanie jaką stronę powinienem dodać do bazy stron.Cześć moich znajomych ma ją jako startową i są bardzo zadowoleni. Myślę że i innym się może przydać tylko pytanie czy nie brakuje jakiegoś niezbędnego adresu.? proszę o propozycje.
WYSZUKIWARKA
Czytaj więcej : katalog stron - wyszukiwarka | Wyświetlone : 3070 | Odpowiedzi : 4 | Dział : HydePark


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama