• Reklama

Teraz jest 8 maja 2024, o 03:28

Nowości Nowości dla HydePark

Mapa strony HydePark » Dział : HydePark

Rozmowy na wszystkie tematy

Tanie gadanie !

Większość chińskich telefonów posiada funkcję dualsim co daje nam możliwość dobrania taniej oferty prepaid.

Ja stawiam na taką konfiguracje

sim1: Sami Swoi- 24gr minuta na stacjonarne i sieć plus, samiswoi
( do tego za doładowanie 40 zł bonus 10zł, długa ważność konta 80zł przedłuża na 7 miesięcy)
sim2 PLAY -29 gr do wszystkich w polsce


Czekam na wasze propozycje taniego gadania.
Czytaj więcej : Tanie gadanie ! | Wyświetlone : 3160 | Odpowiedzi : 5


Przedstaw się nowy użytkowniku i powiedz coś o Sobie

Jeżeli chcesz się nam przedstawić to napisz kilka słów o sobie, czym się zajmujesz, jaki telefon posiadasz, posiadałeś wcześniej, co lubisz robić i co tylko innego chcesz o sobie!!!!! ;]
Czytaj więcej : Przedstaw się nowy użytkowniku i powiedz coś o Sobie | Wyświetlone : 7071 | Odpowiedzi : 24


tego jeszcze nie widziałeś

ObrazekObrazek
Czytaj więcej : tego jeszcze nie widziałeś | Wyświetlone : 3314 | Odpowiedzi : 3


INWESTOWANIE z zyskiem

ciekaw jestem czy ktoś z was inwestuje swoje pieniądze na giełdzie czy tez fundusze inwestycyjne.
Ja inwestuje w fundusze akcji za pośrednictwem supermarketu funduszy inwestycyjnych w mBanku gdzie to nie pobierają opłat dystrybucyjnych jak w innych bankach czy funduszach.Dzięki temu już na starcie zyskujemy 3-5% na nieuiszczonej prowizji.

Nie zdecydowałem się na inwestycje bezpośrednio w akcje za pośrednictwem eMAKLERA bo trzeba wtedy na bieżąco kontrolować co się dzieje na giełdzie, a nie zawsze mam czas ...
Czytaj więcej : INWESTOWANIE z zyskiem | Wyświetlone : 2887 | Odpowiedzi : 6


Instrumenty

Siemka. Hydepark trzeba rozkręcac więc prosze. Więc na czym gracie?? Na jakim instrumencie?? Na banjo czy może na organach?? :)
Więc ja gram na gitarze elektrycznej Fender Stratocaster.
Gram juz rok, o niedana uczęszczam do szkoły muzyczniej więc nie jet źle.
A wy??

PS. Lubie ta fotke (to ja ;P):

Obrazek
Czytaj więcej : Instrumenty | Wyświetlone : 2511 | Odpowiedzi : 3


Zakupy internetowe młodzieży między 13-18 rokiem życia

Nie masz 18 lat a chcesz coś samodzielnie kupić przez allegro? Żaden problem. mając ukończone 13 lat można założyć bezpłatnekonto JUNIOR i dokonać zakupów do kwoty 500zł - jednorazowo

W połączeniu z bezpłatnym kontem bankowym 'izzyKONTO', przeznaczonym dla młodzieży między 13-18 rokiem życia zyskujemy pełną swobodę zakupów bez dodatkowych opłat "za pobraniem"

By dowiedzieć się więcej kliknij poniżej w link i wypełnij wniosek:izzyKONTO

Konto na allegro założysz klikając > > TU < <
Czytaj więcej : Zakupy internetowe młodzieży między 13-18 rokiem życia | Wyświetlone : 25867 | Odpowiedzi : 44


Czego słuchacie?

\Up The Irons!!/
Tak sie chciałem zapytać czego sobie ludzie słuchaja na forum.

Ja słucham Heavy Metalu czyli oczywiście IRON MAIDEN.
Moge powiedziec że jestem totalnym fanem Ironów.

Więc, czego wy słuchacie/?
Czytaj więcej : Czego słuchacie? | Wyświetlone : 4481 | Odpowiedzi : 14


Świetna gra!!! Ponoć można oszaleć na jej punkcie.

Świetna gra!!! Ponoć można oszaleć na jej punkcie.

Kliknij na czerwony kwadracik i przytrzymaj go. Nastepnie tak sie poruszaj, aby nie dotknac ani czarnych scian, ani niebieskich prostokatow.




http://tinyurl.com/56t9u

Sprobujcie, to fajne naprawde!
Milej zabawy!

Mój rekord jak narazie to 23,5 sekundy
Czytaj więcej : Świetna gra!!! Ponoć można oszaleć na jej punkcie. | Wyświetlone : 2411 | Odpowiedzi : 4


Gry i Konsole

\Up The Irons!!/
Jestem pewien że niejeden członek naszego forum posiada jakąś konsole.
I teraz jestm ciekaw: Jaką, i w co gracie.
PieC tez sie liczy :)
Ja moge sie pochwalić konsolą Nintendo DS Lite oraz PS2.
Na PieCu nie gram wogule, uzywam go tylko do internetu i aplikacji.
Więc o moich nabytkach juz wiecie, a co wy trzumacie pod telewizorem??:)
Czytaj więcej : Gry i Konsole | Wyświetlone : 3204 | Odpowiedzi : 10


katalog stron - wyszukiwarka

Zrobiłem wyszukiwarkę z linkami do popularnych stron i mam pytanie jaką stronę powinienem dodać do bazy stron.Cześć moich znajomych ma ją jako startową i są bardzo zadowoleni. Myślę że i innym się może przydać tylko pytanie czy nie brakuje jakiegoś niezbędnego adresu.? proszę o propozycje.
WYSZUKIWARKA
Czytaj więcej : katalog stron - wyszukiwarka | Wyświetlone : 3073 | Odpowiedzi : 4


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165147 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama
cron