• Reklama

LeTV Le 1 X600

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: LeTV Le 1 z chipem MT6795

Postprzez pepperoni » 23 wrz 2015, o 20:23

thirtyseconds napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


No to teraz pojechales. Lenovo ma inny slabszy i w dodatku strasznie grzejacy sie badziewny procesor, a Meizu ma jeszcze slabsze cpu.
Wyjasnijmy sobie jedno telefony porownuje sie pod wzgledem procesora. Dla mnie najwazniejsze sa bebechy, a te w x600 i note 2 sa praktycznie takie same.
Wiadomo gimbus wolalby miec x600, zeby na przerwach mogl sie chwalic kolezankom jaki to on ma swietny telefon, aczkolwiek to tez kwestia gustu bo mi osobiscie bardzo podobaja sie te czerwone dotykowe przyciski. :)
Jeszcze raz powtarzam x600 i note 2 to ta sama polka.
pepperoni
 
Posty: 89
Dołączył(a): 3 sie 2015, o 17:40
Pochwały: 1
Telefon:: ----

Reklama

Re: LeTV Le 1 z chipem MT6795

Postprzez vstol » 23 wrz 2015, o 20:31

pepperoni napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


No to teraz pojechales. Lenovo ma inny slabszy i w dodatku strasznie grzejacy sie badziewny procesor, a Meizu ma jeszcze slabsze cpu.
Wyjasnijmy sobie jedno telefony porownuje sie pod wzgledem procesora. Dla mnie najwazniejsze sa bebechy, a te w x600 i note 2 sa praktycznie takie same.
Wiadomo gimbus wolalby miec x600, zeby na przerwach mogl sie chwalic kolezankom jaki to on ma swietny telefon, aczkolwiek to tez kwestia gustu bo mi osobiscie bardzo podobaja sie te czerwone dotykowe przyciski. :)
Jeszcze raz powtarzam x600 i note 2 to ta sama polka.


Miałeś LeTV w ręku że tak się wypowiadasz? To nie ta sama jakościowo półka. LeTV jest lepiej wykonane + ma lepsze audio i kilka innych rzeczy
Wracając do samochodów - wołałbyś Golfa GTI albo Touarega od Continentala, bo Bentley to szpan przed koleżankami, tak? Znajdziesz model gdzie tu i tu bije to samo serce.
Co tam VAG - sam Mercedes pakuje 6,3 litrowe V12 do prawie każdego swojego modelu, więc wg. Ciebie to te same samochody?

Co prawda po zapakowaniu w jakieś gumowe etui jakość wykonania przestaje mieć znaczenie, ale to inna sprawa.
Ostatnio edytowano 23 wrz 2015, o 20:33 przez vstol, łącznie edytowano 1 raz
vstol
 
Posty: 51
Dołączył(a): 16 lis 2013, o 02:15
Telefon:: sgs2

Re: LeTV Le 1 z chipem MT6795

Postprzez thirtyseconds » 23 wrz 2015, o 20:33

@pepperoni, ehh z takim ignorantem jak Ty nie ma dyskusji. Oznajmij informatykowi, że lapek Acera i Della o tych samych parametrach to ta sama półka, ale będzie szydera xDD
Cieszymy się, że masz XRN2, bo to super telefon, ale tutaj gada się o lepszym, więc już skończ nas rozbawiać bo ile można ;-)
Avatar użytkownika
thirtyseconds
AKTYWNY
 
Posty: 543
Dołączył(a): 20 kwi 2014, o 11:48
Pochwały: 35
Telefon:: LeTV X600
ROM: EUI

Re: LeTV Le 1 z chipem MT6795

Postprzez pepperoni » 23 wrz 2015, o 20:39

Rozsadny czlowiek chwile dluzej sie zastanowi i wezmie to samo, ale za 40$ mniej. Jele.. tzn. inny konsument przeplaci za letv x600 :)
Zawsze mam beke z ludzi ktorzy wola przeplacac za to, ze nie trzeszczy im klapka (albo mniej trzeszczy) lub za to, ze im sie obudowa inaczej swieci.
pepperoni
 
Posty: 89
Dołączył(a): 3 sie 2015, o 17:40
Pochwały: 1
Telefon:: ----

Re: LeTV Le 1 z chipem MT6795

Postprzez AnimalPL » 23 wrz 2015, o 20:41

thirtyseconds napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


przeciez w zestawie z RN2 tez jest ladowarka 2A.....

Nie rozumiem jak mozna porownywac Bentleya do sKody czy innych Marek i mowic ze Letv to taki bentley a xiaomi to skoda czy jakas inna marka.

No sorry, ale czy ktos slyszal wczesniej o telefonach firmy LeTV? Bo ja o Xiaomi slyszalem, a o tym Letv nie. Nie wiem czy jest sens doplacac prawie 80$ (taka jest roznica miedzy wersja TD Xiaoimi) a wersją 32GB w Letv(celowo piszę o 32GB, bo kupowanie 16GB mija sie z celem, a w Xiaomi mozna wlozyc karte sd ktora calkowicie rozwiązuje problem z miejscem). JAk dla mnie to chyba nie warto za sam wyglad i 1GB ramu wiecej. Podejrzewam, ze mniej problemow bedzie z dzialaniem tej Skody niz tego Bentleya o ktorym nikt wczesniej nie slyszal.

Aczkolwiek nie przecze ze Letv jest zly i sam sie na nim zastanawiam, ale musialem to napisac, bo jak widze co niektorzy piszą o Bentleyach ala letv to nie moglem sie powstrzymac.
AnimalPL
AKTYWNY
 
Posty: 550
Dołączył(a): 21 sty 2015, o 09:11
Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Re: LeTV Le 1 z chipem MT6795

Postprzez thirtyseconds » 23 wrz 2015, o 20:48

To kup a się przekonasz :) czuć tutaj wielgachny ból dupy użytkowników xrn2, bo jak kupowali swoje tel to różnica w cenie była ponad 100$, teraz spadła do 40 i boli dupa

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
thirtyseconds
AKTYWNY
 
Posty: 543
Dołączył(a): 20 kwi 2014, o 11:48
Pochwały: 35
Telefon:: LeTV X600
ROM: EUI

Re: LeTV Le 1 z chipem MT6795

Postprzez pepperoni » 23 wrz 2015, o 20:50

To was boli dupa. Ja tylko stwierdzam fakty. Mi jak sie telefon nie podoba to od razu go sprzedaje, a TY widze, ze tylko poslady sciskasz xD xD
pepperoni
 
Posty: 89
Dołączył(a): 3 sie 2015, o 17:40
Pochwały: 1
Telefon:: ----

Re: LeTV Le 1 z chipem MT6795

Postprzez miks » 23 wrz 2015, o 20:52

pepperoni napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Lubię Cię i masz wiele racji, ale nie każdy zmienia fona co chwilę i chętnie dopłaci do dobrej jakości elementów czy też funkcji, które uzna za przydatne.
Osobiście najmniej mi zależy na procesorze i grafice. Oczywiście w granicach rozsądku, bo tylko 1080p ekran biorę pod uwagę.
miks
 
Posty: 46
Dołączył(a): 12 maja 2015, o 22:57
Telefon:: Nokia

Re: LeTV Le 1 z chipem MT6795

Postprzez Niejeden z nas » 23 wrz 2015, o 21:01

A te Bentleye to chyba jakieś dziadowskie auta.. Mało kto nimi jeździ.. ;-)

wysłałem z tapatalk
Niejeden z nas
AKTYWNY
 
Posty: 344
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 14:04
Lokalizacja: Pszczyna
Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Mi4
ROM: DEV

Re: LeTV Le 1 z chipem MT6795

Postprzez AnimalPL » 23 wrz 2015, o 21:03

thirtyseconds napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


JA nie mam bólu dupy, bo mialem 2 egzmneplarze RN2 i juz dwa sprzedalem. JEdnym bawilem sie prawie tydzien. JAk dla mnie roznica w cenie jest 80$ bo tylko 32GB wersje oplaca sie kupic. MAm aktualnie LG G2, z ktorego jestem ogolnie zadowlony tylko ta pamiec 16GB bez mozliwosci rozszerzenia mnie wkurza.

Widze jak ludzie chwala Letv, rozmyslam jego zakup lub kupno dla siebie xrn2, bo spodobal mi sie system i dzialanie samego miui, jednak renoma i prestiz marki letv mnie troche odstrasza. Co do wygladu to i tak bym nosil w jakims silikonie wiec jakosc pleckow mam gdzies. Fajne w letv jest jego rozmiar i fantastyczne ratio co do wielkosci ekranu na przodzie. Myslalem ze w Lg jest swietne ale tu to juz chyba rekord.
AnimalPL
AKTYWNY
 
Posty: 550
Dołączył(a): 21 sty 2015, o 09:11
Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Re: LeTV Le 1 z chipem MT6795

Postprzez radier » 23 wrz 2015, o 21:04

pepperoni czas na doktora.

Taptaptap Mlais M52
Avatar użytkownika
radier
AKTYWNY
 
Posty: 395
Dołączył(a): 5 mar 2015, o 23:40
Pochwały: 11
Telefon:: Samsung

Re: LeTV Le 1 z chipem MT6795

Postprzez ra-vau » 23 wrz 2015, o 21:11

panowie, sugeruje trochę opanowania, oraz spuscic z tonu, bo podjazdy kogo co boli, czy to genitalia, czy co innego, sa nie na miejscu. Najpierw ktos pisze o lansowaniu sie w gimnazjum letv (przypominam, ze piszemy o najnizszym mdelu tej mlodej firmy), a potem ktos wypomina ze glupi jest ten co dopllaci 40$ do droższego, aby mec gb ramu wiecej czy lepsze materialy\spasowanie... zakladajac ze 40 dolcow, to mniejwiecej rownowartosc jednej dniowki przy srednej placy w PL to z calym szacunkiem, ale żadna to różnica w cenie - więc jak ktos chce dplacac, niech doplaca, a werdykt tutaj pojawi sie za 1,5r gdy przecietny posiadacz xrn2 i letv bedzie sprzedawal swoj telefon i opisze swoje wrazenia po takim okresie czasu.


zabawne jest to,ze zapewne czesc osob niemiala ani jednego, ani drugiego w dloniach... a czesc ma tylko jednego z nich, a i tak robi sie na znawce :-)
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości