LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,
26 gru 2017, o 14:53
A ja właśnie chyba odkryłem bug lub sam coś skopałem z bluetooth. Próbowałem sparować radio w samochodzie i na fonie powinno wyskoczyć okienko gdzie wpisuje się kod do radia. Niestety okienko się nie pokazuje a po jakiejś chwili na fonie pisze że błąd połączenia ze względu na zły pin. Z tego co sobie przypominam to było info wcześniej z ustawień google czy radio ma automatycznie odblokowywać telefon czy coś ale tego nie tykalem. Może coś z tym jest pokitrane. Niestety problem jest też przy parowaniu z innym telefonem. Brak okna do potwierdzenia kodu parowania.
26 gru 2017, o 15:10
@djdred ale a2 mobile ma dostep do wssystkich pasm, takze w plusie. To jest technicznie jedna siec
@whiro a jakbys zapomnial to urządzenie i jeszcze raz sparowal?
Wysłane z Le Pro 3
26 gru 2017, o 15:28
Wywaliłem telefon z radia i radio z telefonu i próbowałem parować od nowa. Teraz parowałem z moim HTC M8. Na HTC wyskakuje okno z potwierdzeniem kodu parowania a na leeco niestety nie. Czyli nawet nie da się go sparować z innym fonem.
26 gru 2017, o 15:57
Ja zawsze parowałem telefon z radiem w aucie bez żadnych kodów. Wieczorem córkę będę odwoził, to aż sprawdzę.
Wysłane z Le Pro 3
26 gru 2017, o 16:34
Tu nie chodzi nawet o radio, nie chce się sparować z innym fonem.
26 gru 2017, o 16:41
To może ja coś wtrace. Po usunięciu musicfx działa Viper, ale nie działa phonograph. Macie jakieś rozwiązanie lub jakiś odtwarzacz współpracujący z viperem?
26 gru 2017, o 16:49
U mnie Phonograph działa. Małe ale. Po usunięciu MusicFx, zainstalowałem najnowszą jego wersję.
Stąd ściągałem:
https://www.apkmirror.com/apk/google-in ... -download/Wysłane z Le Pro 3
26 gru 2017, o 16:57
Zainstalowałem apke. która podałeś, niestety odtwarzacz dalej nie działa.
26 gru 2017, o 17:16
U mnie działa normalnie.
Wysłane z Le Pro 3
26 gru 2017, o 18:37
U mnie też działa, ale zamiast musicfx jako korektora używa dolby atmos.
26 gru 2017, o 18:45
Bo jak chcesz korektor FX, to musisz wejść w opcje odtwarzacza, korektor i wybierasz, który Ci pasuje.
Wysłane z Le Pro 3
26 gru 2017, o 19:30
U mnie po wybraniu nie ważne jakiego korektora po wciśnięciu Play nic się nie dzieje
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.