• Reklama

Kontakt do Fire Business (zakupy z Geekbuying)

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Kontakt do Fire Business (zakupy z Geekbuying)

Postprzez DJopek » 16 lip 2018, o 11:56

Cześć

Oczekiwałem na przesyłkę z geekbuying i niestety dostarczenie trafiło na czas mojego urlopu.
Oczywiście zawaliła jak zwykle poczta polska i listonosz bowiem przy próbie pierwszego doręczenia listonosz nie zostawił awizo tj. 27 czerwca (1 lipca wyjechałem na urlop), później przyszedł 4 lipca gdzie nikogo nie było i zostawił awizo powtórne z terminem odbioru do 11 lipca. Wróciłem wczoraj no i klops.
Na poczcie dowiedziałem się, że przesyłka została zwrócona do nadawcy (12 lipca), gdzie o dziwo nie jest sklep geekbuying a chyba ich jakiś pośrednik firma Fire Business ul. Wałbrzyska Warszawa - ale z tego co gdzieś wyczytałem zwroty idą do tej samej firmy tylko że do Piotrkowa Trybunalskiego...
Niestety na Internecie nigdzie nie mogę znaleźć żadnego maila ani telefonu do tej firmy :/

Czy mam jeszcze jakąś szansę na odzyskanie przesyłki?

Pozdrawiam
Darek
DJopek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lip 2018, o 11:48
Telefon:: Samsung

Reklama

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama