Switch to full style
Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.

Regulamin działu

Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE
Odpowiedz

Re: Joybuy/JD.COM

25 sie 2017, o 19:47

Hehehe, ale ty tego właśnie nie czaisz, że dla nich jak najlepsza promocja jest, żeby on tam był widoczny w super cenie jak najdłużej i przyciągał zainteresowanie. Twoja frustracja na koniec, to coś z czym są w stanie się pogodzić :)
Dalekowschodni marketing.

Re: Joybuy/JD.COM

25 sie 2017, o 20:37

Może i tak :mrgreen: przywyknę do tego dalekowschodniego marketingu :mrgreen: póki co sfrustrowany nie jestem, nie ta to inna promocja będzie, nie w tym to w innym sklepie :lol: towaru nie zabraknie :D

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Re: Joybuy/JD.COM

25 sie 2017, o 22:51

Kupił ktoś u nich nubie z17 stąd: https://www.joybuy.com/600012010.html? chodzi mi czy możecie ją zamówić i z jakim softem przyjdzie bo wydaje mi sie ze to sztuki na rynek chiński i nie wiem jak z tym słynnym lte b20 bo dla mnie to ważne.

Re: Joybuy/JD.COM

25 sie 2017, o 23:52

Ja zamówiłem bez problemów. Z17 obsługuje B20. Masz to podane w oficjalnej specyfikacji na stronie producenta: http://www.nubia.com/nubiaz17?type=params

Re: Joybuy/JD.COM

26 sie 2017, o 23:27

Ale przyjdzie ci w sofcie chinskim?

Re: Joybuy/JD.COM

26 sie 2017, o 23:34

hitachi139 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

a skąd ja mam to wiedzieć w jakim sofcie mi przyjdzie?

Re: Joybuy/JD.COM

27 sie 2017, o 09:10

ta nubia to akurat dosc slaby telefon jak na flagowca - super wyglad ale slaby aparat i glosniki... sam chcialem kupic ale bezsensu totalnie

Re: Joybuy/JD.COM

27 sie 2017, o 11:14

nieoszukujenavacie napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Trzeba patrzeć przez pryzmat ceny. 366$ to mało jak na topowe parametry.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Re: Joybuy/JD.COM

27 sie 2017, o 16:33

nieoszukujenavacie napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie powiedziałbym że słaby. Telefon ma ładny design i raczej nie odbiega jakością wykonania od konkurencji. W prawdzie nie posiada ekranu amoled, za to ma bardzo wąskie boczne ramki. Poza tym ekran ips ma również swoje zalety. Rozdzielczość fhd, podobnie jak w op5 czy mi6. Telefon ma również na pokładzie SD835, DAC, ip67 i b20. Do czego można się doczepić to brak jacka i aparat, choć i tu mi6 czy op5 wypadają słabo na tle sgs7. OP5 nie ma nawet OIS :mrgreen: . W mojej ocenie jest to bardzo ciekawa konstrukcja, która na pewno wyróżnia się wyglądem, choć to trochę subiektywne odczucie.

Re: Joybuy/JD.COM

28 sie 2017, o 02:07

Witam Was miał ktoś problemy aby wpisać adres do wysyłki na formularzu ? Od 3 godzin wychodzi mi błąd odśwież stronę i tak cały czas.
Odpowiedz