Switch to full style
Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.
Odpowiedz

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

9 paź 2017, o 22:31

arturro007 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Warto dolozyc do A4S.

Ilife A4s posiada mopa? Ta funkcja mopa warta uwagi? W domu mam tylko dwa dywany z długim włosiem. Tak to płytki, panele i deski. Także, niekoniecznie potrzebuję odkurzacza do dywanów.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

10 paź 2017, o 09:52

@carolla

Napisz do supportu ilife to Ci odpowiedza czy jest mozliwe dokupienie sciany.

@chrabia

Do Twoich wymagan to juz chyba jakis cyborg by sie nadawal. :lol: Popatrz na filmiki video, recenzje ilife i xiaomi.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

10 paź 2017, o 11:07

polak.krk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Miałem odpisać do chrabi, że ma kosmiczne wymagania jednak :p

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

10 paź 2017, o 12:16

Jakie kosmiczne? :o Głównie pisałem o rzeczach których nie wymagam (a wielu osobom na tych rzeczach często zależy)
Xiaomi choć kusi, bo na pewno dobre, jak wszystko od tej firmy, jest strasznie drogie wg mnie. Prędzej ilife, ale on też ma trochę modeli itd...

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

10 paź 2017, o 12:20

Zamawiał ktoś może z GearBest ilife A4S w ostatnich dniach? Zamówiłem z EU, minął już tydzień i nic, kiedyś przychodziły w 3 dni?

Re: ilife A4 a wirtualna ściana

10 paź 2017, o 15:30

Carolla napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
ściana z A6 nie pasuje, sprawdzałem osobiście jakby ktoś pytał.

Re: ilife A4 a wirtualna ściana

10 paź 2017, o 15:30

Carolla napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
ściana z A6 nie pasuje, sprawdzałem osobiście jakby ktoś pytał.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

10 paź 2017, o 15:42

wilkw napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Przychodzily w 3dni jesli byly nadane z UK. Masz nr trackingowy?

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

10 paź 2017, o 18:54

Czytałem, pytałem i jednak kupiłem Xiaomi (jakiś dziwny sentyment do tej firmy). Właśnie odkurza. Całe podłączanie poszło bez problemów, łącznie z aktualizacją, jednak chyba tym razem popełniłem błąd kupując Xiaomi, bo mam problem z dywanikami, a tych niestety nie zlikwiduje z uwagi na mają "lepszą połowę" i bardzo mnie ciekawi jej reakcja na pierwsze sprzątanie, ale niestety muszę na nią poczekać.
Sporo jestem sam w domu to Stefan (tak go nazwałem ;)) będzie nie oceniony, całe mieszkanie w ogarnia w godzinę i robi to całkiem dobrze. Bardzo mnie ciekawi jakby sobie tu u mnie poradziła nowa wersja albo ten proponowany przez Was Ilife A4S. Cóż pewnie nigdy się nie dowiem, chyba jednak jestem jednak zadowolony, dlatego dziękuje wszystkim którzy mi służyli radą.

Mam jedno pytanie czy ta taśma magnetyczna - wirtualna ściana podłożona na brzegach pod dywanikiem będzie go chronić przed wjazdem na niego? I czy macie jakąś sprawdzoną taką taśmę oprócz tej oryginalnej Xiaomi?

Ps. Widziałem na YouTube jak do Xiaomi polecają taśmę od Neato, czy ktoś z Was ja używa i czy na pewno pasuje do naszego odkurzacza?

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

11 paź 2017, o 12:09

iRobot Intelligent 2 in 1 Dry Wet Floor Mopping Robot w cenie: 289,99 z kuponem: IROBOTGB
Original Xiaomi Mi Robot Vacuum] w cenie: 276,99 z kuponem: XMIVCHK
Cop Rose x6 Smart Robot Window Cleaner ] w cenie: 179,99 z kuponem: COPX6
Odpowiedz