Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.
7 kwi 2017, o 10:58
skoro zatem omijacie podniesienie cen przez Xiaomi to czy można liczyc na wysyłkę wersji International do PL?
7 kwi 2017, o 11:03
Asz, wy to macie tendencje do zadawania trudnych pytań... Wierzycie w "wymuszenie podniesienia cen"? Spadły drastycznie obroty z Europą środkową to trzeba było spróbować zrezygnować z na oko około 40% marży i sprawdzić czy to się okaże globalnie opłacalne przez jakiś czas. Macie chyba więcej niż 16 lat, prawda?
7 kwi 2017, o 11:13
No to niezła teoria spiskowa. Tylko że xiaomi naprawdę wymusiło podniesienie cen.
7 kwi 2017, o 11:55
Zaktualizowałem instrukcję wyżej, jest nowy kod:GWMIFANS
7 kwi 2017, o 12:07
Jak to powiadają .. D..Y nie urywa.. ceny takie same jak ostatnio po uwzględnieniu tego kuponu
A i z cashbeckiem trzeba sie pożegnać wtedy ...
Ostatnio edytowano 7 kwi 2017, o 12:18 przez
cebularz, łącznie edytowano 1 raz
7 kwi 2017, o 12:08
No chyba właśnie o to w tym kuponie chodzi, bez niego musi być drożej bo tak chce Xiaomi...
Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
7 kwi 2017, o 12:47
Serio jesteś w stanie uwierzyć, że producent jest w stanie skutecznie zabronić sprzedaży swoich towarów z marżą niższą niż ustalona przez nich kwota? Bo jakby ktoś sprzedawał taniej to co zrobi? Ukarze biczowaniem czy nie da towaru? Okej, w sumie mi to nie przeszkadza. Nawiasem mówiąc chętnie nawiążę jakąś współpracę handlową.
7 kwi 2017, o 12:52
Nie wiem jak to dokładnie wygląda ale obstawiam że po prostu xiaomi mi podpisana umowę z aliexpressem. W każdym bądź razie - nie trzymasz się zasad to nie możesz sprzedawać na ali.
Ręki sobie nie dam uciąć że tak to dokładnie jest, bo nigdy się w temat bardziej nie zaglebialem. Możesz popytać sprzedawców jak chcesz więcej wiedzieć
7 kwi 2017, o 16:23
A ja muszę pochwalić Goldwaya. W niedzielę zamówiłem Mi5, dzisiaj już jest w moich rękach.
Dostawa DHL'em, VAT oczywiście był, ale byłem tego świadomy a i ktoś z Goldway uprzedził przy zakupie.
Czas realizacji i kontakt pierwsza klasa.
7 kwi 2017, o 16:34
Płaciłes za odprawę czy sam VAT?
Wysłano z Redmi Note 4x
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.