• Reklama

Dyskusja o promocjach telefonów

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez grzesman » 29 lis 2017, o 21:25

Sprawdzone można im wierzyć .W przypadku droższych telefonów to może być nawet 100$.
grzesman
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 11:02
Telefon:: Le Max 2

Reklama

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez xany » 30 lis 2017, o 14:36

Nie ma to jak marxx wrzuca kupon na coola1 ktory nie dziala..
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
Avatar użytkownika
xany
AKTYWNY
 
Posty: 293
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 23:27
Pochwały: 8
Telefon:: Leeco Cool1

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez jupi49 » 30 lis 2017, o 14:55

zielony14 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czasami do 5%.
jupi49
 
Posty: 25
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 18:57
Telefon:: Xiaomi

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez wilkw » 5 gru 2017, o 10:16

Czy zamawiał ktos na ibuygou z eu
Ile idzie przesyłka i oczywiście VAT-u nie ma?
Konkretnie chodzi mi otą aukcję
https://www.ibuygou.com/p-official-glob ... ff35610c22
Jiayu g4c - Honor 3c - Nubia Z7 max - Sharp Z3 - Sharp Aquos S2 - aktualnie SHARP AQUOS S3
wilkw
AKTYWNY
 
Posty: 234
Dołączył(a): 1 mar 2014, o 22:54
Pochwały: 11
Telefon:: Sharp Aquos S3
ROM: 8.0

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez SpeedoFST » 5 gru 2017, o 12:06

marx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


no, widać że stary, inne te nowe nauczyły się od nich dymania klientów ;) wysyłka 1-3dni a ja już czekam 7 i na moje zapytania wysyłają mi jakieś kocopoły z automatu cytuję "Informujemu, że Twoje zamówienie jest przetwarzane zgodnie z planem i zostanie nadane nie później niż ${promiseDeliverTime}."

poczekam do jutra i anuluję, nigdy więcej lighthinthebox i nikomu nie polecam :/
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez okikus » 5 gru 2017, o 12:20

SpeedoFST napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


no, widać że stary, inne te nowe nauczyły się od nich dymania klientów ;) wysyłka 1-3dni a ja już czekam 7 i na moje zapytania wysyłają mi jakieś kocopoły z automatu cytuję "Informujemu, że Twoje zamówienie jest przetwarzane zgodnie z planem i zostanie nadane nie później niż ${promiseDeliverTime}."

poczekam do jutra i anuluję, nigdy więcej lighthinthebox i nikomu nie polecam :/


Mam wrażenie, że pierwszy raz kupujesz z Chin. Może daruj sobie następnym razem zakupy, zaoszczędzi Ci to nerwów i niepotrzebnego wylewania żalów.

Wysłane z mojego ZUK Z2121 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
okikus
AKTYWNY
 
Posty: 432
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 10:05
Lokalizacja: Stąd
Pochwały: 25
Telefon:: ZUK Z2 PRO
ROM: Resurrection Remix

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez SpeedoFST » 5 gru 2017, o 12:38

cóż, nie każdy (jak Ty) lubi być oszukiwany, to moja opinia na temat tego sklepu i dzielę się nią z innymi
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez RussianYeti » 5 gru 2017, o 14:26

wilkw napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kupiłem u nich Xiaomi A1 w black friday, do dzisiaj nie wysłali...
Avatar użytkownika
RussianYeti
AKTYWNY
 
Posty: 329
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 17:32
Pochwały: 26
Telefon:: Xiaomi

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Flyagaric » 5 gru 2017, o 15:08

SpeedoFST napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jeżeli uważasz się za oszukanego, to okikus ma 100% racji - daruj sobie zakupy w Chinach. A to dlatego, że nie ma chyba sklepu w Chinach, któremu się to nie zdarza. Nawet Banggood włączając.
Niektórym zdarza się to rzadziej - jak wspomnianemu BG - ale liczyć, że w którymś się nie zdarza wcale, to jest zwyczajna naiwność. To jest wręcz nierozerwalnie związane z kupowaniem w Chinach. Taka specyfika.
Jeśli do tej pory ci się nie zdarzyło, to uważaj się za szczęściarza, ale jak widać, pula szczęście nie była bez dna.
To jest problem z zakupami w Chinach, ludziom się kilka razy udaje wszystko mieć wysłane na czas i dostarczone w terminie i nabierają niewłaściwych wyobrażeń. Podczas kiedy, obie opcje są wręcz jednakowo prawdopodobne: dostawa na czas i obsuwa. Przecież całe to forum dobitnie o tym świadczy i uświadamia w kilku FAQ, a jednak wciąż jest tak wielu zaskoczonych.

wilkw napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ktoś się ostatnio żalił, że 6,czy 7 fonów tam kupił i przez tydzień nawet jednego nie wysłali.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez SpeedoFST » 5 gru 2017, o 15:43

No, jest na tym forum drużyna, która ma chyba przygotowane kopiuj-wklej "daruj sobie zakupy w chinach... to chyba twój pierwszy zakup..." i inne takie przyśpiewki ;) Trochę chyba źle mnie rozumiecie, mam to zupełnie gdzieś, kiedy i czy w ogóle mi wyślą ten telefon i czy przyjdzie w tym roku, w przyszłym czy kiedy tam, pewnie jak większość z Was (sądząc po dziale "sprzedam") se kliknąłem bo był tanio, nie będę się z nim całował, ani go pieścił czy w inny sposób używał wibracji. Chciałem tylko poinformować może nieświadomych użytkowników tego Szacownego Forum, że jak chcą mieć telefon "na święta" "na prezent" itp. a sklep podaje informację "wysyłka 1-3 dni, dostawa 5-11 dni" (co może być mylące) to mogą się srodze zawieść...

To tyle, EOT z mojej strony
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez barylkaq » 5 gru 2017, o 16:22

Czy w podobnej kwocie jak Xiaomi Mi Mix 2 ceramic dostane jakis lepszy telefon? Moze One plus one 5T czy cos innego? Gdzie znajde najlepsza cene?
Cena w sumie nie gra roli. Prosze o porady :)
barylkaq
 
Posty: 24
Dołączył(a): 14 cze 2014, o 18:33
Telefon:: sony

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Flyagaric » 5 gru 2017, o 17:42

SpeedoFST napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie no, spoko. Tylko wydźwięk miało trochę bardziej dramatyczny. Kopiuj-wklej, to byłaby odpowiednia metoda, bo problemy są ciągle te same, zaskoczonych wciąż przybywa.
To ja uzupełnię tylko twój wpis tym, że nie ważne który sklep wybierzecie, jak szybką opcję wysyłki i jak dosadnie obiecuje wam sklep, że wyślą w 1-2 dni, to i tak w żaden sposób nie gwarantuje wam to, że tak się stanie i, że przesyłka faktycznie dojdzie na święta. Powiem więcej: szanse na to są znikome. Bo tak z nimi jest i już.

W twojej sytuacji zapewnienia sklepu zmieniają tyle, że jeśli próbowałbyś teraz odwołać zamówienie i sklep się migał ze zwrotem, to byłoby to argumentem w sporze z np. PayPalem. Tylko, że, jak znam życie, to sklep ma w swoim regulaminie odpowiedni wpis zabezpieczający ich na taką ewentualność. Np., że info na stronie jest tylko podawane w sposób szacunkowy i nie zobowiązujący ich do niczego ...
Tanie kupowanie ma swoją cenę.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości