• Reklama

Cool 1 - najlepszy ROM

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez Flyagaric » 10 gru 2017, o 01:51

Masa ludzi wgrywało na 4GB, wliczając mnie. Ważne jest jaki soft masz teraz, przed wgraniem - nie może być wyższy od .018s
ROM LeRee nie jest już rozwijany. LeEco zrezygnowało ze sprzedawania ich w Rosji i Wschodniej Europie (REE - Russia, East Europe) i przestało się też interesować softem. Nie liczyłbym na updejty.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez Azael » 10 gru 2017, o 10:01

Czyli nie ma żadnego Romu który jest uaktualniany?
Azael
AKTYWNY
 
Posty: 493
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 21:53
Pochwały: 4
Telefon:: Sony

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez Flyagaric » 10 gru 2017, o 10:05

Oficjalny, chiński stoi już na .026s, ale jest nietłumaczony. ENG only, bo zakładam, że mandaryński cię nie interesuje.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez Azael » 10 gru 2017, o 10:27

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Trochę szkoda, czyli telefon nie jest już wspierany?
Azael
AKTYWNY
 
Posty: 493
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 21:53
Pochwały: 4
Telefon:: Sony

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez igorpop » 15 gru 2017, o 13:07

Cześć i czołem!
Cool1 mam juz od 3 miesięcy. Od razu bez żadnych komplikacji wgrałem EUI 018S przez update i tak sobie działa.
Chciałbym jednak go zaktualizować, bo czasem wyświetlacz wariuje-traci kontrast. Czy wchodzi w gre aktualizaja do najnowszej wersji(z jęz. angielskim) przez update, czy już musze coś pogrzebać by to przeszło?
Nie znalazlem takiej informacji w wątku...
igorpop
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 lis 2017, o 09:56
Telefon:: LeEco Coolpad Cool1

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez Flyagaric » 15 gru 2017, o 13:14

Jeśli masz stockowy chiński ROM, to po OTA powinno wykryć następne updejty, aż do .026s. Skoro ci się samo zrobiło do .018s, to zgaduję, że to własnie masz - powinno pójść dalej.
Jeśli masz LeRee, to nie znajdzie nic więcej.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez igorpop » 15 gru 2017, o 15:07

Bieżąca wersja to 5.8.018S_05252. Wgrywałem ją sam, ale z pozycji telefonu przez update.
Odświeżając aktualizacje dostaje informacje, że bieżaca wersja jest aktualna.
Piszecie tu jednak, że najnowsza to .026s. Pytanie czy mogę ją zainstalować tak samo jak poprzednią czyli pobieram, wrzucam w telefon i aktualizuje przez "aktualizacja lokalna"?
igorpop
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 lis 2017, o 09:56
Telefon:: LeEco Coolpad Cool1

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez Asari97 » 15 gru 2017, o 21:57

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ja odrazu miałem wgrany stockowy 018s, ale nie wykrywało aktualizacji na nic wyższego :v
Asari97
 
Posty: 53
Dołączył(a): 30 lis 2017, o 00:59
Pochwały: 3
Telefon:: LeEco Cool1
ROM: LeRee

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez Suchoparex » 18 gru 2017, o 20:31

Zaraz zwariuję z tym telefonem. Dostałem telefon z Joy. Niestety nie było możliwość zainstalowania LeRee w prosty sposób (wywalało błąd), więc została mi instalacja przez TWRP. I tu zaczynają się schody. Najpierw miałem TWRP 3.0.2, ale miałem problem z zaszyfrowana partycją i TWRP nie widziało pliku upgrade.zip. Zainstalowałem TWRP 3.1.0 (Jimini coś takiego). Tutaj faktycznie nie było problemu z partycją i zainstalowałem LeRee. I teraz najlepsze. Nie mogę wejść do systemu ponieważ już od pierwszego odpalenia mam ekran: "To start Android enter your password", a przecież żadnego hasła jeszcze nie ustalałem i nie mogę przejść tego kroku (po wpisaniu czegokolwiek wyskakuje informacja, że nieprawidłowe hasło). Room ściągałem z linku umieszczanego tu wielokrotnie. Żeby było ciekawiej to z TWRP już tez nie mogę skorzystać bo znowu pojawiła sie informacja o zaszyfrowanej partycji (mimo 3.1.0). Ponowne wgranie TWRP nic nie zmienia. Macie jakieś nowe pomysły?
Suchoparex
 
Posty: 74
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 23:46
Telefon:: Cool 1

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez eSbe » 18 gru 2017, o 20:42

Suchoparex napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Odszyfruj partycję wg poradnika od Włocha i później wygraj leree

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka

Autor postu otrzymał pochwałę
eSbe
AKTYWNY
 
Posty: 467
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:32
Lokalizacja: Alie
Pochwały: 8
Telefon:: czajna

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez Flyagaric » 18 gru 2017, o 20:48

W sumie, to ja przed wgraniem TWRP próbowałbym ze stockowego recovery - ponoć wykrywa, jak się zapoda ROM na pendrajwie przez USB. Teraz musztarda po obiedzie. Metoda Włocha jest trochę bardziej skomplikowana, ale powinieneś dać radę.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool 1 - najlepszy ROM

Postprzez Suchoparex » 18 gru 2017, o 21:15

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Próbowałem. Room wykrywa, ale przy instalacji był błąd.

eSbe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Działa! Dziękuję! Jak teraz zrobić Root-a? W poprzednich TWRP widziałem taką opcje, a w 3.1.0 coś nie mogę znaleźć.
Suchoparex
 
Posty: 74
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 23:46
Telefon:: Cool 1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ROM'y i modyfikacje



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron