• Reklama

ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez Sunsu22 » 10 sty 2017, o 20:31

Dobra jednak u mnie też telefon jest nieresponsywny :-/ chociaż ładuje się stałym napięciem według ampere.
Ile zażądać zwrotu od Egrow za ładowarkę, i co najpierw powinienem zrobić kliknąć że otrzymałem towar i dopiero spór, czy od razu otworzyć spór? a może w ogóle najpierw napisać do niego przez zwykłą wiadomość? :-P

Po co w ogóle je dodaje, skoro to takie badziewie, i wiadomo że ludzie będą chcieli zwroty ;-;
Sunsu22
 
Posty: 23
Dołączył(a): 17 lis 2013, o 17:42
Pochwały: 1
Telefon:: ZTE v970

Reklama

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez capsel » 10 sty 2017, o 20:33

Telefon miał wszystkie folie, śruby były nie tknięte, jak dla mnie nowy. Mi sprzedawca odpisał, że dają taką, żeby nikt nie robił sporów o zły wtyk, o czym wspomniał użytkownik Flyagaric.

zjac - chyba chodziło tobie o 1,5A, czyli 1500mA, 1500W-jest taka ładowarka ? :-P

Sunsu22 - tanie ładowarki mają to do siebie, że nie są równej jakości, może trafiłeś na tą lepszą. U mnie od 10 do 100% około 2.5h
Hmmmm.......pomidor
Avatar użytkownika
capsel
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 02:08
Pochwały: 5
Telefon:: Nubia z7max

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez zjac » 10 sty 2017, o 20:42

capsel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Na BG i GB dają przejściówkę z ichnich na EU wtyk ( o ile ta z BG mam super, to ta z GB woła o pomstę do nieba i nawet latarki do ładowania przez nią boję się ładować ).

Tak o mA mi chodziło, robiłem kilka rzeczy na raz i dałem babola z tym "W"
zjac
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 19:17
Pochwały: 6
Telefon:: Cubot

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez zjac » 10 sty 2017, o 20:43

Sunsu22 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


A co ma nie responzywność do ładowania ładowarką :roll:
zjac
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 19:17
Pochwały: 6
Telefon:: Cubot

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez capsel » 10 sty 2017, o 20:54

Przed zakupem pisałem pytania o ładowarkę do kilku sklepów na aliexpress (czy wysyłają oryginalną) sklep Egrow jako jedyny mi odpisał "nasz sklep sprzedaje wyłącznie oryginalne telefony, z oryginalnymi akcesoriami.....). Otworzyłem spór, wkleiłem korespondencje ze sklepem i to co dostałem. Spór oczywiście wygrałem Aliexpress przyznało kwotę, którą zarządałem.
Ta ładowarka ma takie wahania napięcia, że ekranu nie da się odblokować przesunięciem palca, bo " rwie" dotyk.
Hmmmm.......pomidor
Avatar użytkownika
capsel
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 02:08
Pochwały: 5
Telefon:: Nubia z7max

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez Flyagaric » 11 sty 2017, o 00:07

Czym prędzej ją zutylizuj, żeby ktoś inny w domu przypadkiem nią nie ładował, bo to bomba zegarowa jest ...
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez rsat » 11 sty 2017, o 12:25

A ja pytanie z innej beczki Czy Wam działa prawie w 100 % podwójne puknięcie w ekran do odblokowania a jezeli tak to w jakim romie Ja miałemm juz oryginał z BG RR(5) CM (12)i teraz Mokke (6) i działa ale jak chce Nie wiem czy to ja tylko tak mam Pozdrawiam
rsat
 
Posty: 31
Dołączył(a): 5 lut 2014, o 07:59
Pochwały: 3
Telefon:: lg

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez capsel » 11 sty 2017, o 12:49

U mnie na sklepowym oprogramowaniu podwójne tapnięcie działało ok tylko wtedy, gdy miałem wyłączone opcje "zapobieganie przypadkowemu odblokowaniu". Na CM12.1 ta opcja jest wyłączona (nie da się włączyć), i doubletap działa narazie ok, czasami po rozmowie ekran się nie wybudzi.

@Flyagaric - ładowarkę wsadziłem w szafe, narazie ładuje z komputera. W weekend kupuję nową.
Hmmmm.......pomidor
Avatar użytkownika
capsel
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 02:08
Pochwały: 5
Telefon:: Nubia z7max

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez rsat » 11 sty 2017, o 13:58

Dzięki I jeszcze jedno pytanie czy z 7max ma czujnik halla
rsat
 
Posty: 31
Dołączył(a): 5 lut 2014, o 07:59
Pochwały: 3
Telefon:: lg

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez Flyagaric » 19 sty 2017, o 01:46

Pojawił mi się problem - próbowałem żonie dodać widget google calendar - ten co wygląda jak miesięczna kartka - i nie mogę. Za każdym razem launcher się wysypuje, jak próbuję przytrzymać ikonę widgetu na ich liści. Niezły przypał - co można z tym zrobić?

Najlepsze jest to, że jak go żonie ustawiałem, na samym początku, to mogłem go wstawić, ale wolała inny. Teraz chce ten i nie dałem rady...
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez rsat » 19 sty 2017, o 07:24

cos jest nie tak z romem BG Ja miałem kłopoty jak Ty z Elixir widget 2 Po paru dniach wywalało go i nic sie nie dało zrobic ponowna próba wgrania dawała to samo wywalało w kosmos Teraz wrociłem do CM 12
A co do mojego pytania Klapka z magnesem powinna działać Czujnik jest w lewym górnym rogu za czujnikiem światła Przystawiałem magnes i ekran gasł i sie zapalał Tylko nie moge namierzyc case view z magnesem.
rsat
 
Posty: 31
Dołączył(a): 5 lut 2014, o 07:59
Pochwały: 3
Telefon:: lg

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez Flyagaric » 19 sty 2017, o 10:54

Gdyby nie to, że CM = root, to już bym to też jej założył.
Może ma sens wgranie oryginalnego softu od nowa? Na XDA jest poradnik, niestety nie jest to proste, a poradnik pisał jakiś Frenczi, w swoim ojczystym języku...
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZTE



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron