• Reklama

Wasze oferty internetu mobilnego

Forum o telefonach na dwie karty SIM

Wasze oferty internetu mobilnego

Postprzez HooCairs » 18 lis 2014, o 23:32

Witam, postanowiłem założyć taki temat, bo nie znalazłem nic podobnego, nazwa tematu może być trochę myląca, chodzi mi oczywiście o oferty z których korzystacie wy jako użytkownicy telefonów, w dużej mierze dual sim. W końcu większość z nas stawia dual sim jako priorytet przy zakupie telefonu z chin, a na forum mało jest informacji o korzystnych ofertach internetu i abonamentu. Oczywiście można porównać to samemu, ale często operatorzy opisują to w sposób niejasny i trudno zdecydować się na coś konkretnego, tym bardziej że można korzystać z dwóch sieci. Sam do tej pory korzystałem z single sim - abonament + internet co wychodzi niezbyt korzystnie, ale do tej pory mi to wystarczało, bo nie miałem smartfona z prawdziwego zdarzenia :-) . Chciałbym, żebyście pochwalili się waszymi konfiguracjami kart sim. Domyślam się, że większość ma aero2/internet na kartę plus tradycyjną kartę do wykonywania połączeń, ale na pewno nie jest to jedyne opłacalne rozwiązanie. Ciekawy jestem też jak wygląda sprawa z LTE, bo do tej pory miałem z nim jednorazowy kontakt na telefonie znajomego i zaimponowała mi jego prędkość, ale trudno mi ocenić po ofertach jego opłacalność.
Avatar użytkownika
HooCairs
AKTYWNY
 
Posty: 260
Dołączył(a): 13 wrz 2014, o 19:09
Pochwały: 11
Telefon:: samsung

Reklama

Re: Wasze oferty internetu mobilnego

Postprzez dominiss1990 » 18 lis 2014, o 23:37

Ja mam jedną kartę - abonament w Play, dodatkowo za internet 1GB miesięcznie dopłacam 10 zł. I to mi wystarcza na normalne korzystanie, a jak chcę jakieś większe pliki pobierać to zawsze w domu przez wifi.
Avatar użytkownika
dominiss1990
AKTYWNY
 
Posty: 396
Dołączył(a): 21 gru 2013, o 19:32
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 32
Telefon:: Jiayu G4S 2/16
ROM: 4.4.3 SPAOSP

Re: Wasze oferty internetu mobilnego

Postprzez Pietras » 19 lis 2014, o 11:17

Karta Virgin Mobile - polaczenia itp.
Karta Orange z allegro z pakietem internetu.
Pietras
 
Posty: 37
Dołączył(a): 5 lip 2013, o 17:13
Lokalizacja: Głowno
Pochwały: 2

Re: Wasze oferty internetu mobilnego

Postprzez filozof71 » 19 lis 2014, o 11:40

Bardzo dobą ofertę ma njumobile. Jest kilka opcji jak np 39 PLN za nielimitowane SMSy, połączenia i 2 GB miesięcznie. Pkaiety. 10 gb za 29PLN. Dla mnie dobrą alternatywą jest tez redBull z darmnowym youtube i korzystnymi zasadami doładowań : dostajesz bonus za samo doładowanie i to nie mały a niezależnie ze środków można kupować pakiety.

Virgin - jak ktoś napisał nie umożliwia theteringu więc dla mnie nie do końca przydatny.

Dobrą opcję jest też zakup odpowiednio doładowane startera Orange na Allegro. W tej chwili testuje T-Mobile, ale raczej cienko.

Niezalęzną kwestią jest informacją o ilości wykorzystanych środków i tu też wygrywa Play/ RedBull.
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
Avatar użytkownika
filozof71
AKTYWNY
 
Posty: 776
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 05:45
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Re: Wasze oferty internetu mobilnego

Postprzez LukC » 19 lis 2014, o 12:38

Na razie T-mobile ale chyba skocze na Virgin bo dają 10GB neta :-P
Obrazek
TELEFON - Xiaomi MIX 3
Avatar użytkownika
LukC
AKTYWNY
 
Posty: 577
Dołączył(a): 22 lis 2011, o 10:51
Lokalizacja: Underworld
Pochwały: 10
Telefon:: Mi Mix 3
ROM: MIUI 10

Re: Wasze oferty internetu mobilnego

Postprzez fake4r » 19 lis 2014, o 13:49

filozof71 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Właśnie to sprawdziłem i co się okazuje - tethering działa. Skąd takie info że ta opcja jest niedostępna w Virgin, jest to może gdzieś w ich regulaminie, czy kto to wymyślił ?
Poniżej zdjęcie-dowód dla niedowiarków. Zte v965 z udostępnionym wifi na laptopa. Proszę się nie sugerować nazwą v987 gdyż mam rom mod bruno i po prostu tak było nazwane.
Jak ktoś nie wierzy niech sobie sam sprawdzi że działa. Strona telchina załadowana dla przykładu.

Obrazek
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Wasze oferty internetu mobilnego

Postprzez loooonger » 20 lis 2014, o 11:15

Dobrą opcją jest dogadać się z znajomymi i wziąć abonament np. orange online i podzielić się pakietem (do 4 kart sim, za każdą 5zł do abo) Macie większy pakiet za mniejszą kasę. Play też ma taką opcję.
loooonger
 
Posty: 61
Dołączył(a): 2 maja 2014, o 12:06
Pochwały: 4
Telefon:: k800i

Re: Wasze oferty internetu mobilnego

Postprzez wpc » 20 lis 2014, o 21:20

Tethering blokuje Lyca, a wracając do tematu ciekawa wydaje się nowa oferta Mobile Vikings ''sam internet'' tylko trzeba mieć dual sim, bo to simka tylko do danych. Ciekawa jest ta najdroższa oferta, bo jest 14Gb na 60 dni za 50 zł.
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Avatar użytkownika
wpc
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11 maja 2013, o 12:19
Lokalizacja: scyzoryk
Pochwały: 10
Telefon:: co popadnie

Re: Wasze oferty internetu mobilnego

Postprzez filozof71 » 22 lis 2014, o 07:38

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Właśnie to sprawdziłem i co się okazuje - tethering działa. Skąd takie info że ta opcja jest niedostępna w Virgin, jest to może gdzieś w ich regulaminie, czy kto to wymyślił ?


Tutaj na tym forum w innym wątku mi jakiś mądrala napisał, że to jest w regulaminie a ja nie lubię czytać regulaminów więc mu uwierzyłem na słowo.
pozdr Filozof71
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
Avatar użytkownika
filozof71
AKTYWNY
 
Posty: 776
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 05:45
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Re: Wasze oferty internetu mobilnego

Postprzez filozof71 » 22 lis 2014, o 07:40

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Właśnie to sprawdziłem i co się okazuje - tethering działa. Skąd takie info że ta opcja jest niedostępna w Virgin, jest to może gdzieś w ich regulaminie, czy kto to wymyślił ?
Poniżej zdjęcie-dowód dla niedowiarków. Zte v965 z udostępnionym wifi na laptopa. Proszę się nie sugerować nazwą v987 gdyż mam rom mod bruno i po prostu tak było nazwane.
Jak ktoś nie wierzy niech sobie sam sprawdzi że działa. Strona telchina załadowana dla przykładu.

Obrazek


Hej a czy u nich można sprawdzać ile się danych zużyło z poziomu web lub za pomocą jakiegoś kodu?
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
Avatar użytkownika
filozof71
AKTYWNY
 
Posty: 776
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 05:45
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Re: Wasze oferty internetu mobilnego

Postprzez filozof71 » 22 lis 2014, o 07:43

LukC napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Tylko w ich ofercie atrakcyjne pakiety danych występują pod hasłem "4G LTE". Generalnie Play teraz daje darmowy LTE bo mało gdzie jest zasięg. Normalne pakiety Internetowe już mają normalne ceny w Virgin.
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
Avatar użytkownika
filozof71
AKTYWNY
 
Posty: 776
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 05:45
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Re: Wasze oferty internetu mobilnego

Postprzez fake4r » 22 lis 2014, o 08:26

Jest apka tam się steruje całym kontem, pakietami, można sprawdzić stan konta, etc. Bardzo fajna -> https://play.google.com/store/apps/deta ... bile&hl=pl

Wysłane z mojego ZTE V965 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Następna strona

Powrót do Dual SIM



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron