• Reklama

podrobiony mi3

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Re: podrobiony mi3

Postprzez pete67 » środa, 9 lipca 2014, 12:02

kupiec1985 napisał(a):
a jakie pingle kupiłeś skoro są takie super ?? nie bałeś się ze nie będą pasować >??
daj jak możesz linka też zobaczę bo moje już tyle razy klejone że ledwo co się trzymają .

http://www.aliexpress.com/snapshot/6065067800.html
z tych jestem BARDZO zadowolony
te bez polaryzacji a fajne - nie ma już tej aukcji
pete67
AKTYWNY

Pochwały: 11

Reklama

Postprzez kupiec1985 » poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 14:02

Mam pytanie czy ktoś już coś innego instalował na podróbce MI3 niż te wiui co tam jest ??
jestem pewny że jest tam qualcomm MSM8225Q ale za cholery nie mogę nic znaleźć w sieci żeby coś zaczęło działać w tym telefonie jak facebook czy Play store
kupiec1985

Pochwały: 5

Postprzez filozof71 » poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 14:25

kupiec1985 napisał(a):nie ma ochrony ale jest regulamin który każdy użytkownik musi, aczkolwiek powinien przestrzegać i potwierdzić rejestrując się w serwisie , w razie kiedy ktoś kupi podrobiony telefon na alledrogo zazwyczaj nie kupuje go za małe pieniądze i idąc z tym na policje sprawa jest prosta , allegro jako serwis musi w tym przypadku udostępnić wszelkie dane a odzyskanie swojego jest tylko kwestią czasu ( o ile policja robi to co do nich należy a to już akurat rzadkość)
Chyba że ktoś jest narwany i wierzy w promocje z nieba kupując u ludzi bez komentarzy lub bez ich odpowiedniej ilości
Samo allegro jako serwis usuwa podejrzane aukcje z podrobionymi przedmiotami

To,że na Allegro nie wolno sprzedawać podróbek nie oznacza, że masz łatwiej z policją. To co piszesz nie trzyma się kupy.
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Ostrzeżenia: 3

Postprzez kupiec1985 » poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 14:54

tak ale samo to że ludzie z alledrogo likwidują takie aukcje na których istniej podejrzenie iż sprzedawana jest właśnie podróbka już o czymś świadczy a sprzedający, który nie przestrzega regulaminu nie ma (nie powinien) żadnych praw i nie może zadąć żadnych roszczeń no może tylko zwrotu prowizji ale to musi kupujący potwierdzić ze się zgadza.
kupiec1985

Pochwały: 5

Poprzednia strona

Powrót do Pytania, problemy