• Reklama

Meizu M2

Dyskusje o telefonach Meizu, opinie.

Re: Meizu M2

Postprzez sebuli » 20 lis 2015, o 23:32

Ok, dzięki, kupiłem to za 26 zł, o grubości 0.33mm, od innego sprzedawcy. Myślę, że też będzie okej.
sebuli
AKTYWNY
 
Posty: 373
Dołączył(a): 26 sie 2015, o 12:09
Pochwały: 43
Telefon:: Meizu M2

Reklama

Re: Meizu M2

Postprzez Namek » 21 lis 2015, o 13:46

Może mi ktoś powiedzieć, jakie oprogramowanie mają telefony z polskiej dystrybucji, skoro mówicie, że oryginalnie mają język polski?
Domyślam się, że nie 4.5.3.2A?
Pewnie coś z I na końcu - np. 4.5.4I?

Próbował ktoś do chińczyka, który fabrycznie mają oprogramowanie A, instalować oprogramowanie I? Mam na myśli przejście tej instrukcji - https://meizufans.eu/forum/topic/2599/g ... land-meizu

Dzięki
Namek
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5 lis 2015, o 23:45
Telefon:: Meizu M2 Mini

Re: Meizu M2

Postprzez rolin » 21 lis 2015, o 14:22

amitolotto napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zamroziłeś centrum zabezpieczeń?
Ostatnio edytowano 21 lis 2015, o 14:25 przez rolin, łącznie edytowano 1 raz
rolin
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 wrz 2015, o 12:21
Pochwały: 6
Telefon:: Lenovo A820

Re: Meizu M2

Postprzez tymcio » 21 lis 2015, o 17:33

Pytanko małe :)

Chcę uzupełnić na stronie informacje o Androidze w poszczególnych wydaniach Flyme OS.

Moglibyście mi napisać jaką wersję systemu macie oraz wersję Androida na jakiej jest system oparty ?
... -> LG Nexus 4 -> Sony Xperia Z2 -> Meizu Pro 5 -> Meizu Pro 6 -> Meizu MX6 -> Meizu Pro 6 Plus

Twórca i redaktor naczelny GizChina Polska.
Avatar użytkownika
tymcio
 
Posty: 54
Dołączył(a): 21 lis 2015, o 16:59
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme OS

Re: Meizu M2

Postprzez clorox » 21 lis 2015, o 18:40

Skoro tego nie wiesz, może nie powinieneś brać się za stronę. Wystarczy trochę wujka Google popytać...
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
Avatar użytkownika
clorox
VIP
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 17:44
Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Re: Meizu M2

Postprzez fake4r » 21 lis 2015, o 18:43

Miałem to samo pisać ale nie chciałem hejtować ;-)
Skoro robi się ogólnopolską stronę meizufans, to wypadało by wiedzieć wszystko o tych urządzeniach, a przynajmniej je mieć pod ręką...
A pytasz od podstawowe informacje.
Ale powodzenia bo widzę strona ładnie wygląda, a co z tego będzie za kilka tygodni, miesięcy, zobaczymy.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Meizu M2

Postprzez clorox » 21 lis 2015, o 19:38

Reklamować to się można jak ma się coś konkretnego do zaoferowania poza adresem www. Włóż trochę swojej pracy i czasu, żeby można to było docenić.
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
Avatar użytkownika
clorox
VIP
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 17:44
Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Re: Meizu M2

Postprzez mateuszm31 » 21 lis 2015, o 21:49

ktoś widział apke PL lub spolszczanie aplikacji "osobiste" taki sklep z motywami i tapetami, fajna baza i fajne motywy tylko cała po chińsku :evil:
a może ktoś ma namiar na inną tego typy apke z motywami na nasze m2 :D
mateuszm31
AKTYWNY
 
Posty: 233
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 22:59
Pochwały: 2

Re: Meizu M2

Postprzez sebuli » 21 lis 2015, o 23:08

Nie warto tej aplikacji spolszczać, za dużo uprawnień potrzebują te chińskie aplikacje. Mnie tylko denerwowały tymi swoimi przywilejami... Daj spokój, apka do pobierania motywów a ona chce wszystko wręcz kontrolować. Chore :D
sebuli
AKTYWNY
 
Posty: 373
Dołączył(a): 26 sie 2015, o 12:09
Pochwały: 43
Telefon:: Meizu M2

Re: Meizu M2

Postprzez tymcio » 22 lis 2015, o 00:12

clorox napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ja jeszcze nigdzie jej nie reklamuję :) Na razie chcę zbudować dobrą bazę informacji, napisałem tutaj, żeby się dowiedzieć niektórych rzeczy od użytkowników różnych telefonów Meizu :)

Sam na chwilę obecną posiadam tylko Pro 5, w drodze jest MX4. Baza telefonów mi się zbuduje, ale to chwilę czasu potrzeba :)
... -> LG Nexus 4 -> Sony Xperia Z2 -> Meizu Pro 5 -> Meizu Pro 6 -> Meizu MX6 -> Meizu Pro 6 Plus

Twórca i redaktor naczelny GizChina Polska.
Avatar użytkownika
tymcio
 
Posty: 54
Dołączył(a): 21 lis 2015, o 16:59
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme OS

Re: Meizu M2

Postprzez rolin » 22 lis 2015, o 02:06

Jak rozwiązać problem z powiadomieniami, niedziałającym budzikiem, endomondo wyłączającym się kilka minut po blokadzie ekranu itp.

1. Wchodzimy w Centrum zabezpieczeń i wybieramy Uprawnienie
Obrazek

2. W zakładce Uruchom polecam zaznaczyć wszystkie istotne dla was aplikacje, które chcecie by się synchronizowały itp.
Obrazek

3. W zakładce Powiadom polecam włączyć wszystkie Alerty i Powiadomienia, a w razie jakiejś naprzykrzającej się aplikacji ewentualnie ją odznaczyć.
Obrazek

4. Przechodzimy teraz z powrotem do menu głównego Centrum zabezpieczeń i wybieramy Oszczędza baterię. Następnie klikamy ikonkę 4 kwadracików widoczną na dole ekranu.
Obrazek

5. Tutaj zaznaczamy wszystkie aplikacje, które chcemy by pracowały podczas bezczynności urządzenia. Procesy aplikacji niezaznaczonych zostaną ubite kilka minut po wygaśnięciu ekranu, co wstrzyma np. zegar w aplikacji budzika, powiadomienia aplikacji oraz tracking endomondo. Polecam zaznaczyć wszystkie istotne dla nas aplikacje oraz usługi (w tym usługi Google!).
Obrazek
rolin
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 wrz 2015, o 12:21
Pochwały: 6
Telefon:: Lenovo A820

Re: Meizu M2

Postprzez amitolotto » 23 lis 2015, o 00:02

Nie wiem czemu ale jakimś "cudem" nie mam roota na TitaniumBackup...
dostaje info. iż "I could not acquire root privileges. ...." A chińskie apki mnie denerwują swoją obecnością.
amitolotto
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 lis 2015, o 13:48
Telefon:: Szajsung
ROM: 0.5

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje o telefonach Meizu



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama