• Reklama

Konkurs: Ulefone Paris (Wpisy uczestników)

Konkursy z nagrodami.

Konkurs: Ulefone Paris (Wpisy uczestników)

Postprzez marx » 5 gru 2015, o 11:48

KONKURS Ulefone Paris i inne nagrody do wygrania.

Zapraszam do udziału w konkursie organizowanym przez producenta telefonów http://ulefone.com i forum o chińskich telefonach i zakupach z Chin w którym do wygrania będzie smartfon Ulefone Paris i inne nagrody pocieszenia jak powerbank xiaomi, Wi-Fi UAB Xiaomi, Latarka, zestaw wkrętaków precyzyjnych, Lampka Led USB Xiaomi, Karta pamięci MicroSD 16GB, Tuner TV USB DVB-T
Obrazek

W tym temacie mogą brać udział użytkownicy forum którzy przed rozpoczęciem konkursu byli użytkownikami forum minimum 6 miesiące i mieli na koncie minimum 25 wypowiedzi. Nie ma w tym wypadku potrzeby udostępniania konkursu na innych stronach.

Regulamin konkursu: konkurs-wygraj-ulefone-paris-i-inne-nagrody-t23480.html
marx
Administrator
 
Posty: 12524
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Konkurs: Ulefone Paris (Wpisy uczestników)

Postprzez marx » 5 gru 2015, o 14:49

Więc ja zacznę. Od telefonów Ulefone oczekuje trwałej baterii i solidnej budowy.

PS. Ja nie biorę udziału w konkursie.
marx
Administrator
 
Posty: 12524
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Konkurs: Ulefone Paris (Wpisy uczestników)

Postprzez sonic » 5 gru 2015, o 15:48

Jako posiadacz Ulefona BT2 mogę powiedzieć co mnie rozczarowało i na jakim polu oczekuję poprawy od Ulefona. Przede wszystkim słaba bateria, na tym polu producent powinien popracować nad optymalizacją bo uważam że jet to jego największą wadą, telefon użytkuje się bardzo przyjemnie i na resztę wad dawno przymknąłem oko ale od współczesnego smartfona oczekuję że wytrzyma przynajmniej od rana do wieczora, natomiast Ulefone potrafi koło godziny 20:00 wołać o podpięcie ładowarki. Oczekuję również aktualizacji softu, Ulefone obiecał rozwijać swój system, a nawet alternatywne jak np Cyanogen, ale z obietnic się nie wywiązał, przez ostatnie pół roku wrzucił aktualizację, ale nic znaczącego nie zmieniła. No i oczekuję dopracowanie szczegółów procesu produkcji takich jak białe plamy na wyświetlaczu, nie jestem człowiekiem któremu takie rzeczy bardzo przeszkadzają i do swojej plamki bardzo szybko się przyzwyczaiłem, nie przeszkadza zupełnie w użytkowaniu, ale skoro firma ma aspirację zaistnieć w świadomości konsumentów z całego świata takie wpadki są niedopuszczalne.
Tak więc podsumowując najważniejszym aspektem i moim oczekiwaniem od Ulefone jest poprawa baterii, reszta to są drobnostki bo robią naprawdę solidne i piękne telefony, miłym zaskoczeniem jest np Gorilla Glass 3, które pomimo braku folii na wyświetlaczu nie zarysowało się przez 3 miesiące ani nawet najmniejszą ryską.
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi

Re: Konkurs: Ulefone Paris (Wpisy uczestników)

Postprzez Herezja » 5 gru 2015, o 17:20

Nie posiadam i nie posiadałem telefonów komórkowych tej firmy ale dla mnie najważniejsze aby firma dbała nie tylko o nowych użytkowników ale i starych (aktualizacje oprogramowania), popracowała tak nad lepszymi bateriami jak i softem ulepszajacym oszczędzanie przez telefon baterii. Dodatkowo gdy wydają nowy model to nie przekłamywanie w specyfikacji technicznej.

Wysłane z mojego MX_Base przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Re: Konkurs: Ulefone Paris (Wpisy uczestników)

Postprzez Mimozo » 6 gru 2015, o 23:05

Od telefonów Ulephone oczekuję przede wszystkim poprawienia jakości urządzeń, bo co do tego można mieć pewne wątpliwości, a przede wszystkim, by producent dbał o aktualizacje także starszych telefonów i by OTA nie było tak szybko zaniechane, tak jak się to zdarza obecnie. Firmie życzę mniej telefonów, ale lepszych jakościowo oraz wypuszczenie na rynek telefonów o rozdzielczości 5", które bardzo rzadko obecnie się spotyka, bo królują rozdzielczości 5,5" i więcej.
Mimozo
 
Posty: 41
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 23:49
Telefon:: JY G4s

Re: Konkurs: Ulefone Paris (Wpisy uczestników)

Postprzez slavo22 » 6 gru 2015, o 23:46

Ulephone było dla mnie zawsze marką co najmniej egzotyczną, do czasu aż żonie padł telefon i musiałem jej coś zamówić. Wpadł mi wtedy w oko Paris, model który spodobał mi się i wizualnie a i specyfikację miał ciekawą. Moje dziewczyny (żona i córa) są zadowolone, bardzo im się podoba wizualnie a mankamentów które mi przeszkadzają one nawet nie zauważyły. Wprawdzie córa na razie tylko się ślini, ale na święta zażyczyła sobie kasę bo chce nowy telefon, Paris właśnie. Widać że firma uderza w rynek średniej półki, czyli telefon ma się podobać i dobrze działać (wsparcie dla Paris dobre, częste aktualizacje powodują że soft działa poprawnie). Strategia wg mnie dobra, im więcej będzie znaczka ulephone na rynku, tym bardziej firma będzie kojarzona a tym samym sprzedaż skoczy do góry. Telefonów serii Pxxxx nie miałem w ręce, jednak czytałem że dużo z nimi było problemów i tu oczekiwałbym że firma popracuje nad dopracowaniem modelu zanim puści go do sprzedaży. Jak widać na przykładach innych producentów takie działania są powszechne - pierwszy rzut niedopracowany, kolejne już lepiej. Wiadomo, konkurencja. Jednak wyrobienie dobrej marki - specyfikacja zgodna z rzeczywistością, baterie zgodne z opisem, dopracowany soft i wsparcie producenta wg mnie mogą pomóc odnieść sukces tej firmie.

Wypalcowane
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: Konkurs: Ulefone Paris (Wpisy uczestników)

Postprzez abeon » 7 gru 2015, o 01:22

Nie miałem okazji do tej pory okazji korzystać z telefonów sygnowanych logiem Ulefone, jednak na podstawie doświadczeń z innymi markami chciałbym aby producent postawił w pierwszej kolejności na jakość wykonania, pojemne i trwałe baterie oraz częste aktualizacje systemu. Z pewnością wymienione rzeczy zachęciłyby mnie do zakupu ich urządzenia.
abeon
 
Posty: 86
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 03:37
Telefon:: a820

Re: Konkurs: Ulefone Paris (Wpisy uczestników)

Postprzez Grech » 7 gru 2015, o 09:43

Pewnie wymogi konkursowe nie zostaną spełnione i konkurs zostanie unieważniony ale co mi tam, coś tam skrobnę. :)

Ulefone z modelu Be Touch zastosował rozwiązanie które mi się podoba. Zamiast kolejnego modelu o innym wyglądzie a prawie takim samych podzespołach, zostawił taki sam wygląd a zmieniał nieznacznie SoC, ekran czy baterię. I tak powinno być także w przypadku modelu Paris. Nie mam go to tylko po zdjęciach mogę stwierdzić że ładnie wygląda. Dlatego jego następca powinien mieć taki sam wygląd a np. ekran FullHD albo 3 GB pamięci RAM i 32 GB użytkownika. Kolejny model mógłby mieć nowszy SoC ale cały czas ten sam wygląd. Dzięki temu Ulefone mógłby dodatki typu silikonowe plecy czy covery robić lepszej jakości i o różnych kształtach bo byłoby na nie więcej chętnych. Na dodatek przy takie samej obudowie mógłby zastosować rozwiązanie iOceana z modelu bodajże X7. Tam tez była taka sama obudowa i chyba z 3 różne hardware. Dzięki temu oprócz standardowej baterii mógł zrobić wydajniejszy akumulator razem ze specjalnymi pleckami. Przy jednym modelu który jest produkowany pewne w góra kilkudziesięciu tysiącach sztuk mogłoby to być nieopłacalne ale kiedy mamy 3 modele to już bardziej.

A propos ilości Ulefone pochwalił się liczbą sprzedanych sztuk w czarny piątek. Ciekawe że najchętniej kupowali je Rosjanie i Hiszpanie.
Avatar użytkownika
Grech
AKTYWNY
 
Posty: 582
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 22:35
Lokalizacja: Miasto
Pochwały: 10

Re: Konkurs: Ulefone Paris (Wpisy uczestników)

Postprzez basa » 7 gru 2015, o 10:20

Od telefonów firmy Ulefone oczekuje unikniecia bledow innych chinskich marek i aby rozwoj firmy nie skonczyl sie tak jak iOceana. Rozwijajac temat wypowiedzi kilka moich spostrzezen wymienie w punktach.

1. Oczekuje ze Ulephone nie bedzie trzaskac modeli co miesiac nowe, jak czynia to Doogee czy Elephone bo skutkuje to tylko utrata jakosci brakiem supportu i odswiezonymi kotletami na rynku w innej obudowie. Niestety sam wpadlem w siec takich serii wychodzacych co miesiac kupujac w tamtym roku Elephone G6 ktory mimo obietnic nigdy nie dostal aktualizacji do Lolipopa nie sposob kupic do niego akcesorii takich jak custom obudowy , szkla etc. Wszystko jest powodem wlasnie wymienionego bledu producentow wydac szybko i zapomniec o uzytkownikach a za miesiac wydac kolejny model z nowym numerkiem. Oby Ulefone nie szlo ta droga a ich nowe telefony byly wyjatkowe z ciaglym supportem i aktualizacjami.

2. Jakosc materialow. Ulefone powinno sie skupic rowniez aby nie robic tanich telefonow ktore ladnie wygladaja na zdjeciach a w rzeczywistosci to tanie plastiki z jakosciowo wybrakowanych materialow na ktorych oszczedzali gdzie sie da by uzyskac tania cene sprzedazy. Odbija sie to na jakosci produktow a pozniej na opinii taniego producenta telefonow z chin. Dobrze tez skupic sie na dobrej jakosci wyswietlaczu przy telefonach wiecej niz 5 cali by nie pekaly od byle czego jak w ioceanach.

3. Wyrobienie marki dopracowanym pod kazdym wzgledem flagowcem. Ulefone powinno tez stworzyc swojego flagowca z prawdziwego zdarzenia nawet kosztem wyzszej ceny tak aby marke rozpoznawano jako bardzo dobra produkujaca wysokiej jakosci telefony , oczywiscie flagowiec powinien byc naprawde dopracowany i obejmowac dwa powyzsze punkty, taka droga poszlo Meizu i mysle ze im sie to oplacilo.

4. Kontakt z uzytkownikiem poprzez forum techniczne. Takie cos zrobilo kiedys Elephone ale popelnilo jeden blad przestalo sluchac opinii klientow i odpowiadac na pytania techniczne. Ulefone powinno zrobic forum techniczne dla swoich modeli na ktorym by odpowiadali na pytania uzytkownikow i sluchali ich sugestii tak aby kazdy rom do ich telefonu byl dopracowany pod kazdym wzgledem.

5. Wyjatkowy design nie bazujacy na klonowaniu innych produktow. To pewnie najtrudniejsze do zrobienia ale kazdy wie ze wiekszosc telefonow kupowanych jest oczami , na pierwszym miejscu aby ladnie wygladal aby byl inny niz ma kolezanka w pracy etc etc , niech Ulefone popracuje nad wlasnymi rozwiazaniami designerskimi aby telefony nie wygladaly jak kolejny samsung czy iphone. Niech kazdy model wyroznia sie czyms wyjatkowym i szczegolnym pod wzgledem wizualnym.

Jest to oczywiscie moja prywatna opinia i nie wszyscy musza sie z nia zgadzac , moim zdaniem gdy te punkty zostana spelnione sukces marki bedzie gwarantowany :) Dziekuje
Avatar użytkownika
basa
VIP
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 mar 2014, o 11:52
Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Re: Konkurs: Ulefone Paris (Wpisy uczestników)

Postprzez 2Le » 10 gru 2015, o 12:43

Od telefonów marki Ulefone oczekuję poprawnego działania systemu powiadomień, oraz żebym mógł odłożyć sobie czytanie maila lub wiadomości sms na później. Telefon musi mi dać znać w jakiś sposób, że taka wiadomość jest w stanie oczekiwania, nawet po jej odrzuceniu. Poza tym dobrze by było gdyby producent zastosował większe, stabilniejsze baterie, ponieważ przy tak dużych ekranach i przy tak dużej mocy obliczeniowej bateria ginie w oczach. Firma nie istnieje zbyt długo na rynku ale fajnie by było, gdyby zaistniała również na naszym rynku. Ostatnią rzeczą jaką oczekuję od Ulefone są różne tzn. bajery. Mogłoby być ich więcej. Niektóre smartfony od Ulefone posiadają skaner linii papilarnych ale to spotyka się już w wielu modelach różnych marek, oczekuję czegoś innowacyjnego. Myślę, że przyciągnie to uwagę nowych, przyszłych nabywców.
Avatar użytkownika
2Le
AKTYWNY
 
Posty: 386
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 16:17
Pochwały: 6
Telefon:: mi8

Re: Konkurs: Ulefone Paris (Wpisy uczestników)

Postprzez szymi » 11 gru 2015, o 22:12

dla mnie wystarczy że będą robić telefony poniżej z wyświetlaczami poniżej 5 cali, albo 5 cali z wymiarami jak poniżej 5 czyli prawie brak ramek ;-) jakbym chciał grać w ping ponga to kupował bym paletki nie telefony :-D no i w sumie mogą pomyśleć nad jakimś modelem z wyświetlaczem e-ink na plecach
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: Konkurs: Ulefone Paris (Wpisy uczestników)

Postprzez zielony14 » 12 gru 2015, o 13:02

Od telefonów marki Ulefone oczekuję aby :

Wygląd miały nieszablonowy
Nie oklepany.. zupełnie Nowy
Specyfikacji nie oszukali
I w końcu dobrą baterię dali
Aparat bywa czasem potrzebny
Więc niech nie będzie jakiś badziewny
Dioda IR by się przydała
By przed TV ciut wygody dała
Ekran minimum Full HD
Metalowa obudowa i szkło 2,5 D
Czytnik linii nie jest konieczny
Lecz z nim telefon staje się bezpieczny
By cena nie była wygórowana
To sprzedaż będzie gwarantowana.

To by bylo na tyle :3

Pochwały przyznane za posta: 2
Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Najnowsze promocje telefonów!

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
Avatar użytkownika
zielony14
VIP
 
Posty: 1725
Dołączył(a): 16 lis 2014, o 18:18
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 70
Telefon:: IPHONE 11 PRO MAX


Powrót do Konkursy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron