• Reklama

Jesteś z Wielkopolski/Podlegasz pod UC Poznań - CZYTAJ - CE

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jesteś z Wielkopolski/Podlegasz pod UC Poznań - CZYTAJ -

Postprzez filozof71 » czwartek, 22 września 2016, 18:39

adamiakadam00 napisał(a):Napisałem do Goldway - chyba najlepszego sklepu na aliexpress i gówno, nie odpowiedzieli na pytanie już 3 tygodnie........... a pytanie brzmiało, które telefony u was mają CE (not china export!) :lol: :lol: :lol:

Jak byś posiadał odrobinę wiedzy i inteligencji potrzebnej do ogarnięcia tematu to byś mu nie zadawał takich głupich pytań.
pozdr Filozof71
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Ostrzeżenia: 3

Reklama

Postprzez adamiakadam00 » piątek, 23 września 2016, 10:40

filozof71 napisał(a):Jak byś posiadał odrobinę wiedzy i inteligencji potrzebnej do ogarnięcia tematu to byś mu nie zadawał takich głupich pytań.
pozdr Filozof71

Bzdura. Uczciwość sprzedawcy powinna objawić się info od niego - "NIE MAMY CE". Glupotę to Ty napisałeś. To tak jak ja prawie pewny jestem że nie mają telefonów z CE to Ty nie możesz być pewny że ich nie mają. Dlatego pytanie było uzasadnione.
adamiakadam00

Postprzez Doman » piątek, 23 września 2016, 12:15

Moze i by Ci odpowiedzial, jakbys sie zapytal o konkretny model. Ale co Ty myslisz, ze Goldway bedzie teraz siedzial, sprawdzal wszystkie telefony i robil dla Ciebie liste w Excelu z telefonami ktore maja CE? Bo Ty moze kupisz u niego jedna sztuke? Mysle ze maja lepsze rzeczy do roboty :-)

Poza tym CE, sterta certyfikatów, testów, a nawet wysoka cena, marka i renoma nie zagwarantuja Ci, ze telefon Ci nie wybuchnie => Galaxy Note 7.
Doman
AKTYWNY

Pochwały: 17

Postprzez filozof71 » sobota, 24 września 2016, 02:44

adamiakadam00 napisał(a):To tak jak ja prawie pewny jestem że nie mają telefonów z CE to Ty nie możesz być pewny że ich nie mają.

Możesz jako inaczej napisać to zdanie? W tej formie jest dla mnie za trudne.
pozdr Filozof71
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Ostrzeżenia: 3

Postprzez Frozen drugi » niedziela, 25 września 2016, 02:38

Ja nawet pisząc o konkretny produkt do innego sklepu zostałem zlany,także....
Frozen drugi

Pochwały: 1

Postprzez marcoos1 » niedziela, 25 września 2016, 23:22

....także nie można na tej podstawie wysunąć jakichkolwiek wniosków
marcoos1
VIP

Pochwały: 39

Postprzez adamiakadam00 » poniedziałek, 26 września 2016, 15:31

Zlali cię i nie wysuwasz wniosków........... :lol: :lol: :lol:
adamiakadam00