• Reklama

GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchina

Konkursy z nagrodami.

Który przedmiot chciałbyś dostać od Banggood.com

Głośnik BlitzWolf F1 Bluetooth 4.0 Wireless
54
39%
Power Bank BlitzWolf BW P1 10400mAh
53
38%
ładowarka BlitzWolf QC2
31
22%
 
Liczba głosów : 138

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez Bartek123 » 19 lut 2016, o 03:31

Przydałby się power bank bo p8 lite ma dość słabą baterię; (
Bartek123
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 lut 2016, o 03:28
Telefon:: Huawei

Reklama

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez Smashden » 19 lut 2016, o 03:38

Ta ładowarka całkiem całkiem, leczy mój wybór padł jednak na Power Bank. Chodź oba te produkty posiadają technologię Quick Charge 2.0 to lepiej mieć dodatkowy zapas energii w kieszeni aniżeli szukać gniazdka na mieście :)
Smashden
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 gru 2014, o 00:09
Telefon:: LG

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez Zborek » 19 lut 2016, o 11:09

Witajcie! Dla mnie najlepszą rzeczą spośrod wymienionych byłby powerbank. Z racji tego, że pracuję praktycznie większość czasu poza biurem oraz domem, telefon może mi się w każdej chwili rozładować, w szczególności teraz - w zimie, kiedy w ujemnych temperaturach telefony szybciej tracą swoją energie. Mając w kieszeni takiego pomocnika, byłoby naprawde łatwiej zająć się własną pracą aniżeli ciągle myśleć o tym czy telefon juz się rozładował czy nie. Takze PowerBank BlitzWolf byłby najbardziej odpowiednim oraz przydatnym zakupem.
Zborek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 lut 2016, o 10:59
Telefon:: Sony

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez Piotrroger » 19 lut 2016, o 11:42

Powerbank powinien posiadać 2 cechy: być ładny i pojemny. BlitzWolf spełnia oba te kryteria więc Quick Charge to tylko wisienka na torcie :)
Piotrroger
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 gru 2015, o 00:00
Telefon:: Samsung

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez strus » 19 lut 2016, o 12:17

do zakupu glosnika BT przymierzam sie od dluzszego czasu,
BlitzWolf wydaje sie byc fajny w tej cenie, chetnie bym go przygarnal, jesle bedzie mi to dane obicuje test.
strus
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 16:37
Telefon:: sony

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez mac1ek » 19 lut 2016, o 14:54

Zdecydowanie przydałby mi się power bank BlitzWolf. Zawsze miałem problemy z bateriami w telefonach, gdyż rzadko mam czas na ładowanie z racji pracy poza domem i częstych wycieczek na odludzia. Z opinii na stronie przedmiotu wynika, że jest do dobry produkt, pojemny, no i wygląda całkiem dobrze. 8-)
porady dla mających do czynienia z wer zabrze
Avatar użytkownika
mac1ek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 lut 2016, o 14:43
Telefon:: Xiaomi
ROM: miuipl

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez SEBOLFC » 19 lut 2016, o 16:35

Głośnik najbardziej by się przydał.Używany byłby często.Wiosna idzie to na działkę,grilla,wyjazd pod namiot, czy nawet piwko w plenerze :)
SEBOLFC
 
Posty: 30
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 02:17
Pochwały: 2
Telefon:: oneplus 6

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez Hetman88 » 19 lut 2016, o 19:47

Power bank wygląda najbardziej obiecująco, bezprzewodowy głośnik posiadam (innej marki ale o zbliżonych parametrach), rewelacyjna sprawa chociaż używa się go okazyjnie.
Mam obecnie akumulatorek o zawrotnej fabrycznej pojemności 2600mah, teraz wiem ze jest to absolutnie za mało aby mógł służyć jako dodatkowe źródło energii w przypadku kiedy jesteśmy pozbawieni prądu. Bardzo często mam problem kiedy wywodzę z domu z nienaładowanym telefonem a BlitzWolf o pojemności 10400 mAh ma wystarczającą pojemność aby naładować do pełna telefon, tableta a i zostanie jeszcze zapas prądu na naładowanie chociażby urządzenia GPS. Idealne rozwiązanie kiedy nie mamy możliwości skorzystania z ładowarek sieciowych. Chętnie przetestowałbym to urządzenie, przekonał się o trwałości ogniw i wrócił z obszerną recenzją :)
Hetman88
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 lut 2016, o 19:27
Telefon:: Iphone 4S

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez macios113 » 19 lut 2016, o 23:55

Najlepsza opcja bylby glosnik powerbank juz mam a telefon i tak nie obsluguje qc :/
A do tego moglbym puszczac muzyke w lepszej jakosci niz z telefonu :D
Jest estetyczny i nadawal by sie do testow :D
macios113
 
Posty: 72
Dołączył(a): 16 gru 2014, o 00:20
Pochwały: 1
Telefon:: Sony Ericsson
ROM: Nameless 4.4.4 Andr.

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez piotrmodski » 20 lut 2016, o 03:04

Bardzo przydałby mi się power bank Blitzwolf. Niestety posiadam telefon z bardzo małą pojemnością baterii (1900mAh) która zdecydowanie za szybko się wyładowuje, pozostawiając mnie bez mojej prawej ręki którą oczywiście jest mój smartfon. Słyszałem o firmie Blitzwolf same dobre opinie więc czas się o tym przekonać na własnej skórze ;-)
piotrmodski
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lut 2016, o 02:59
Telefon:: Samsung
ROM: touchwiz

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez ar2rc » 20 lut 2016, o 05:40

Ojojoj cebula ze mnie, może poratujecie ładowarką z szybkim ładowaniem. Firma BlitzWolf słynie z dobrej jakości produktów. Dlatego zależy mi na markowej ładowarce, by moje telefony były bezpieczne

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka
ar2rc
AKTYWNY
 
Posty: 300
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 13:43
Pochwały: 4
Telefon:: sgs4
ROM: omega

Re: GIVEAWAY: 5 darmowych przedmiotów od banggood dla telchi

Postprzez kraslan » 20 lut 2016, o 11:13

Jak dla mnie to Powerbank. Chciałem już dawno kupić ale zawsze coś innego wyskakiwało. Jako, że jestem w rozjazdach dosyć dużo na pewno by sie przydał:)
kraslan
 
Posty: 56
Dołączył(a): 9 cze 2013, o 07:21
Lokalizacja: opole

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron