• Reklama

Zwrot zakupionego telefonu ze Słubic

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zwrot zakupionego telefonu ze Słubic

Postprzez mmumiam » 29 mar 2017, o 22:48

Witam!
Zakupiłem kilka dni temu Oukitela u20 plus ,lecz nie do końca spełnia on moje oczekiwania.Na aukcji sprzedawcy jest napisane, że mamy możliwość odesłania towaru ,po czym wymiany lub zwrotu pieniędzy. Uważacie , że warto tak odsyłać? Rozumiem , że wtedy chińczyk może zwrócić ,a może olać? Korzystaliście kiedyś z takiego zwrotu? Napisałem już do sprzedawcy i czekam na odpowiedź dotyczącą warunków zwrotu... Jednakże chciałbym poznać Wasze zdanie w tej kwestii :)
Pozdrawiam.
mmumiam

Telefon:: Moto

Reklama

Re: Zwrot zakupionego telefonu ze Słubic

Postprzez marcoos1 » 29 mar 2017, o 23:27

Kolejna osoba, co kupuje i nie wie co. Trudno.
Nie lepiej sprzedać z zyskiem (albo chociaż bez straty) gdzieś w okolicy u siebie?
To czy warto odsyłać to nas nie pytaj, bo niby skąd mamy wiedzieć? Jeden powie, że warto a drugi, że nie.
Nie wiem o co ci chodzi z tym, że Chińczyk może olać. Otwierasz spór, obgadujesz temat, ustalacie w jaki sposób i na jaki adres odsyłasz a potem odsyłasz i czekać na zwrot ustalonej kwoty.
marcoos1
VIP

Pochwały: 78
Telefon:: samsung

Postprzez mmumiam » 30 mar 2017, o 00:42

Dzięki za info. Nie wiem czy ktoś kupi ,ale niby spróbować można ;)
Głównie denerwuje mnie w nim dotyk , który niby jesy czuły ,ale przy szybkim pisaniu się niestety "gubi". Poza tym telefon bardzo spoko ,sporo o nim czytałem :) Wiem co kupiłem ;)
mmumiam

Telefon:: Moto

Postprzez chinczykk » 30 mar 2017, o 05:44

mmumiam napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

jak widac nie wiesz.
chinczykk

Pochwały: 2
Telefon:: samsung s2

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI