• Reklama

Zwrot pieniędzy

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Zwrot pieniędzy

Postprzez Daxter125 » 5 lip 2017, o 16:45

Mam pytanie bo nie wiem co robić w takiej sprawie..... Mianowicie jak pamiętacie (kilka postów wcześniej) pisałem że sprzedawca prosi o odesłanie wadliwego produktu a on odeśle mi nowy, jak prosił tak zrobiłem. Wysyłałem DPD, czyli tym kurierem którym deska do mnie przyszła. DPD ma opcję śledzenia przesyłek i oczywiście monitorowałem swoją deskę. Nadana została 28 czerwca a dotarła 30 czerwca i mam potwierdzenie na stronie. Po dotarciu przesyłki sprzedawca zapytał mnie (oczywiście drogą mailową) o numer paczki, odpowiedziałem na jego pytanie i podałem numer przesyłki, wiadomość z tym pytaniem otrzymałem w poniedziałek, odpowiedziałem jeszcze tego samego dnia. Od poniedziałku nie mam żadnej informacji od sprzedawcy.... zaczynam się niepokoić. Napisałem do sprzedawcy maila ale po wysłaniu dostałem informację że użytkownik (mail sprzedawcy) został zablokowany dzisiaj o 5:00 i wiadomość nie dotarła.... Zaraz po tej informacji napisałem do niego na Aukcji alliexpress.... niestety ale to nie poskutkowało... Mam screeny wszystkich maili od niego, mam do was ogromną prośbę: Co mam w takiej sytuacji zrobić ??? Jak mogę walczyć o zwrot pieniędzy albo o nowy produkt???
Daxter125

Telefon:: Samsung

Reklama

Postprzez existe » 7 lip 2017, o 04:08

tylko pisac do aliexpress, nic innego, nawet jesli termin na reklamacje minoł
existe
existe
VIP

Pochwały: 56
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez Daxter125 » 14 sie 2017, o 14:32

Ludzie potrzebuje waszej pomocy ponieważ nie wiem co robić :( sprzedawca wysłał nowy produkt i po tygodniu znowu się zepsuł mimo iż na mojej desce nie ma żadnych śladów użytkowania wygląda jak zupełnie nowa (zero rys, Nic!!!!) Postanowiłem iż napiszę do sprzedawcy a on mi odpowiedzial że mam mu wysłać film, co zrobiłem .... przed wysłaniem filmu powiedział że musi go dostać żebyśmy mogli porozmawiać o zwrocie pieniędzy. Teraz pisze do mnie że nie może mi oddać moich pieniędzy!!!! Gwarancja: 6 miesięcy a minął dopiero miesiąc!!! Pomocy proszę...
Daxter125

Postprzez Daxter125 » 18 sie 2017, o 10:05

Dobra ponieważ widzę że nikt nie może mi odpowiedzieć to zadam pytanie inaczej: Czy możecie mi powiedzieć jak skontaktować się z pomocą Ali ?
Daxter125

Postprzez KarlosW » 18 sie 2017, o 11:37

Czat Ali na stronie www.aliexpress.com

Wysłane z mojego NX505J przy użyciu Tapatalka
KarlosW
VIP

Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Postprzez Flyagaric » 18 sie 2017, o 11:43

Wątpię, że Ali pomoże w odzyskaniu pieniędzy. W najlepszym razie skończy się na częściowym zwrocie (pewnie niewielkim). Jeśli płaciłeś kartą, to chyba warto poczytać trochę o usłudze 'chargeback' i raczej uderzać w tą stronę.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 132
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić