• Reklama

Zuk z2

Na forum Lenovo znajdziesz informacje jak zmienić ROM, ROOT, uzyskasz pomoc, przeczytasz opinie o o Lenovo S650, Lenovo S660, Lenovo A850, Lenovo s820, Lenovo P760, Lenovo K900, Lenovo vibe X, K910

Re: Zuk z2

Postprzez melonito » 8 cze 2017, o 01:23

Mam problem z dual simem. Obie karty są wykrywane. Niestety tylko tą którą wybiorę do internetu ma zasięg. Druga karta nie ma zasięgu. Sprawdzałem na romach RR i DU. Po wklepaniu kodu *#*#4636#*#* mogę tylko ustawiać typ sieci dla jednej kart (na xiaomi mogłem dla dwóch).
melonito

Telefon:: Lenovo A820 - czekam

Reklama

Postprzez melonito » 8 cze 2017, o 22:50

melonito napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Niestety nie mogę zedytować poprzedniego postu. Po wklepaniu tych komend w trybie fastboot wszystko wróciło do normy:
fastboot -i 0x2b4c erase modemst1
fastboot -i 0x2b4c erase modemst2
fastboot -i 0x2b4c reboot
melonito

Telefon:: Lenovo A820 - czekam

Postprzez kombajnik » 28 lip 2017, o 13:23

Mam czasami problem z powiadomieniami, dotyczy on każdego romu tj. zui/aicp/aex/rr/lineage itp, chyba nawet każdego telefonu z androidem o ile dobrze pamiętam. Mianowicie mam dodane 5 skrzynek gmaila w telefonie i większość czasu jest wszystko OK. Problem pojawia się raz na jakiś czas ja np. nie zerkam na telefon np 3h po czym biorę go, odblokowuję i w momencie odblokowania dostaje powiadomienia o mailach które przyszły np 2h temu :/ bardzo mi to nie pasuje czasem jak dostanę maila to muszę szybko zareagować a taka sytuacja gdzie ja odbieram maila z 2 godzinnym opóźnieniem jest słaba :/ na necie z sieci komórkowej sytuacja się zdarza o wiele częściej, ma ktoś jakiś pomysł?
kombajnik
VIP

Pochwały: 20
Telefon:: Xperia XZ1 Compact
ROM: Stock

Postprzez kr1w2 » 1 sie 2017, o 17:33

Witam, mam problem z zuk z2 bardzo słabo działa mikrofon głos słychać u rozmówcy bardzo słabo może ktoś wie jak zwiększyć czułość mikrofonu moj rom to RR-Nv 5.8.3
kr1w2

Telefon:: Xiaomi rn2

Postprzez baxy » 1 sie 2017, o 17:56

Może papruch wleciał?.
Korzystałem z RR i wszystko było ok. Nagraj się i będziesz wiedział czy z mikrofonem wszystko ok
baxy
AKTYWNY

Pochwały: 1

Postprzez slavo22 » 1 sie 2017, o 19:02

kombajnik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zainstaluj np AquaMail, możesz ustawić z jaką częstotliwością będzie sprawdzał. Mam 3 skrzynki i działa bez problemu.

Autor postu otrzymał pochwałę
slavo22
VIP

Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Postprzez kombajnik » 3 sie 2017, o 12:58

slavo22 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zainstaluj np AquaMail, możesz ustawić z jaką częstotliwością będzie sprawdzał. Mam 3 skrzynki i działa bez problemu.

Dzięki, póki co raz AquaMail wyprzedził apkę Gmaila w synchronizacji, zakupiłem płatną wersję bo potrzebuje mieć 5 skrzynek w synchronizacji. Martwi mnie tylko nadawanie aplikacji uprawnień do zarządzania całą skrzynką pocztową, wiem że to konieczne dla aplikacji mailowej ale mimo wszystko wole jak gmail wie wszystko o mnie niż jeszcze jakaś kolejna aplikacja obcej firmy :D
kombajnik
VIP

Postprzez miklopl » 3 sie 2017, o 14:26

kombajnik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzięki, póki co raz AquaMail wyprzedził apkę Gmaila w synchronizacji, zakupiłem płatną wersję bo potrzebuje mieć 5 skrzynek w synchronizacji. Martwi mnie tylko nadawanie aplikacji uprawnień do zarządzania całą skrzynką pocztową, wiem że to konieczne dla aplikacji mailowej ale mimo wszystko wole jak gmail wie wszystko o mnie niż jeszcze jakaś kolejna aplikacja obcej firmy :D

A może chodzi o zarządzanie energią? Dodaj apkę do wyjątków, żeby nie była ubijana.
miklopl

Pochwały: 3
Telefon:: BlackBerry

Postprzez kombajnik » 3 sie 2017, o 14:50

@miklopl

Na wszystkie sposoby dodawałem :) Do autostartu, wyłączałem w ustawieniach baterii optymalizację dla aplikacji Gmail, w safecenter dodałem aplikację do "protection list" przy czyszczeniu ramu itp i nic, raz na jakiś czas po prostu uśnie cały tel i te maile się nie pojawiają, dopiero w momencie odblokowania telefonu.
kombajnik
VIP

Postprzez gregsoir » 10 sie 2017, o 16:50

orientujecie się, czy da radę kupić gdzieś nową płytę główną do Zuka Z2 Plus? upaliłem układ ładowania przez lipną przejściówkę micro-usb->usb-c. telefon działa, ale nie idzie go naładować (skoki napięcia, mocne nagrzewanie). dwa serwisy już poległy przy nim (brak takich części na rynku).
gregsoir

Pochwały: 1
Telefon:: Mi5s
ROM: LOS 15.1

Postprzez Strusiu » 16 wrz 2017, o 00:04

Trochę po czasie - dawno tu nie zaglądałem.
Wymiana płyty zbędna, wystarczy lekko zmiażdżyć jeden chip - coś ala bezpiecznik - na płycie (koło portu ładowania) i wszystko gra.
Przerabiałem to, niestety kupiłem rozbitka, podmieniłem płytę a potem wpadłem na ten temat na jakimś forum.
Pozostało mi dokupić wyświetlacz i mam 2 ZUKI - jednego używam, na drugim bawię się softami.

Autor postu otrzymał pochwałę
Strusiu

Pochwały: 2
Telefon:: ZUK

Postprzez kr1w2 » 12 paź 2017, o 22:23

Jak włączyć w zuk z2 hd voice bo mi wyskakuje amr 12,2kb

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
kr1w2

Telefon:: Xiaomi rn2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lenovo