• Reklama

ZUK Z2 PRO - najlepszy rom

ZUK Z2 PRO - najlepszy rom

Postprzez leonfp » 29 lip 2017, o 20:04

Cześć,

Jaki jest obecnie najlepszy rom na ZUK Z2 PRO?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
leonfp

Reklama

Re: ZUK Z2 PRO - najlepszy rom

Postprzez Flyagaric » 29 lip 2017, o 21:10

Ponoć GizROM.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 98
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez kv77 » 6 wrz 2017, o 21:00

A jak się sprawuje oryginalny ZUI 2.5? Posiada jakiekolwiek spolszczenie czy chociaż wszystko w j. angielskim bez chińskich wstawek. Korci mnie ten telefon, ale z tego co dotychczas wyczytałem to custom romy nie działają w pełni ok na tym telefonie.
kv77

Pochwały: 8
Telefon:: LeEco X822
ROM: Slim 7.1.2

Postprzez raragnar » 10 wrz 2017, o 00:12

kv77 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dostałem telefon z wielojęzykowym (w tym z polskim) romem na androidzie 6.0 i wszystko działało chociaż za dużo nie testowałem ale dla spokoju wgrałem stock rom na androidzie 7.0 z angielskim i chińskim do wyboru i aktualizacjami ota. Krzaczki zostały tylko w apce pogodowej w nazwie miasta, reszta jest po angielsku. Ostatnia aktualizacja wyszła 10 sierpnia więc chyba tak całkiem producent o nim nie zapomniał. Do custom romów mam uraz bo w dwóch telefonach które miałem próbowałem tych wynalazków i zawsze coś nie działało. Fabryczny rom nie jest zły, jak na razie raz tylko raz miałem problem po próbie wysłania mmsa z sim2 nie działało mi lte na sim1 ale reset telefonu pomógł. Przyczyną były nieskonfigurowane mmsy chyba.

Autor postu otrzymał pochwałę
raragnar
AKTYWNY

Pochwały: 9

Postprzez rosio » 15 wrz 2017, o 10:54

a jakim sposobem wgrałeś stockowy rom z tego wielojęzykowego z którym go sprzedają i nie zbrickowałeś telefonu ??? może jakiś link :-)
rosio

Telefon:: Zuk Z2 Pro
ROM: 2.5

Postprzez raragnar » 17 wrz 2017, o 18:16

rosio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

https://zukfans.eu/community/threads/ho ... 1-only.57/
Robiłem dokładnie tak jak ten poradnik mówi, użyłem metody z drugiego postu w tym temacie a stockowy rom ściągnąłem z tego samego forum z tematu z oficialnymi romami. Miałem tylko problem z tym że qfil nie wykrywał mi telefonu gdy był włączony, ale zadziałał sposób z podłączeniem wyłączonego telefonu. Telefon po wgraniu romu od razu sam się uruchamia i chyba z 10 minut stoi na logo zanim się uruchomi pierwszy raz więc jak coś to cierpliwości. Z tego co piszą na zukfans i xda snapdragony są nie do uceglenia i ze wszystkiego można wybrnąć jakby co, ale wgrywając tylko stock rom przez qfil nic nie powinno się stać. Upewnij się tylko że kabel i gniazdo usb w kompie masz dobre żeby ci nie rozłączyło w trakcie wgrywania.
raragnar
AKTYWNY

Pochwały: 9

Powrót do ROM'y i modyfikacje