• Reklama

[S] Zuk Z2 Pro czarny, Kraków

tematy usunięte

[S] Zuk Z2 Pro czarny, Kraków

Postprzez TLasky » 9 maja 2018, o 02:01

Typ transakcji: Sprzedaż
Przedmiot: Zuk Z2 Pro w kolorze czarnym
Stan: Nowy
Cena: 1000 zł
Preferowana forma płatności: Gotówka, przelew, pobranie (zaliczka 50 zł)
Preferowana forma wysyłki: Odbiór osobisty, kurier
Allegro: Tak, cena 1100 zł
Kontakt: PW
Zdjęcia: Na życzenie na priv, ale wygląda jak Zuk Z2 Pro :-D
Opis:

Zuk Z2 Pro w wersji 6/128 GB, kupiony w TomTop (z przesyłką wyszło właśnie coś około tysiaka, sprzedaję po kosztach), przeleżany około 1,5 miesiąca u mnie w biurze, aczkolwiek we wszystkich foliach, akcesoria nie odpakowane itp. Kupiłem go jako prezent komunijny, ale rodzice chrześnicy nie pozwolili mi aż taj poszaleć,w obawie o to, że utną jej głowę. Dostała więc Sharpa Aquosa i w sumie chyba dobrze, bo się cieszy fajnym lookiem, a Zuka by pewnie nie doceniła. Jak zapewne wiecie z forum był problem z ładowarkami (dodali nieoryginalny szajs fajanse), więc nie bawiłem się zbytnio i oryginalna ładowarka jest już w drodze, szczęśliwemu (lub nie :-P) nabywcy przekażę/doślę ją jak tylko przyjdzie. Jak zwykle u mnie- preferowany odbiór osobisty w Krakowie (okolice centrum), ale możliwa też wysyłka:

a) po przedpłacie- kurier 15 zł, paczkomat 10 zł;
b) pobranie- kurier 20 zł, ale wymagany zadatek 50 zł.

Pozdro i zapraszam, ceny nie negocjuję, płaciłem PayPalem, więc realnie jakieś 4,5 miesiąc porządnej ochrony jeszcze jest.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 82
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Reklama

Re: [S] Zuk Z2 Pro czarny, Kraków

Postprzez TLasky » 9 maja 2018, o 16:51

Nieaktualne, proszę o usunięcie.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 82
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Powrót do KOSZ