• Reklama

[S] ZUK Z2 FRANCKO ROM 4/64GB

Kupię - sprzedam - zamienię

[S] ZUK Z2 FRANCKO ROM 4/64GB

Postprzez siara93 » 6 lis 2018, o 14:13

Typ transakcji: Sprzedam
Przedmiot: ZUK Z2
Stan: używany
Cena:499zł
Preferowana forma płatności: przelew
Preferowana forma wysyłki: paczkomat
Allegro: https://allegro.pl/zuk-z2-4-64gb-snapdr ... 94480.html
Kontakt: aorlowski.pl@gmail.com
Zdjęcia: na aukcji
Opis:Dzień dobry. Przedmiotem aukcji jest telefon ZUK Z2 w zestawie z widocznym na zdjęciach etui, ładowarką i oryginalnym pudełkiem. Smartfon zakupiłem 06.2017 i wgrałem jeden z lepszych romów - Francko76 na Androidzie 6.0.1. ROM gwarantuje długi czas pracy na baterii, polski język do wyboru w ustawieniach i dostęp to wszystkich aplikacji w sklepie Play. Na telefon nakleiłem nowe szkło hartowane specjalnie na potrzeby aukcji. Telefon posiada jedną wadę w postaci uszkodzenia w prawym górnym rogu na froncie urządzenia. Doskonale widać to na zdjęciach. Pęknięcie powstało przy upadku ok. 6 miesięcy temu, a telefon wciąż działa świetnie. Poza tym wizualnie trzyma się świetnie. Z tyłu wciąż są oryginalne folie, których nie odrywałem. Telefon zawsze był w etui. Na temat specyfikacji telefonu nie ma co się rozpisywać. Smartfon oferuje wydajność na poziomie Samsunga Galaxy S7, LG G5 i G6, Huaweia P10 i innych flagowców z 2016r. Zdjęcia jak na tę półkę cenową są naprawdę dobre, a płynność działania jest znakomita. Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania. Zapraszam do licytacji. Możliwy odbiór osobisty w Krakowie.
siara93

Telefon:: ZUK Z2
ROM: FRANCKO76

Reklama

Powrót do BAZAR