• Reklama

[Sprzedam] Zuk EDGE 4GB/64GB

tematy usunięte

[Sprzedam] Zuk EDGE 4GB/64GB

Postprzez Mnemonic » 2 paź 2017, o 21:59

Typ transakcji: SPRZEDAŻ
Przedmiot: Zuk EDGE 4GB/64GB LTE 800 Snap 821 2SIM White Gold
Stan: używany
Cena: 875 PLN + KW
Preferowana forma płatności: PRZELEW
Preferowana forma wysyłki: POCZTA POLSKA
Allegro: TAK, drożej o prowizję 899,99 PLN + KW http://allegro.pl/zuk-edge-4gb-64gb-lte ... 06239.html
Kontakt: PRIV
Zdjęcia: by Nubia Z7 Max
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek oraz w ogłoszeniu na allegro

Opis: Sprzedam, krótko używany, piękny smartfon Zuk Edge w wersji 4GB/64GB White Gold. Smartfon kupiony w lipcu na Alliexpress a używany od początku sierpnia. Bez uszkodzeń, bez otarć, bez rys, stan niemal idealny. Android 7.1.2, język polski, aplikacje Google, sklep Play etc, U-Touch i czytnik linii papilarnych działa super. Co do wydajności nie można mieć zastrzeżeń, wynik AnTuTu Benchmark mówi sam za siebie, jest to jeden z najwydajniejszych smartfonów na rynku. Bateria standardowo trzyma ok 1 dnia, zależy jak kto używa, może być to dłużej. Warto wspomnieć, że telefon ma odblokowany bootloader oraz jest zrootowany i ma wgrane oficjalne TWRP Recovery, w każdym razie można sobie zrobić kopie obecnego systemu i wgrać inny oraz przywrócić, więc nie trzeba się już o to martwić po zakupie. Po prostu jest gotowy do użytku po wyjęciu z pudełka. Sprzedaję tylko dlatego, że potrzebuję pieniędzy.
Możliwa sprzedaż poza allegro taniej o prowizje.

Z minusów - zgubiłem gdzieś igłę do tacki i chcąc włożyć czy wyjąć kartę SIM musiałem posiłkować się czymś innym, stąd ta dziurka od tacki jest lekko wyszczerbiona, ale nie wygląda to jakoś tragicznie i to właściwie tyle, jeśli nie widać tego na zamieszczonych zdjęciach to tragedii nie ma. Igłę można sobie dokupić jak komuś zależy - koszt 1zł na allegro

W zestawie wszystko co daje producent: pudełko, papierologia, praktycznie nieużywane akcesoria tj., kabel USB Typ C, ładowarka, adapter EU do ładowarki oraz dedykowany idealnie dopasowany sylikonowy case. Dodatkowo dorzucam drugi nowy silikonowy Case oraz 4 nowe folie na wyświetlacz.
Mnemonic

Telefon:: ZTE

Reklama

Re: [Sprzedam] Zuk EDGE 4GB/64GB

Postprzez Mnemonic » 3 paź 2017, o 20:18

Dla forumowiczów, bo pytało kilka osób, mogę trochę zejść z ceny, ale bez przesady. Pytania na PW.

Wysłane z mojego NX563J przy użyciu Tapatalka
Mnemonic

Postprzez mrsoczi » 3 paź 2017, o 23:02

Piękny telefon i pewnie rozważyłbym kupno, ale ten root... Nie da się tego odwrócić? Potrzebuje tel do Pokemon Go, a apka nie ruszy z rootem.
mrsoczi

Telefon:: iPhone

Postprzez Mnemonic » 3 paź 2017, o 23:36

mrsoczi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja tutaj nie widzę żadnego problemu. Może być unroot.
Mnemonic

Postprzez Mnemonic » 8 paź 2017, o 19:31

Nowa cena 870 PLN z wysyłką.
Mnemonic

Postprzez Mnemonic » 9 paź 2017, o 15:35

Sprzedany.
Mnemonic