• Reklama

ZTE Nubia My Praga

ZTE Nubia My Praga

Postprzez Garib0001 » 13 lut 2017, o 22:00

Czy ktoś na forum posiada wersje 3/32 ZTE Nubia My Praga. Mam zamiar kupić w sklepie Sunsky na aliexpres, cena 128 USD. Ale w opisie telefonu piszą, że ekran ma IPS, a chyba powinien być superamoled. Podejrzewam, że może to są wersje naprawiane i stąd ta cena.
Zalety telefonu to ponoć dobry aparat i ekran.
Wady to słaba bateria i nie największa wydajność.
Warto to kupić?
Garib0001

Telefon:: xiaomi mi note pro

Reklama

Re: ZTE Nubia My Praga

Postprzez Flyagaric » 14 lut 2017, o 14:12

Kolejną wadą jest słaby procek - nie chodzi tylko o słabą wydajność, ale też słabe zarządzanie energią i nagrzewanie. Jak na niezbyt wysilony SoC, to grzeje się jednak za mocno. Czasy na baterii będą raczej słabe.
Poza tym, to dość interesujący, ale niezbyt popularny fon - chyba właśnie dlatego, że pomimo cienkiego proca, startował z wysokiego pułapu cenowego.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 162
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez Garibaldi01 » 14 lut 2017, o 14:52

Ale jako prezent dla kobiety może być, bardzo cienki, ładny, lekki dla osoby która nie bawi się grami.

Wysłane z mojego NX505J przy użyciu Tapatalka
Garibaldi01

Postprzez Flyagaric » 14 lut 2017, o 15:05

Nie chodzi tylko o gry - on się grzeje nawet podczas normalnej pracy. W gorące letnie dni, może to być nieprzyjemne.
Jak większość Nubii jest pewnie baardzo ładny i będzie się podobał kobietom, ale bądź świadom tego, że bateria 2200mAh, to przy takiej specyfikacji dramat!
Dużo lepszym pomysłem byłaby Nubia Z7 Max. Na allegro i OLX jest tego jeszcze trochę w świetnych cenach i bez VATu.
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez fake4r » 14 lut 2017, o 16:35

Tak jak mówi kolega wyżej, nie warto brać, chyba lepiej faktycznie na Z7 max się pokusić, duuużo bardziej popularny telefon, lepsze wsparcie - mnóstwo romów.
fake4r
VIP

Pochwały: 212
Telefon:: Redmi Note 5 Pro

Postprzez Garib0001 » 14 lut 2017, o 19:25

Panowie, sam mam ZTE Z7 max i wiem, że ten fonik jest rewelacyjny z ogromnym wsparciem, ma ogromną ilość alternatywnych romów, chociaż też ma wady ( MMS ). Ale czy on pasuje dla kobiety, to już inna sprawa.
Garib0001

Telefon:: xiaomi mi note pro

Postprzez Flyagaric » 14 lut 2017, o 20:09

Kupiłem żonie - zapewniam cię, że pasuje. Nie było jeszcze laski, która by nie powiedziała, że jej się podoba. MMSy, to żadna wada - wystarczy zainstalować Textrę, która i tak jest fajniejsza od stockowej appki.
Jeśli spodziewasz się, że z Pragą będzie mniej problemów, to zapewniam, że będzie raczej na odwrót. 4GB RAM, z którego raczej korzyści nie będzie. Wewnętrzna pamięć fajna, ale korzyści nad dodaną kartą SD raczej nikłe. Dalej usilnie pomijasz fakt jak cienka bateria w tym siedzi - to będzie problem, zobaczysz.

Zdaje mi się, że już wybrałeś i tylko chcesz to sobie zracjonalizować. Twoja kasa - róbta co chceta.
Flyagaric
VIP

Postprzez Ironclad » 14 lut 2017, o 21:15

Jak masz gdzieś okazje to bierz Nubię Z7 Max, dobrze ci koledzy radzą. Gdybyś znalazł nową powiedzmy do max 500zł, to ona jest skrojona na miarę w tej cenie. Za te pieniądze to nie wiem czy kupisz używanego Galaxy S5 i żeby jeszcze był w dobrym stanie lub Xperię Z3. Fakt S5 ma czytnik linii papilarnych czy barometr, czego Z7 Max nie ma, ale nie jest istotna różnica. W Z7 Max fajne jest to, że nie ma żadnego loga na przednim panelu, nikt nie wie jakiej marki mamy telefon :), są tylko ładnie na czerwono podświetlone przyciski funkcyjne.
Ironclad
AKTYWNY

Pochwały: 18
Telefon:: OnePlus
ROM: OxygenOS

Powrót do ZTE