• Reklama

ZTE Axon 7 - brzęczący głośnik od rozmów

ZTE Axon 7 - brzęczący głośnik od rozmów

Postprzez jeedek » 5 mar 2018, o 20:57

Witam.
Od jakiegoś czasu minimalnie i nie zawsze brzęczy mi głośnik od rozmów, i to przy rozmowach telefonicznych i skype. A słuchanie muzyki nie wywołuje brzęczenia co jest dziwne ponieważ tam jest jeden głośnik jak patrzałem. Testowałem też głośnik przez aplikacje Earpiecie (puszcza muzykę przez głośnik do rozmów) i też bez tego brzęczenia.

Przebywam w pomieszczeniach zapylonych i tu obstawiam przyczynę, będę chciał przeczyścić już nawet zamówiłem odpowiednie narzędzie i nożyk precyzyjny do zdjęcia grilla. Ale jednak się obawiam, że coś uszkodzę. Opalarką to chyba strach a suszarka nie wiem czy ogarnie ten klej. Podważanie nożykiem może zostawić ślady... takie dylematy zielonego w tym temacie.

Próbowałem już przykładać odkurzacz, puszczałem basową muzykę by wytrzepało głośnik i nic. Mam sprężone powietrze w puszcze ale też nic nie dało.

Znacie serwis który jest pewny i mógłbym wysłać do nich telefon? Nie wiem czy głośnik nie uszkodził się już i czy by wymienili mi na nowy?

Ktoś sam rozbierał już klejony telefon i jak poszło? A może jest jeszcze jakiś sposób to sprawdzenia? Nie brzęczy mocno i normalnie słychać ale ja to mam uczulenie na takie rzeczy. Chciałbym to ogarnąć i sprzedać go jako sprawny w 100% i wymienić na coś pyłoszczelnego. Choć to pierwszy telefon z którym mam tego typu problemy.
jeedek
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: Honor Play

Reklama

Re: ZTE Axon 7 - brzęczący głośnik od rozmów

Postprzez Audiquattro20v » 5 mar 2018, o 21:06

jeedek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Miałem podobny przypadek z axonem 7 z RTV i AGD . Górny głośnik podczas rozmów brzęczał jakby ktoś nasypał do niego piasku,podczas rozmów i muzyki. Dobrze go sprawdź najpierw w dolby atmos ustaw korektor na max i na YouTube sprawdź podczas oglądania filmików . Odrazu mówię że oddawałem go 3 razy do serwisu i nie poradzili sobie z tym,za 3 razem mogłem wziąć nowy telefon lub zwrot pieniedzy,lecz kupiłem go za 1000zł to wolałem gotówkę na paragonie 2250zl :) także tutaj wątpię czy coś pomoże.

Wysłane z mojego MI Note 2 przy użyciu Tapatalka
Audiquattro20v

Telefon:: Le Pro 3 x720
ROM: LineageOs 14.1

Postprzez jeedek » 5 mar 2018, o 21:55

U mnie problem występuje tylko podczas rozmów, skype i rozmowy telefoniczne testowałem. Przy muzyce jest ok. Youtube, Spotify czy słuchanie przez earpiecie jest ok. Co mnie trochę dziwi, bo z filmików na youtube wychodzi, że tam u góry jest jeden głośnik.
jeedek
AKTYWNY

Postprzez michalflondra » 1 lip 2018, o 17:02

jeedek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

jeedek napisz jak sobie poradziłeś bo mam podobny problem z górnym głośnikiem buczy ale przy każdym dźwięku
michalflondra

Telefon:: ZTE AXON 7S

Postprzez jeedek » 1 lip 2018, o 17:28

Sprzedałem

Wysłane z mojego PRO 6 Plus przy użyciu Tapatalka
jeedek
AKTYWNY

Powrót do ZTE