ZOPO ZP998 opinie, pierwsze wrażenia

Re: ZOPO ZP998 opinie, pierwsze wrażenia

Postprzez mariuszsob » 3 lip 2014, o 22:45

tomo79 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jest tylko nieoficjalny jak na razie. Teraz pewnie będzie wysyp coraz lepszych custom romów na kitkacie.
Samsung i5700->Lenovo a820->Iocean x7 Elite->Zopo zp998+SGS3
Pozdrawiam, mariuszsob :)
mariuszsob

Pochwały: 17
Telefon:: Zopo ZP998+SGS3
ROM: Marsapa rom v8

Reklama

Postprzez Multis » 6 lip 2014, o 19:13

To co na swiatandroid to pewnie custom bo na zopomobile cisza.
Multis

Pochwały: 2
Telefon:: ZP998

Postprzez Grech » 6 lip 2014, o 19:25

Na oficjalnym FB były linki.
Grech
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez Multis » 6 lip 2014, o 19:27

Ta ino troche lekki. Brak motywow. I szybko ciagnie baterie..
Multis

Telefon:: ZP998

Postprzez tomo79 » 14 lip 2014, o 10:11

ależ jestem przeokrutnie wściekły na swojego ZP998!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

byłem w piątek na Stadionie Narodowym na Sonisphere Festival (grała Metallica!!!) i robiłem zdjęcia telefonem... wszystko OK... nagrywałem również filmiki... i tu PORAŻKA!!!! obraz OK ale dźwięk... makabra nie nagrał się jak trzeba tylko jakieś dźwięki jak zza światów!!!! co jest... ten telefon tak ma czy mam coś źle ustawione... filmy nagrywają się w formacie 3gp... a czemu nie mp4??????????? dodam, że dźwięk nagrywa się dobrze podczas kręcenia normalnych okoliczności tj. rozmów itp a podczas głośnego koncertu taka porażka!!!!
Jakiś pomysł na to macie???
tomo79

ZOPO ZP998 opinie, pierwsze wrażenia

Postprzez basa » 14 lip 2014, o 21:16

Wiekszosc telefonow na androidzie nagrywa w 3gp i calkiem dobrze sobie z tym radza , co do dzwieku sprawa jest oczywista mikrofony w tym telefonie nie sa przystosowane do nagrywania dzwieku o tak wysokim natezeniu jaki jest na koncertach i efektem sa wlasnie takie dzwieki jak za swiatow. Z mikrofonami jest tak jak z glosnikami maja rozne parametry i nagrywaja rozne czestotliwosci. Mozesz zrobic sobie prosty test , jak masz jakies mocne kino domowe zrob u siebie w domu jak nie to w jakims pokoju odsluchowym w sklepie audofilskim lub w media markt - wlacz nagrywanie w telefonie i zapusc muzyke powoli ja zgasniajac sam zobaczysz ze w pewnym momencie jak glosnosc przekroczy okreslona norme mikrofony przestana nagrywac dzwiek coraz bardziej zaklocajac nagranie az calkowicie przestana nagrywac cokolwiek zrozumialego.

Mialem kiedys podobna sytuacje , kilka lat temu udalo mi sie zalapac na promocje w stanach na profesjonalne mikrofony binuarne do nagran terenowych ,(field recordings) , mikrofony swietne sciagaja dzwieki nawet z kilkuset metrow sa bardzo czule i maja przedziwna specyfikacje poniewaz nagrywaja lepiej to co ktos mowi stojac 20 metrow za toba niz ten co stoi 1 m przed toba. Kiedys wiec tez myslac ze uda sie nimi nagrac super jakosci live recording poszedlem z nimi na koncert. Nagralem calutki i z bananem na twarzy wrocilem do domu myslac ze mam super extra nagranie live z koncertu, niestety mikrofony nie mialy odpowiednich parametrow do tego typu rzeczy i jedynie co mi sie nagralo to dzwieki z piekiel :)

Jezeli wiec miales w swoim telefonie identycznie oznacza to wlasnie ze masz w telefonie bardzo dobre i czule mikrofony.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Postprzez tomo79 » 15 lip 2014, o 07:00

dzięki basa za odpowiedź... wychodzi na to że niby dobrze, ale nie do końca że takie milrofony są zamontowane w ZP998... kolega był ze mna na tym koncercie i nagrywał swoją nokia lumia i dżwięk jest OK... no cóż... muszę z tym jakoś żyć :)
tomo79

Postprzez buraq » 19 sie 2014, o 21:28

to który chinczyk teraz najlepszy?
buraq

Postprzez bodzio3333 » 20 sie 2014, o 16:06

W mojej ocenie Mi4.
Szkoda, że poszukuję dualSIMa, a z tym cienko. Szczególnie jak chciałoby się snapdragona...
może coś polecicie?
Z Zopo ZP998 jestem zadowolony, ale słaby GPS trochę mnie odrzuca.
bodzio3333

Telefon:: Huawei Mate 8

Postprzez medyk81 » 21 sie 2014, o 09:14

Witam

Czy ktoś natrafił na jakis manual (najlepiej film) w temacie wymiany wyswietlacza w ZP998? Na YT jest kilka o ZOPO ale nie znalazłem o ZP998. Blisko 2 tygdnie temu mój telefon niestety niefortunnie upadł - pęknięty panel przedni, dotyk działa i telefonu póki co używam. Dzisiaj przesyłka z nowym LCD pojawiła się w WER więc do jutra powinna dojść.
medyk81

Telefon:: LG G6

Postprzez yoshymo » 27 sie 2014, o 17:02

Dziś dostałem Zopo ZP998. Kupiony przypadkowo na promocji. Właściwie to miałem zamiar go sprzedać ze wzg na rozmiar, ale o dziwo mieści się w kieszeni bez większych problemów i generalnie mi się podoba. Jak mam z niego korzystać chciałbym go od razu zaktualizować. Widzę, że jest sporo romów na needrom. Jest też KitKat. Czy ktoś może ma jakiś sprawdzony rom? I jakieś porady co do wgrywania, bo dawno się z tym nie bawiłem i nie chciałbym telefonu uceglić.
yoshymo

Telefon:: Newman K1S

Postprzez szamangniewko » 22 wrz 2014, o 21:07

bodzio3333 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Może ZTE Nubia Z7 max (5,5') albo min (5')? Nie ma się do czego przyczepić.
szamangniewko

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZOPO