ZOPO ZP990+ pierwsze wrażenia

Re: ZOPO ZP990+ pierwsze wrażenia

Postprzez lajsta » 22 mar 2014, o 00:39

Kristusie, toż to telefon dla kombajnisty z KWK Wujek :-D (bez urazy). Z tym etui nie da się tego włożyć w taki "zderzak". Patent jednak jest pierwsza klasa.
Jeśli chodzi o flip case to coś musi być jednak wmontowane w tę klapkę bo próbowałem zasłaniać ekran innymi przedmiotami i nie powodowało to żadnej reakcji.
lajsta
AKTYWNY

Pochwały: 10
Telefon:: NubiaZ7mini

Reklama

Postprzez dytruff » 22 mar 2014, o 01:04

Magnes się to coś nazywa

Wysłane z mojego ZTE V975 przy użyciu Tapatalka
dytruff
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: ZTE v975
ROM: B06

Postprzez secretsanta » 22 mar 2014, o 12:31

Kolego dytruff, powinniśmy być bardziej dokładnie w tłumaczeniach jakie to czary powodują takie działanie "klapki". :lol:
Tam znajduje się ciało wykonane z materiału ferromagnetycznego o właściwościach magnetycznie twardych, wytwarzający w otaczającej go przestrzeni stałe pole magnetyczne.
:mrgreen:
secretsanta
NewsMan

Pochwały: 22
Telefon:: dual sim

Postprzez 4_life » 4 kwi 2014, o 09:31

Otóż to, chciałem to samo napisać, ale mnie ubiegłeś :D

Fajna sprawa taki case, ciekawe czy do innych telefonów można takie coś dostać.

Jeszcze takie krótkie pytanie.
Tutaj kolega wrzucał film:
lajsta napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ile waży minutowy film w takiej jakości jak tutaj?
4_life

Pochwały: 2
Telefon:: HOX

Postprzez secretsanta » 4 kwi 2014, o 20:33

A tak nawiązując do sprawy aktualizacji andka... jak przewidujecie działanie po przejściu na 4.4? Pytam, bo z androidem miałem ostatnio doczynienia dość dawno. Jeszcze za czasów gingerbread.
secretsanta
NewsMan

Pochwały: 22
Telefon:: dual sim

Postprzez lajsta » 4 kwi 2014, o 21:48

4_life napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Sorry, ale pytanie padło zbyt późno - skasował już to "dzieło". Została już tylko wersja YT.
lajsta
AKTYWNY

Postprzez lajsta » 4 kwi 2014, o 21:51

secretsanta napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Pytanie w stylu "czy w przyszłym roku będzie śnieg". Zanosi się na rakietę. Chyba. :-P
lajsta
AKTYWNY

Postprzez 4_life » 5 kwi 2014, o 08:53

secretsanta napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mam Android 4.4.2 na drugim telefonie HTC Desire HD (telefon z 2011 roku) i kitkat śmiga, mimo że to nieoficjalny ROM, wiec na x7s nie widzę innej opcji niż EKSPRES.
4_life

Pochwały: 2
Telefon:: HOX

Postprzez TerranBoy » 12 kwi 2014, o 10:29

Kolego lajsta i jak sie sprawuje telefon? Nie ukrywam, iż dzieki Tobie zamowilem sobie ten sam model u tego samego sprzedawcy :) pozdrawiam.
TerranBoy

Telefon:: Samsung

Postprzez lajsta » 13 kwi 2014, o 00:27

Ja jestem zadowolony, telefon spełnia w 100% moje oczekiwania. Wiem, czytałem, że są osoby, którym nie pasuje czas pracy na baterii, jakość aparatu, jakość dźwięku w słuchawkach. To jednak wg mnie kwestie subiektywne i ja się z nimi nie zgadzam. Pewnie, że dźwięk lepszej jakości oferuje iPhone, zdjęcia lepszej jakości oferuje SGN3 i one też dłużej działają na jednym ładowaniu ale nie mają dualSIMa są 2-3 razy droższe, więc nie ma po prostu o czym gadać i czego porównywać. Poza tym czekam na Adroida 4.4, który ma pojawić się w przyszłym miesiącu.
lajsta
AKTYWNY

Postprzez horpyn » 17 kwi 2014, o 15:26

Po długim przebieraniu w ofertach wybrałem http://www.aliexpress.com/item/One-Leat ... 56270.html
tę ofertę i to głównie dzięki dodatkowej baterii.
W sumie otrzymałem telefon, dwie baterie, silikon, smart flip case, jakieś pierdoły typu podstawkę, czytnik sd, niedziałający rysik, kabel usb i ładowarkę. Całość zamówiłem EMS bo tylko oni i dhl akceptują drugi aku. Dhl był tańszy ale chińska Betty mówiła że im się spaliła sortownia i będą ostro trzepać i będzie długo. W sumie to pierwsza wysyłka wróciła do sprzedawcy po 6 dniach i ponowna wysyłka dopiero poszła bez bólu. Od wysłania 20 dni , trochę długo jak na kuriera, ale paczkę przyniósł listonosz PP i co najważniejsze przeszła bez trzasków przez cło ;)
Kilka słów o samym sprzęcie.
Telefon wydał mi się ogromny po Krugerze Live 4.6', ale juz po godzinie macania tamten pierwszy jest stanowczo za mały;).
Dostałem go z softem z początku marca poinstalowałem co trzeba i wszystko działało ok aż do aktualizacii z 28.03. Pierwsze ładowanie baterii po upgrade stanęło na 99%, brak Flash playera w nowym sofcie. Bateria za drugim razem naładowała się normalnie a flasha doinstalowałem. Gps za pierwszym razem trochę pomielił ale następne to kwestia 5-15 sek.
jakość dźwięku jest nawet niezła ale trochę dziwnie działa zgłaśnianie po słuchawkach, kilka ostatnich stopni nie podgłaśnia. Spróbuję to przestawić w engeenering mode.
Jakość fotek niestety nie powala choć przy dobrym świetle jest ok,może jakaś zewnętrzna apka byłaby lepsza, filmy mogą być. Gierki latają że aż miło choć nie do tego go kupiłem.
Sam dotyk działa dosyć precyzyjnie choć na Live wystarczyły delikatne muśnięcia, na zopo trzeba zdecydowanie położyć palec.
W zasadzie wszystko działa jak powinno choć nie mogę sobie poradzić z zipami zabezpieczonymi hasłem w ES file manager. Czy mógłby ktoś to sprawdzić, da się spakować ale podczas odczytu wywala jakiś wyjątek i nie mogę ich otworzyć.
Na ten moment jestem zadowolony z zakupu, wyszedł mnie około 1100zł.
horpyn

Telefon:: Kruger&Matz

Postprzez adrian033 » 19 cze 2014, o 17:18

Witam zastanawiam się nad kupnem tego vibe lub zopo zp 990+ co polecacie również interesuje mnie jakość wykonywanych zdjęć telefonem
adrian033

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZOPO