• Reklama

Znajomi, "followers", "fun zone" i "freebies"

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Znajomi, "followers", "fun zone" i "freebies"

Postprzez Miltenf » 4 gru 2017, o 14:21

Mam kilka pytań dotyczących Aliexpress na, które nie mogę znaleźć odpowiedzi ani w pomocy Ali ani w internecie. Może ktoś z was będzie coś wiedział.

1) Jak dodać konkretną osobę do znajomych (żeby pojawiła się jako followers). Nie mogę znaleźć ani, żadnej wyszukiwarki użytkowników. Próbowałem też użyć opcji invite i zeskanować kod QR w aplikacji aliexpress innej osoby ale to też nie działa. Zacząłem już myśleć, że może nie ma takiej opcji w ogóle ale jest możliwość oddawania kuponów znajomym więc to dziwne.
2) Czy jest jakiś sposób na ogólne zbieranie "followersów"? Domyślam się, że podstawą jest publikowanie treści np blogów, list, review itp. ale czy one zawsze są widoczne dla innych np w "fan zone"? Z tym łączy się kolejne pytanie
3) Od czego zależy wyświetlanie się w "fan zone"? Widzę tam w zasadzie tylko osoby które mają kilkaset+ "followersów". Jakieś porady jak tam się dostać?
4) Czy bierzecie udział w "freebies", ktoś coś dostał w ogóle? Jak można zwiększyć szansę wygrania? Słyszałem, że polubienie sklepu pomaga ale nie wiem czy chodzi o dodanie do ulubionych sklepów czy polubienie w "store club" a jeśli to drugie to jak tam znaleźć konkretny sklep. Wreszcie w "not won" jest przycisk "Increase your chances of winning" ale przenosi on tylko do "reviews". Czy chodzi o komentowanie "review"?

Z góry dziękuję za jakiekolwiek porady.
Miltenf

Telefon:: sony ericsson

Reklama

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić