• Reklama

Zegarek biurkowy, który wybrać ?

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Reklama

Re: Zegarek biurkowy, który wybrać ?

Postprzez tmk10 » 19 paź 2017, o 12:28

mam taki sam
można włączyć stałe działanie bez klaskania, ale wtedy baterie wytrzymają może z parę dni. strasznie to prądożerne. kupiłem baterie Varty, ustawiłem na najniższą jasność i pochłonął je w 3 dni. wygląda i pokazuje zegar całkiem dobrze, ale tak jak mówiłem, jest strasznie, ale to strasznie prądożerny. można teoretycznie podłączyć ładowarką usb do kontaktu albo do jakiegoś urządzenia, które będzie dawać prąd, chyba działa pod komputerem, bo coś tam przez USB płynie...
tmk10
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: Lenovo A850 LeEco S3

Re: Zegarek biurkowy, który wybrać ?

Postprzez existe » 19 paź 2017, o 12:58

mam podobny model z termometrem, - dzialanie jak opisal predmoca - na baterii nie ma sensu - tylko z ladowarka usb
teoretycznie sa tam ustawiane alarmy czy cos tam, ale setup jest raczej skomplikowany - wiec dzialanie tylko jako led zagar, ustawic i raz na pol roku popawic czas o 1/2 minuty
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić