Żart od xiaomi czyli mi5c

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Re: Żart od xiaomi czyli mi5c

Postprzez Flyagaric » 16 mar 2017, o 21:25

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W rzeczy samej.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 163
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Postprzez moth » 16 mar 2017, o 21:42

wie już może ktoś jakich liczb można w tym oczekiwać na baterii?
Obrazek
moth
AKTYWNY

Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Postprzez tpawel » 16 mar 2017, o 21:44

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tyle że mi5 mi się nie podoba, już dawno byłby moj

Redmi PRO by TT
tpawel
VIP

Pochwały: 115
Telefon:: Le pro 3
ROM: Lineage OS

Postprzez radier » 18 mar 2017, o 23:07

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5nrsB_JNG1A&t=0s[/youtube]
radier
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Samsung

Postprzez Flyagaric » 19 mar 2017, o 01:13

Pójdźmy dalej, bo zaczyna się robić naprawdę nieciekawie - transfery 3G i chochliki:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gPcFc3N8p0Y[/youtube]
Zdjęcia niezłe, ale jednak nie poziom Mi5.
Nie mogę rozgryźć akcentu tego gościa - Nowa Zelandia, czy Irl. Płn.?
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 163
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez smietana » 19 mar 2017, o 09:13

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jakie transfery 3G? Na jednym filmiku wczoraj obejrzalem ich ze 20 i na kazdym ladnie dziala 3 i 4G transfery(tylko na 1 wlasnie tym lipa) i samo działanie tel jest super - wszyscy tak psy wieszali na tym procku a daje rade. A foty coz to tylko xiaomi, napewno aparat bedzie taki sredni jak zawsze.
Co zaczyna robić się nie ciekiekawie, kto powiedzial, ze to ma byc konkurencja dla mi5? Przeciez mi5 to flagowiec a mi5c juz wyszedl jako kolejny pociotek, gdzie jest mi5s i mi5s plus, no i mi note 2 i mi mix takze trzymaja garde. To tak naprawde altetnatywa dla chhinczykow ten mi5c, bo oni kochaja nowosci i wszystkie upodobnienia do iphone i ios(miui).
Zaraz wyjdzie mi6 itp, wiec musieli cos dac posredniego.
Jest gdzies jakis przymus kupowania mi5c? Albo ze wszyscy musza miec mi5?
A mi5 brak ios na china i globalu, na xiaomi.eu nie do konca sprawny. China 7.0 na mi5 dziala super, xiaomi.eu i global kuleja szczegolnie gps.
A np mi note 2 wersja global gdzie tyle msc po prmierze a dopiero niedawno wyszedl rom global. Wiec jaki to byl wtedy (international, global) bez softu na wszystkie nacje, a posiadal jedynie china.

Szczerze naogladalem sie maksymalnie wczoraj filmikow zarowno unboxingow, recenzji mi5c oraz porownan roznych mi5c do mi5 lub mi5c do mi5s, mi5c do redmi note 3/4 itp.
I szczerze procek daje rade, grafika i ekran super. Filmiki takie oo, zdjecia niby troszke lepsze ale nie do konca. Jakiejs przewagi nie ma.
No i dajcie szanse mi5c ma tak naprawde 1 soft china stable w 1 wydaniu, a reszta ma juz mase softow za soba co pwoduje ze sa bardziej zoptymalizowane i dopracowane.
Tym bardziej ze stable to najgorszy dla mnie soft miui.

Jak zakupilem po premierze zaraz mi max tez soft kulal i wieszano na nim psy a teraz jest mega popularny. Sam jestem mega zadowolony.

Takze jak juz się z goldim dogaduje co do zakupu mi5c.

Nie wiem co tak wy sie czepiacie jak mi5c to tak naprawde wydanie na chiny jak to mialo dla redmi 2a czy mi4i ktory zostal olany a tak wszyscy zachwalali ten tel u nas.

No i przez wszystkich kochane antutu( ja przeciwnik - nie obchodza mnie te durne cyferki) wypadl niezle na tle konkurencji.
Aha i nie dodalem , ze mam znajomka w Moskwie, ktory juz ma mi5c i pisal mi ze transfery na 3G jak 4G sa normalne jak na wszystkich jego phonach xiaomi.
A jakbyscie chcieli wiedziec o odbloku 3/4G wyszlo tak naprawde od Hiszpanow. A jeszcze goli potwierdzil mi ze te bandy dzialaja. Ze w sumie w xiaomi to tak naprawde te same bandy sa w chinach co i u nas. Poprostu sztucznie jest to rozgalezione na fdd i td
Ostatnio edytowano 19 mar 2017, o 10:24 przez smietana, łącznie edytowano 1 raz
smietana
AKTYWNY

Pochwały: 22
Telefon:: xiaomi

Postprzez tpawel » 19 mar 2017, o 10:00

Wiadomo już jakie bandy się odblokowuje tym kodem?

Redmi PRO by TT
tpawel
VIP

Postprzez smietana » 19 mar 2017, o 10:14

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak.
GSM B2/B3/ B8 WCDMA B1/B2/B5/B8 TD SCDMA B34/B39 FDD LTE B1/B3/B7 TDD LTE B38/B39/B40/B41
smietana
AKTYWNY

Postprzez tpawel » 19 mar 2017, o 10:24

Oki, dzięki.
Może i ma parę wad jak na chińczyka za taką kasę ale dizajnersko nadrabia i to z nawiązką

Redmi PRO by TT
tpawel
VIP

Postprzez smietana » 19 mar 2017, o 10:30

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A no ma, chociazby to ze trzeba odblokowywac bandy, nie wiadomo jak sie wchodzi i czy jest jakis tryb awaryjny jak edl w snapach w razie uwalenia telefonu. Brak globala teraz i w przyszlosci i byc moze i xiaomi.eu na ten tel. Brak na chwile obecna twrp. Zdjecia- niby lepsze ale skora twarzy dla mnie nie naturalna wychodzi. Ale tak naprawde nie mozna sie doczepic. A cene, coz kazdy tel od xiaomi jak wychodzi ma cene duzo za wysoka czy to seria redmi np redmi 3 jak wyszlo 180-190$ :-D gdzie ten tel chodzi jak kazde redmi po znizce do normalniejszej ceny 110-120$.
Mi5 cena teraz 230$ a ile kosztowal ten model po premierze :-) ?
Takze porownywanie cen mi5 teraz i ceny mi5c to naprawde bezsens bo i zaraz wyjdzie mi6.
A kto ma kupic mi5 to go kupi, nie zaleznie jaki bedzie mi5c, tak samo jak ktos uparl sie na mi5c to nikt go nie przekona do mi5 gdzie sie moze nie podobac.
Np mi5 dla mnie wyglada duzo gorzej. Dla innego duzo lepiej. Szklo w mi5 na plecach do mnie nie przemawia, bo widze na codzien jak ludzie chodza z pajeczyna na takich pleckach... Jakbym chcial kruchy tel to wybralbym mi mix.
Ostatnio edytowano 19 mar 2017, o 10:47 przez smietana, łącznie edytowano 2 razy
smietana
AKTYWNY

Postprzez tpawel » 19 mar 2017, o 10:34

W sumie to już nawet nie pamiętam ile wołali za mi5, ale pewnie coś ponad 300$, wyjsciowo było 1999cny, a to bez marż 1200.
Mnie ciekawi to co kiedyś Acid pisał, że mi5s ma nie być w PL,ma wyjść coś nowego ( ale nie mi6) gdzie jest ten telefon? :)

Redmi PRO by TT
tpawel
VIP

Postprzez smietana » 19 mar 2017, o 10:36

No mi5s ma nie byc w PL a jest :-) ludzie kupuja go dalej. Moze w x-komie nie bedzie ale co za problem
Soft takze xiaomi.eu jest.
Mi6 narazie to ploty ale mysle ze bedzie w tym roku
smietana
AKTYWNY

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xiaomi