• Reklama

Zamiennik Pixel 2

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zamiennik Pixel 2

Postprzez Szasznik96 » 27 paź 2017, o 16:30

Witam,
poszukuje telefonu podobnego do Pixela 2. Czyli ekran max 5 cali i do tego kompaktowe wymiary, dobry aparat, wyświetlacz najlepiej amoled, dobre bebechy ale to nie jest akurat tak ważne.
Znajdzie się coś podobnego za trochę niższą cenę ? Budżet powiedzmy do 1200 zł. Może być też z Polskiej dystrybucji, i od razu mówię ,nie chce żadnej patelni z ekranem 5,5". Ładny, mały, kompaktowy telefon z dobrym aparatem :), a i przydały by się jeszcze głośniki stereo jak w pixelu.
Szasznik96

Telefon:: Xiaomi mi4

Reklama

Re: Zamiennik Pixel 2

Postprzez rutino » 27 paź 2017, o 16:41

Nie znajdziesz parametrów pixela 2 do 1200 złotych, nie ma o czym marzyć nawet. W Twoim budżecie są Xiaomi Mi5, Mi5s, Zuk z2 pro, ew HTC 10 lub LG G5 jak Ci się uda znaleźć, a jak trochę zwiększysz budżet to jeszcze dochodzą Xiaomi Mi6 i Samsung Galaxy S7.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
rutino
AKTYWNY

Pochwały: 28
Telefon:: U11

Postprzez moth » 27 paź 2017, o 16:52

No i wszystkie są powyżej 5 cali więc jak widzisz trzeba iść na kompromisy przy takim budżecie. O dobry a mały w tej cenie naprawdę będzie ciężko
Obrazek
moth
AKTYWNY

Pochwały: 34
Telefon:: xiaomi

Postprzez TLasky » 27 paź 2017, o 18:46

W Twojej kasie chyba Zuk Z2 Pro jest najbliżej- 5,2", ale wymiary spoko, jaj nie gniecie ;-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 82
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez Szasznik96 » 27 paź 2017, o 21:41

Tzn co do parametrów to są mało istotne, spokojnie wystarczy mi snap 625 i 3gb ramu, chodzi mi raczej właśnie o kompaktowość, dobre wykonanie, aparat :) . Miałem zuka z2 zwykłego i nie chce już ze względu na system, u mnie telefon ma po prostu działać, w tej chwili mam Redmi 4 pro , no ale aparat :/ . Cóż, chyba trzeba poczekać na coś nowego albo kupić tego pixela :)
Szasznik96

Telefon:: Xiaomi mi4

Postprzez Flyagaric » 28 paź 2017, o 01:48

To weź lepiej spojrzyj na Galaxy A5_2017 jak chcesz wydajność na poziomie S625, ale 5.2 cala. Albo Galaxy A3_2017 - słabiej na procku i w pamięci, ale poniżej 5 cali. Oba mają świetne aparaty - poza zasięgiem chińczyków w tym budżecie. Dodatkowo wodoszczelność w obu.
Jest jeszcze A5_2016 - wydajność na poziomie A3_2017, ale aparat lepszy od obu i prawdziwa stabilizacja optyczna.
Andek 7.0 + najnowszy touchwiz chodzą bardzo fajnie. System jest naprawdę dopracowany, ale poziom reposnsywności OnePlus5 to oczywiście nie jest.
Niestety, mało co na rynku dorównuje aparatami Samsungom w tym budżecie, a już chinole, to w ogóle ...
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 125
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Powrót do Jaki telefon kupić ?