• Reklama

Zakupy na miejscu w Shenzhen

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zakupy na miejscu w Shenzhen

Postprzez CFM » 5 lip 2015, o 20:09

Czy ktos z forumowiczow byl osobiscie w HK lub Shenzhen ?

Lece tam w listopadzie i bede w obydwu miastach kilka dni. Jezeli ktos byl to czy jest w stanie okreslic godne polecenia sklepy do zakupu telefonow np Xiaomi, Huawei ? (tak, wiem ze te dwa miasta to jeden wielki sklep). Maja swoje salony sprzedazy ? Jezeli tak to czy jest w nich drozej niz u jakiegos resellera z ulicy ? Taniej w Shenzhen czy Hong Kongu (brak podatku) ?

Jezeli ma ktos jakiekolwiek doswiadczenie w tym temacie to bede wdzieczny za info.
CFM

Telefon:: iOcean X7hd

Reklama

Re: Zakupy na miejscu w Shenzhen

Postprzez wiurek » 5 lip 2015, o 23:48

Nie byłem tam ale mój znajomy był i powiem ci jeśli chińczyk powie swoją cenę to i tak targuj się bo 30% z ceny spokojnie zejdzie
wiurek

Pochwały: 2
Telefon:: SONY

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI