• Reklama

Zakup w Polsce na fakturę VAT23% do 1000-1500 brutto

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zakup w Polsce na fakturę VAT23% do 1000-1500 brutto

Postprzez patrykp » 9 lut 2018, o 10:20

Cena brutto (z VAT - zakup na fakturę VAT23%): max 1000zł w porywach do 1500zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5,5' do 6'
Ilość RAM/ROM/Procesor: RAM 4/6, ROM 64/128, chciałbym na snapdragonie aczkolwiek mocny mediatek też chyba może być
Dual/Single sim: nie robi mi to różnicy
Preferowane marki: miałem 2 xiaomi (redmi note 2 mi padł, teraz lecę na redmi 1 xd) ale jestem otwarty i tak właściwie nie robi mi różnicy firma byle by było wsparcie dla danego modelu
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): POLSKA na FAKTURĘ VAT23%
Wymagania (parametry, funkcje): mocne wsparcie producenta/community
Opis: Witajcie. Szukam telefonu bo mój Redmi Note 2 wyzionął ducha. Długo nie pojadę na zastępczym starym Redmi 1 ;) Zakupu chcę dokonać w Polsce na Fakturkę 23% i wrzucić w koszty. Myślałem nad Leeco Le Max 2 x820 i nawet jest jeden z F23% na allegro za 1100zł ale sprzedawca (profian trade) odpisał że nie ma pasma LTE B20 co chyba wskazuje na to że jest to x829? Myślałem też nad Xiaomi Mi A1 - na allegro za 900brutto widziałem. A może Xiaomi Redmi Note któryś nowszy? W moim starym redmi note 2 bateria tak kiepsko trzymała że już mnie szlag trafiał, mam nadzieję że ten nowy będzie lepiej trzymał. Ogólnie jestem otwarty na propozycje tyle że musi to być telefon dostępny na polską FVAT23%.
Za telefon chciałbym zapłacić tak mniej więcej do 1000zł brutto - w porywach jak by była jakaś super oferta super telefonu 1500zł brutto.
patrykp

Telefon:: Xiaomi Redmi
ROM: Miui

Reklama

Re: Zakup w Polsce na fakturę VAT23% do 1000-1500 brutto

Postprzez bumbum » 10 lut 2018, o 22:57

Polecam Meizu Pro 6 Plus, na bluediode z faktura VAT za około 1330pln Mam taki od dwóch dni i jestem zachwycony. Procek Exynos ten co we flagowcach samsunga, aparat bajka z optyczną stabilizacją, Przetwornik DAC 32 bitowy więc muza przez słuchawki jak ze sprzętu hifi. Wykonanie pierwsza klasa.Wyświetlacz Super Amoled. Xiaomi MI A1 miałem i to nie ta liga. Meizu bije go pod każdym względem. Fakt, nie ma pasma B20, ale czy to problem? Nigdy nie miałem tego pasma, no moze tylko w MiA1 ale miałem go tylko 2 tygodnie i sprzedałem.
Meizu Pro 6 Plus
bumbum
VIP

Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Postprzez Flyagaric » 11 lut 2018, o 02:29

Nie ma też gwarancji. Sorry, ale za tą cenę można mieć Samsunga S7 z polską gwarancją. Przy całej sympatii dla Meizu, wolałbym S7.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 132
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez Rura » 11 lut 2018, o 03:33

Jak miałeś Xiaomi to Mi Max... I nie patrz, że kobyła wyświetlacz... Telefon strasznie wygodnie leży w ręce i nawet moja Kobiełka dwa razy mi go podprowadziła ("zamienię się, bo mi wygodniej w pracy i prądu nie braknie..."), a jak to Kobiełka co z metra cięta (168), to trudno powiedzieć, że ma dłoń jak drwal kanadyjski ;).
Teraz już pilnuję lepiej ;). Zobacz sobie nawet w badziewnym Euro.
Rura

Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Postprzez bumbum » 11 lut 2018, o 13:37

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

S7 malutki ekran 5.1", słabsza bateria, gorsza matryca, no i co dla mnie najwazniejsze to muzycznie meizu posiada 32-bitowy DAC ES9018K2M i wzmacniacz ADI AD45275. S7 tez drożśzy bo za 1400pln nie dostaniesz nowego z polską gwarancją. Zresztą kolega wyraźnie zaznaczył 5.5 do 6 cali. meizu ma 5.7
Meizu Pro 6 Plus
bumbum
VIP

Postprzez Flyagaric » 11 lut 2018, o 14:57

Niedawno były na włoskim amazonie po 300 EUR, czyli nówki i z gwarancją, z wysyłką do Polski. Podobne promocje się regularnie zdarzają. Dźwięk gorszy, ale aparat o nieeebo lepszy.

Mi Max, to fajny wybór, w dużo niższej cenie, ale telefon dużo większy, więc w wedle preferencji.
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez bumbum » 11 lut 2018, o 15:14

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ciekawe skąd taka wiedza? Porównywałeś obydwa? https://www.androidauthority.com/meizu- ... ew-770531/
https://www.gsmarena.com/meizu_pro_6_pl ... 1551p7.php Jak dla mnie to zdjęcia są porównywalne do S7. Przed zakupem oglądałem i porównywałem. Zdecydowanie bardziej podobały mi się te z meizu. Ale tu mowa o Pro 6 plus nie przypadkiem o Pro 6 bo to dwie rózne matryce i optyka.
Być moze ze w jakis sytuacjach S7 zrobi lepsze foto ale nie na tyle by powiedziec "o nieeebo lepszy"
Meizu Pro 6 Plus
bumbum
VIP

Postprzez patrykp » 11 lut 2018, o 22:28

Dzięki za rady. Wszystkie rozważę :)
A co powiecie na Xiaomi Redmi 5 PLUS? Na dniach rozpocznie się oficjalna dystrybucja w Polsce wersji z pasmem LTE B20 i na alledrogo z oficjalnego sklepu Xiaomi jest za 1099zł. Ekran niecałe 6", fajny podobno i do tego ramki mniejsze. Byłem dziś w MediaMarkt zobaczyć Mi MAX 2 i fajny nawet ale kurcze blade on jest wielki - nie mam pomysłu jak bym go nosił, chyba musiałbym saszetkę zacząć nosić a tego bym nie chciał :D
patrykp

Telefon:: Xiaomi Redmi
ROM: Miui

Postprzez Rura » 11 lut 2018, o 23:24

Nie wiem... Ja tam na swoim mam tylko szkło na ekranie i futerał z okienkiem Nilkina... Noszę normalnie w kieszeni... Babi jak mi go podbierała, to nosiła w czarnej dziurze nazywanej torebką ;). Ja bym w to nie wcisnął kalendarza, ona mieści tam wszystko... Mi włazi w kieszeń na udzie, w kieszeń boczną bluzy/kurtki, w kieszeń na piersi...
Naprawdę nie ma problemu go schować ;).
Rura

Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Postprzez Flyagaric » 12 lut 2018, o 00:05

bumbum napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ciekawe skąd taka wiedza? Porównywałeś obydwa? https://www.androidauthority.com/meizu- ... ew-770531/
https://www.gsmarena.com/meizu_pro_6_pl ... 1551p7.php Jak dla mnie to zdjęcia są porównywalne do S7. Przed zakupem oglądałem i porównywałem. Zdecydowanie bardziej podobały mi się te z meizu. Ale tu mowa o Pro 6 plus nie przypadkiem o Pro 6 bo to dwie rózne matryce i optyka.
Być moze ze w jakis sytuacjach S7 zrobi lepsze foto ale nie na tyle by powiedziec "o nieeebo lepszy"

Sorry, dyskusja nie na poziomie. Jak uważasz, że twoje Meizu choć zbliża się aparatem do S7, to sam siebie oszukujesz. Dorośnij i wbij sobie, że aparaty ocenia się trochę inaczej. Nie po fragmentach zdjęć zrobionych w idealnych warunkach tej samej matrycy.
Meizu przestało rozwijać swe aparaty już jakiś czas temu i od MX4Pro właściwie nie ma progresu. To jest wciąż ten sam poziom. S7 nie robi lepiej zdjęć w jakichś sytuacjach, tylko robi lepsze we wszystkich. Gdzieś tak w dwóch, Meizu trochę mniej odstaje. I tyle.
Flyagaric
VIP

Postprzez omi » 12 lut 2018, o 00:21

Dobry kompaktowy aparat np. Sony z przysloną 1.8 za 1500 zł bez promocji, pewnie też jakiś tańszy i tak zrobi lepsze fotki niż nawet S8 (pomijam tu sprzęty droższe w tym lustrzanki).
Czy jest sens, aż tak gonić. Do drukowania w zakladzie zdjęć i tak przyda się coś lepszego niż fotki z fona, choć nie powiem takie też robi się i są fajne, ale zdziwienie też jest, że nie są takie jak na super amoledzie.
omi
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Postprzez Flyagaric » 12 lut 2018, o 00:23

omi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kompletnie nie na temat. Aparat za 1500 - już dokupuję i będę zawsze nosił przy sobie! Poziom abstrakcji przekracza moje możliwości percepcji. Trzymajmy się tematu, bo robi się śmiesznie.
Dodajmy, że to samo można powiedzieć o dźwięku - da się taniej dokupić odtwarzacz z lepszym DAC ... ale po co?
Flyagaric
VIP

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?