• Reklama

Zakup telefonu innego niż chiński. Telefony Refurbished.

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Zakup telefonu innego niż chiński. Telefony Refurbished.

Postprzez karolw88 » 21 lis 2016, o 00:21

Oczywiście opinie te są mało pomocne gdyż Ci Panowie nie mieli z tym doświadczenia, dlatego szukam osób które miały z tym problemem do czynienia osobiście. Co nie znaczy że je olewam, ja tylko proszę o więcej.
karolw88

Telefon:: s7

Reklama

Postprzez clorox » 21 lis 2016, o 07:48

Może najlepiej poszukać kompetentnych osób w UC. Zadzwoń do nich, uzyskasz informacje z pierwszej ręki. Tylko nie zapomnij podać numeru przesyłki...
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
clorox
VIP

Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Postprzez marcoos1 » 6 gru 2016, o 02:48

@karolw88
Prosiłeś o rady, dostałeś, ale ciągle prosiłeś o kolejne.
Minęło już trochę czasu i nie podzieliłeś się jak to się zakończyło. Wysłałeś dokumenty czy udałeś, że to nie ty?
Poszło wszystko tak jak napisał blue czy dostęp do netu masz w więziennej bibliotece?
Jak ktoś mocno ciśnie na forum, to warto, żeby podzielił się z innymi, byśmy wszyscy potem wiedzieli co robić.
marcoos1
VIP

Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Postprzez Patryk22 » 5 cze 2018, o 23:08

A ja mam pytanie odnośnie zwykłych telefonów a nie smartfonów. Chciałbym zakupić nokie 6303i i waham się bo... sam kiedyś kupiłem refurba przez janusza biznesu z alledrogo i prawie byłem zadowolony bo telefon działa do dziś (ponad 8 lat) był prawie jak nowy (obudowa lekko niespasowana tzn w jednym rogu odstawała i rysa dość długa na obudowie tylko jedna) ale wkurzała.Tak poza tym bez zarzutu. Więc pomyślałem że teraz mogę sobie sam kupić. Czy ma ktoś namiary na najbardziej rzetelnego chińczyka?
Patryk22

Telefon:: Galaxy SIII
ROM: Stock

Postprzez robbo2k » 10 paź 2018, o 12:23

Jakis czas temu zakupiłem iphona 5c dla córki od Bestseller na ali. Przyszedł w "oryginalnym" pudełku (znaczy zrobionym jak oryginalne) podobnie jest z ładowarka i słuchawkami wyglądaja jak apple ale nimi nie są jest zresztą opis w aukcji. Sam telefon wygląda jak nowy. Po podpieciu backupu systemu wygląda ze ma nową baterie "0 cykli". Zasadniczo telefon jest używany i dostał nową obudowę i baterię. Na wyświetlaczu nie widać zużycia i wypalenia ale bez otwierania ciężko powiedzieć o jego oryginalności.

Kilka dni temu kupiłem LG G4 za 240zł H810 (LTE tylko w pasmie 2600MHz) i idzie do mnie . Postaram się go zrecenzowac i przywrocic pasma europejskie
robbo2k

Telefon:: Huawei P9lite

Postprzez Xegedi » 18 lut 2019, o 11:10

Nie widzę nic złego w kupowaniu wysokiej jakości odrestaurowanego telefonu, osobiście kupiłem telefon (iPhone 6s), z którego już korzystałem i jestem zadowolony
Xegedi

Telefon:: iPhone

Postprzez pete67 » 19 lut 2019, o 10:00

clorox napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

OK ale jeden podstawowy warunek.
Zaufane źródło.
potem kwestia ceny itd...
pete67
AKTYWNY

Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez Flyagaric » 19 lut 2019, o 16:08

Czemu odpowiadasz na posta z 2016?
Xegedi to spammer, przyszedł tu pocjonować, ale ty, że nie zauważyłeś daty posta na który odpowiadasz?
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 162
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez pete67 » 19 lut 2019, o 16:33

a zagapiłem się... tak jakoś
faktycznie
pete67
AKTYWNY

Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?