• Reklama

Zakup Coolpad'a F1

Zakup Coolpad'a F1

Postprzez wierzbek » 27 paź 2014, o 10:06

Siemanko koleżanki i koledzy
Zamierzam kupić Coolpad'a F1 i mam pytania. Widziałem że ostatnimi czasy jego cena skoczyła do góry, w dalszym ciągu rośnie czy już może spaść? Czy w najbliższym czasie szykuje się jakas akcja na aliexpress typu ostatnie kupony? Można jakoś obniżyć cenę?Od którego sprzedawcy kupić żeby szło z holenderskiej poczty, bo ponoć szybciej idzie i bez cła :)?(proszę o link). Czy ktoś miał te etui http://m.aliexpress.com/item/1932823414.html ? Wygląda fajnie, ale ciekawy jestem jak w praktyce to wygląda :) proszę o pomoc i dziękuję :)
Ostatnio edytowano 27 paź 2014, o 10:16 przez wierzbek, łącznie edytowano 1 raz
wierzbek

Telefon:: htc

Reklama

Re: Zakup Coolpad'a F1

Postprzez kolakao » 27 paź 2014, o 10:15

Szykuje się coolpad f2, ale jak to wpłynie na cenę, tego nie wiedzą nawet najstarsi górale ;)
kolakao

Pochwały: 18
Telefon:: Meizu Mx4
ROM: Flyme 4

Postprzez wierzbek » 27 paź 2014, o 10:17

Słyszałem że f2 nie jest warty dopłacania bo niby daje LTE i kilka innych mało znaczących rzeczy :p to prawda?
wierzbek

Postprzez Doman » 27 paź 2014, o 11:01

Na Ali cena skoczyla, a na Telchina w dol. Przejrzyj BAZAR, bylo kilka fajnych ofert w zeszlym tygodniu.

F2 bedzie przede wszystkim wiekszy (5.5"), LTE nie kazdy potrzebuje. Bedzie tez wiecej ROM (16GB), ale przy karcie SD wg mnie 8GB jest wystarczajace. Takze to juz kwestia indywidualna czy warto doplacac.
Doman
AKTYWNY

Pochwały: 17
Telefon:: CoolPad F1
ROM: 4.2.2 AOSP

Postprzez mkgga » 27 paź 2014, o 11:47

wierzbek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja kupiłem Coolpada F1 dla żony u Goldway. Cena wtedy 165.99.Wysłane NL-em ale paczka wpadła na celny(124 zł VAT),tak wiec coraz wiecej paczek z NL post wpada na cło(dwie paczki z telefonami w ostatnich dwóch tygodniach wpadły),jedyna zaleta NL to czas do 14 dni i paczki są w Polsce.Mam także te etui co pokazałeś w linku,powiem tak że jak założyłem te etui to telefon zyskał na atrakcyjności i jakby skoczył o jedną półkę wyżej.Polecam te etui świetnie wygląda metalowa ramka ,szkło.Oryginalna plastikowa klapka powiedzmy sobie szczerze jest taka sobie.Co do ceny Coolpada to poczekaj , w listopadzie mają być jakieś obniżki.

Link do albumu zdjęć

http://imgur.com/a/OCbzN
mkgga

Telefon:: lg

Re: Odp: Zakup Coolpad'a F1

Postprzez wierzbek » 27 paź 2014, o 12:59

mkgga napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja kupiłem Coolpada F1 dla żony u Goldway. Cena wtedy 165.99.Wysłane NL-em ale paczka wpadła na celny(124 zł VAT),tak wiec coraz wiecej paczek z NL post wpada na cło(dwie paczki z telefonami w ostatnich dwóch tygodniach wpadły),jedyna zaleta NL to czas do 14 dni i paczki są w Polsce.Mam także te etui co pokazałeś w linku,powiem tak że jak założyłem te etui to telefon zyskał na atrakcyjności i jakby skoczył o jedną półkę wyżej.Polecam te etui świetnie wygląda metalowa ramka ,szkło.Oryginalna plastikowa klapka powiedzmy sobie szczerze jest taka sobie.Co do ceny Coolpada to poczekaj , w listopadzie mają być jakieś obniżki.

Link do albumu zdjęć

Konkretną odpowiedź mkgga bardzo dziękuję :) skąd wiesz że spadnie cena? Właśnie tak samo pomyślałem jak zobaczyłem zdjęcia, telefonik klasa wyżej :) wolę poczekać tydzień więcej i nie płacić 120zl :p
wierzbek

Postprzez mkgga » 27 paź 2014, o 13:03

wierzbek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Link do albumu zdjęć

Konkretną odpowiedź mkgga bardzo dziękuję :) skąd wiesz że spadnie cena? Właśnie tak samo pomyślałem jak zobaczyłem zdjęcia, telefonik klasa wyżej :) wolę poczekać tydzień więcej i nie płacić 120zl :p

Chodzą słuchy że ok 11 listopada będą na ali obniżki albo kupony do kupienia.Poczekaj parę dni,jak pomogłem to kliknij pochwałkę.Pozdrawiam.
mkgga

Telefon:: lg

Postprzez wierzbek » 27 paź 2014, o 14:14

Panie dałbym ale nie wiem jak :/ bardzo pomogles :) a skąd te słuchy kolego?
wierzbek

Postprzez Venn » 28 paź 2014, o 15:13

Haha:D Goldway już przygotowany na 11.11 i wielkie "zniżki", cena coolpada f1 w ciągu tygodnia wzrosła ze 165 na 199$:D ach te "promocje":D
Venn
AKTYWNY

Pochwały: 42
Telefon:: Lenovo K3 note

Postprzez wujek22 » 28 paź 2014, o 21:21

Dobra mam też zamiar kupić coolpada F1 i jestem ciekawy ile trzyma bateria na włączonym ekranie
wujek22

Telefon:: ...

Postprzez majkel_94 » 28 paź 2014, o 22:11

8 godzin, 43 minuty i 51 sekund...

Ma wyświetlać zdjęcie cały czas, jakiś film ma lecieć, gra czy może śmiganie po przeglądarce?
Niektórym może się to wydać dziwne, ale to ma wpływ na zużycie energii, a więc i czas pracy na baterii ;)
majkel_94
VIP

Pochwały: 19
Telefon:: LeTV

Postprzez wujek22 » 29 paź 2014, o 08:35

Jeżeli to jest wynik przy normalnym korzystaniu z telefonu takim jak SMS-Y przeglądarka ewentualnie coś na YT to teraz pytanie czy opłaca się przesiadka z Xperii Z na Coolpada. Dodam ze przy codziennym użytkowaniu takim jak wyżej to Xperia wytrzymuje około 4h na ekranie. A w głównej mierze to pisze SMS-y
wujek22

Telefon:: ...

Następna strona

Powrót do Dyskusja o telefonach Coolpad