• Reklama

Xiaomi Redmi Note 6 Pro 4/64 vs LE COOL 1 4gb

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro 4/64 vs LE COOL 1 4gb

Postprzez ozzi91 » 27 lis 2018, o 14:26

Siemanko,

Jestem bardzo zadowolonym posiadaczem COOL 1 ale już tyle razy mi upadł, że już nawet ramka na zewnątrz jest krzywa oraz nie mogę robić zdjęć przednim aparatem bo pęknięcie przechodzi przez środek obiektywu. Trafiła się dosyć dobra oferta na Xiaomi Redmi Note 6 Pro 4/64 (720zł) i zastanawiam się nad kupnem. Czy waszym zdaniem, opłaca się zamienić coola na ten telefon? Czy raczej nie odczuję zmiany i lepiej jeszcze się wstrzymać? Może toś porównywał docelowo te dwa telefony? Bardzo zależy mi na aparacie przednim oraz tylnym, oglądałem przykłady zdjęć ale sam nie wiem czy w redmi aparat jest lepszy czy gorszy :D Design mi się bardzo podoba w redmi, no i cool mi się po prostu znudził, ale rozważam kupno następnego tego samego. Szkoda ze letv już nie wypuszcza telefonow, marzy mi sie taki cool 1 w wersji z jak najcieńszymi ramkami, z fizycznymi przyciskami podświetlanymi, kolorowa dioda powiadomień i dobrymi aparatami :) taka odświeżona wersja cool1 2019 :D

Będę wdzięczny za każdą opinię
ozzi91

Pochwały: 2
Telefon:: LG

Reklama

Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 4/64 vs LE COOL 1 4gb

Postprzez tpawel » 27 lis 2018, o 16:05

Niestety cool postawił bardzo wysoko poprzeczkę jeśli chodzi o aparat. Płakać nie będziesz raczej, jest spory progres względem poprzednich redmi.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP

Pochwały: 109
Telefon:: Le pro 3
ROM: Lineage OS

Postprzez basswitek » 28 lis 2018, o 03:13

Jednak Cool robi wyraźnie lepsze zdjęcia, w dobrych warunkach. Aparat w RN5 na miui trochę oszukuje bo ma skuteczne algorytmy odszumiania i trochę detali ucieka - widać na zbliżeniach. W ciemnuejszych warunkach RN5 robi z kolei nieco lepsze zdjęcia i jaśniejsze. Ogólnie jest zadowalająco ale jak na aparacie tak Ci zależy to nie brałbym RN5. Poza tym to jednak świetny i szybki telefon. Ja kupuję teraz na próbę dla siostry (też zależy jej na aparacie po Coolu) taniego Asus Zenfone 3 zoom, sd625, 3/64gb, amoled, 5000mah, aparat z ois.
basswitek
AKTYWNY

Pochwały: 18
Telefon:: Xiaomi mi4c

Postprzez ozzi91 » 28 lis 2018, o 08:45

A jak się kształtuje aparat RN5 vs RN6? Ten asus wygląda spoko ale jednak wygląd telefonu 2017 odrzuca mnie, po za tym nie ma podświetlanych przycisków i czegoś tam jeszcze, dlatego odpada.
ozzi91

Pochwały: 2
Telefon:: LG

Powrót do Porównania telefonów