• Reklama

Xiaomi Redmi Note 4x MTK czy Snapdragon

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Xiaomi Redmi Note 4x MTK czy Snapdragon

Postprzez Kot Paskowy » 17 lip 2017, o 14:32

Mam dylemat z wyborem pomiędzy Xiaomi Redmi Note 4X w wersji 4/64G z procesorem Mediatek lub Snapdragonem.
Ogólnie wersji 4/64G nie ma zbyt wiele w sprzedaży więc już problem. W większości sklepów oferują wersje z Mediatekiem. Biorąc pod uwagę procesor, który lepiej wybrać?
Druga sprawa to wybór pomiędzy Redmi Note 4 czy Redmi Note 4X?
Kot Paskowy

Telefon:: Sony

Reklama

Re: Xiaomi Redmi Note 4x MTK czy Snapdragon

Postprzez tpawel » 17 lip 2017, o 23:31

Tyle razy już było to poruszane że aż się nie chce pisać. Wysil się trochę i poczytaj, na pewno znajdziesz odpowiedź
tpawel
VIP

Pochwały: 86
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Postprzez kaol » 18 lip 2017, o 00:23

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Twoje słowa mi przypominają częste sytuacje gdy czegoś szukam w google i pierwsze 5 stron które odnajduję to forum gdzie ktoś pisze "poszukaj w google"

Sam się zastanawiałem nad tymi telefonami i nie widziałem nigdzie 4gb ze snapdragonem. Jakbym znalazł pewnie bym już kupił :D Podasz link do takiego? :)
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: Meizu M2

Postprzez radier » 18 lip 2017, o 02:48

Google.pl
radier
AKTYWNY

Pochwały: 10
Telefon:: Samsung

Powrót do Jaki telefon kupić ?