• Reklama

Xiaomi Redmi Note 4x jakie szkło na ekran/folię wybrać?

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Re: Xiaomi Redmi Note 4x jakie szkło na ekran/folię wybrać?

Postprzez UlefoneBePro » 5 maja 2017, o 12:39

Przecież Chińczycy nie takie rzeczy podrabiają. Potrafią zrobić idealnie wyglądające podróbki zegarków, telefonów, to głupiego szkła by nie mogli wyprodukować? Wystarczy wylać żywicę na wyświetlacz telefonu, poczekać aż stwardnieje i już mamy kopyto do robienia odlewów. Bez jaj, to chyba nie jest jakaś kosmiczna technologia. Jedyny problem widzę w idealnym nałożeniu takiego szkła na ekran, ale do tego mogłyby się przydać jakieś dedykowane pod dany model plastikowe zaczepy po których opuszczalibyśmy szkło na ekran.
UlefoneBePro

Reklama

Postprzez tpawel » 5 maja 2017, o 16:51

To nie jest kwestia podrabiania przecież.
Skoro to takie proste, znalazłeś niszę na rynku. Produkuj. Pierwszy kupię.

Wysłano z Redmi Note 4x
tpawel
VIP

Pochwały: 69

Postprzez UlefoneBePro » 5 maja 2017, o 21:32

Wiem też, w teorii, jak się produkuje samochody. Jednak nie robię tego, gdyż nie mam fabryki :D Także szkła też sobie podaruję.

Na rynku są szkła zaokrąglone, właśnie przejrzałem internety :D

Dobra, czyli na razie sytuacja przedstawia się tak, że możemy zakryć tylko tę płaską część w Redmi Note 4, tak? Kurcze, chyba jak dojdzie to go sprzedam, nie przemyślałem wszystkiego do końca przed zakupem.
UlefoneBePro

Postprzez tpawel » 5 maja 2017, o 21:37

I co kupisz? 99% smartfonów ma 2,5d.
Jedyna opcja to szkło barwione. Ono zakrywa praktycznie cały przód. Wyszukaj sobie mocolo na Ali.

Wysłano z Redmi Note 4x
tpawel
VIP

Postprzez UlefoneBePro » 5 maja 2017, o 23:47

Redmi Note 3 Pro. Wahalem sie miedzy nim a Note 4, i chyba jednak wole plaski ekran i mocniejszy procesor.

A dokladnie o co chodzi z tym barwionym szklem? Czy ono wtedy dolega calkowicie do powierzchni ekranu? Czy tez moze odstaje ale tego nie widac?
UlefoneBePro

Postprzez tpawel » 6 maja 2017, o 08:42

Jakbyś miał oba na raz w ręku to potem w życiu nie kupiłbys trójki. Inna budowa, inna jakość, wydajnościowo przepaści nie ma a jak mocy potrzeba to kupić wersję z mtk.
Co do barwione go szkła to nie wygląda że odstaje bo jest zabarwione. Widziałem na miuipolska fotki i wygląda to dobrze. Jak już zdecyduje że zostaje z tym telefonem to też kupie sobie

Wysłano z Redmi Note 4x
tpawel
VIP

Postprzez Azael » 6 maja 2017, o 09:40

UlefoneBePro napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kurcze wiesz jak się buduje samochody od podstaw krok po kroku i kupujesz taniego chińskiego smartfona
Azael
AKTYWNY

Pochwały: 4

Postprzez UlefoneBePro » 6 maja 2017, o 10:07

Azael napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kurcze wiesz jak się buduje samochody od podstaw krok po kroku i kupujesz taniego chińskiego smartfona

Tak, mam wykupiony abonament na " Jak to jest zrobione " na Discovery :D
UlefoneBePro

Postprzez maher » 3 cze 2017, o 01:23

Ja kupiłem szkło barwione i jest ideał, wcześniej miałem 2 szkła zwykłe i nie dość że były mniejsze o ok. 3-4mm od wyświetlacza to na krawędziach i tak się odklejały. Do tego obudowa ipaky i jest jakbym miał oryginalnie zabezpieczony telefon i wszystko idealnie dopasowane.
maher

Postprzez gulmont » 4 cze 2017, o 11:48

Możesz podrzucić linka do tego szkła full cover? a może jakieś foto tego szkła? ciekawy jestem jaki efekt, bo z tego co czytałem ludzie mają spory problem. Co sądzisz o tym szkle?
https://www.banggood.com/LENUO-HD-Tempe ... 41506.html
gulmont

Postprzez heisenberg » 6 cze 2017, o 14:40

Ja aktualnie używam Mocolo (szkło barwione) Jest spoko, oprócz tego, że strasznie się palcuje :/
@gulmont Twoje szkło mnie zainteresowało. Ciekawe jak by wypadło w porównaniu z Mocolo. Dzisiaj jeden gościu pokazał nowe szkło
https://miuipolska.pl/forum/topic/23945 ... ent-353823
heisenberg

Postprzez toastt » 10 lip 2017, o 05:23

Panowie i Panie, znalazłem ciekawe szkło, które leży idealnie (wiadomo, tylko na płaskiej części ekranu, ale przynajmniej nie ma bąbli powietrza na krawędziach ekranu), proszę, oto link: https://m.aliexpress.com/s/item/3280347 ... 0.0.XOaIj8 . W zestawie są dwa szła bardzo wysokiej jakości, więc moim zdaniem warto kupić za te pieniądze. Osobiście używam tego szkła już jakieś 2 tygodnie i nie mam żadnych zastrzeżeń, serdecznie więc mogę je Wam polecić. I wybaczcie proszę, że piszę dopiero teraz, ale nie chciałem polecać Wam jakiegoś bubla, musiałem chwilę się z tym szkłem obyć i sprawdzić, czy nie zacznie ono odchodzić na krawędziach ekranu. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X
toastt

Pochwały: 1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xiaomi