• Reklama

Xiaomi Redmi Note 4

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Re: Xiaomi Redmi Note 4

Postprzez beriam » 30 sty 2017, o 19:01

thx za rzeczowa odpowiedz.
Poczekam, az skończy się impreza noworoczna i zamawiam czarnego note 4.
beriam

Telefon:: moto G

Reklama

Postprzez bartazzz » 31 sty 2017, o 11:19

czarny jest mega .... :D
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez sonic » 31 sty 2017, o 15:51

ktoś może coś powiedzieć o twardości szkła w Redmi Note4 ?
folia na ekranie wygląda szpetnie, Letv x600 nosiłem rok w kieszeniach bez folii i żadnej ryski na ekranie nie ma, jeżeli Note4 ma podobną twardość to byłoby świetnie :)
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
sonic
VIP

Pochwały: 15

Postprzez Hessus » 1 lut 2017, o 20:00

bartazzz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czarny to zupelnie inna liga redmi note. Wyglada lepiej niz flagowiec htc :)

Ps. Czy po odblokowaniu bootlodera i wgraniu twrp (chce zrobic backup) telefon wroci do ustawien fabrycznych?
Hessus

Telefon:: htc

Postprzez illusion » 5 lut 2017, o 08:49

Macie na myśli całego czarnego tzn czarna klapa z typu? Miałem w łapie wszystkie - złoty, biały i grey i biała wersja zrobiła na mnie najlepsze wrażenie. Czarny/grey niczym się nie wyróżnia. Biały wygląda bardziej jak wersja premium.
illusion

Pochwały: 1
Telefon:: iOcean X7 HD

Postprzez tpawel » 5 lut 2017, o 10:00

Mamy na myśli czarno czarny, bez Grey. Widać kwestia gustu bo mi się biały kompletnie nie podoba, wolałbym zloty

Wysłane z Lenovo P2
tpawel
VIP

Pochwały: 83
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Postprzez Rav93 » 6 lut 2017, o 15:48

Ja prawdopodobnie brałbym biały ze względu na niższą cenę, gdyby nie czarna ramka wokół wyświetlacza. Nie jest jakaś wielka, ale jest i działałyby mi na nerwy. Muszę przyznać, że w białej wersji tył wygląda także świetnie razem z błyszczącymi krawędziami. Swojego czarnego RN4 mam od ponad tygodnia i jestem zadowolony. Po wyjęciu z pudełka już nie zrobił na mnie oczekiwanego wrażenia, bo zdążyłem się naoglądać obrazków i filmików zanim do mnie dotarł. :D Telefon jest elegancki i bardzo męski. 8-) Gdybym teraz go kupował, myślę że zdecydowałbym się na białą wersję. Stówka w kieszeni, a ramka jest niewidoczna po naklejeniu pełnego szkła, które i tak prawdopodobnie kupię. :mrgreen:

Czy ktoś używa folii na telefonie z ekranem 2,5D? Patrząc na tą fabryczną, wydaje mi się, że folia lepiej się sprawdza niż szkła. Może i jest mniej trwalsza, ale z telefonem noszonym w torbie daje radę, w dodatku jest zdecydowanie cieńsza i mniej widoczna. ;-)
Rav93

Telefon:: Elephone G5
ROM: Stock

Postprzez sonic » 6 lut 2017, o 16:10

nie wiem o jakie czarne ramki wam chodzi :/ mam białego i ramki są cieniutkie,bo krawędź zakryta jest białą ramką.

Ale zgadzam się z przedmówcą, że nie zrobił na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia, nie wiem czy dlatego że mój poprzedni x600 postawił wysoko poprzeczkę, czy dlatego że nic spektakularnego nie zmienia się od jakiegoś czasu w wyglądzie smartfonów.
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
sonic
VIP

Pochwały: 15

Postprzez Marcis99 » 13 lut 2017, o 19:59

Według mnie telefon jest dobry. Mam wersję 3/32, wolnego ramu zostaje 1.1-1.5 gb. Co do czarnych ramek, w sumie są małe, nie za bardzo ale są akceptowalne. Zdjęcia zrobione tym telefonem, podczas dnia wychodzą ładne. Nagrywanie Fhd 1080p 30fps, jest według mnie fajne, no może za mało klatek te 60fps by się przydało. Bateria długo mi trzyma, odłączony wczoraj o 8 teraz mam jeszcze 10%. A z telefonu używam dużo, messenger, facebook, instagram i snapchat. Po wyjęciu z pudełka telefon po wyciemnieniu, na minimum był cały czarny, nie pomogła zmiana softu na nowszy; tzw. z Global Stable 8.0.3.0 na 8.0.4.0. Dopiero po zmianie na Miui Global Dev 7.2.9, działa wyświetlenie na minimalną wartość działa. Wyświetlacz akceptowalny, lepszy o wiele od P8 Lite Fhd "daje radę". Kąty są dobre, maksymalna, minimalna wartość dobra. Bluetooth jest dobry, podbięta opaski MiBand 2, słuchawki Bluetooth; nie gubi ich. Wifi działa dobrze, nie zrywa szybkość 1/2Mb, czyli taka sama szybkość jak na p8 Lite, no może trochę większa. Rys nie łapie, na wyświetlaczu, pod matową folią naklejona była zwykła, więc nie wiem czy ekran się rysuje, czy też nie; folia nie łapie rysek. Tył telefonu, ładny chociaż, albo źle widzę, albo złoty to beż. Tył złapał 1 mini ryskę około milimetr, po przejechaniu po stoliku w szkole. Telefon jest owszem dobry, no ale za dużo się napaliłem; spełnia funkcję dla 18 letniego chłopaka, tutaj mnie. Są plusy i minusy telefony, plusy jest ładny, zgrabny. Minusy to, że może tył się porysować bez etui, tylko dobre zdjęcia, mogły by być lepsze, nagrywanie mogło by być 1080p 60 klatek na sekundę; i 4k; jak to ma; np Leeco Le 2. Telefon mogę polecić, nie jest to recenzja tylko to co myślę o tym telefonie.
Marcis99

Pochwały: 1
Telefon:: Huawei P10 Lite
ROM: EMUI

Postprzez hermik » 17 lut 2017, o 16:29

Ma ktoś doświadczenie z zakupami w tym sklepie?
https://www.giztop.com/phones/xiaomi/xi ... te-4x.html
hermik

Telefon:: 503039896

Postprzez zak88 » 22 lut 2017, o 21:49

Kupował ktoś ostatnio redmi note 4 czarnego ? orientujecie się gdzie dostanę w dobrej cenie? przeglądałem tylko Ali , czarne wszędzie po 180 $, wersja 32gb 3gb ramu mnie interesuje a różnica pomiędzy snapem a Helios x20 zauważalna w normalnym użytkowaniu bez grania ?

xiaomi mi store na ali ktos cos moze kupowal ? warte uwagi ? i czy jest według was sens dopłacać do wersji note 4 x ?
czy po prostu wybrać najtańszy czarny

https://pl.aliexpress.com/item/Original ... Title=true

167$

Xiaomi Dreami Store
https://pl.aliexpress.com/item/Original ... Title=true

177$
zak88

Telefon:: i9000
ROM: 4.4

Postprzez Dusk » 27 lut 2017, o 22:16

za kilka dni na banggood, chyba tez w innych sklepach, beda xiaomi redmi note 4x, tak sie zastanawiam czy 160$ za wersje 3/32 to dobra opcja?
Dusk

Telefon:: samsung

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xiaomi