• Reklama

Xiaomi Redmi Note 4- pytań kilka

dyskusja o telefonach Xiaomi, Jaki telefon wybrać, gdzie kupić, opinie, pytania.

Xiaomi Redmi Note 4- pytań kilka

Postprzez SirPatryk » 22 mar 2017, o 20:31

Witam, zastanawiam się nad zmianą mojego redmi note 2 na nowszy model i tu pojawia się kilka pytań.
Na aukcjach widzę, że dzielą się one na bodajże 3 wersje? Zwykła 4/pro/prime.
I teraz moje pytanie, który jest który?!
Ten w tytule ma "pro prime" ma 5 calowy ekran etc:
https://pl.aliexpress.com/item/Original ... b620fb8a72

Ten ma w nazwie "pro" ale dalej też pojawia się "prime" a do tego ma on 5,5 calowy ekran:
https://pl.aliexpress.com/item/Original ... 03065c4443

Dość śmieszne pytanie ale chce już teraz zamówić sobie jakiegoś case na ten telefon i nie mam zielonego pojęcia którą z opcji wybierać, skoro niby nazwa ta sama a mają różne wielkości, a na aukcjach jest do wyboru czy chcemy case na pro albo prime albo zwykłą 4. Powiem szczerze- zgłupiałem, tak samo z jakąś specjalną folią na telefon, skoro ma on różne wielkości to można zaliczyć gafę.

Dodam że interesuje mnie bardziej ten z drugiego linku co podałem. Ma ktoś takiego z tej konkretnej aukcji? Wszystko okej? A i ile mniej-więcej czekaliście na przesyłkę?
SirPatryk

Telefon:: i9500

Reklama

Re: Xiaomi Redmi Note 4- pytań kilka

Postprzez blue_voyager » 22 mar 2017, o 20:35

Nie odróżniasz Redmi 4 od Redmi Note 4. To dwa różne telefony, między innymi różnią się właśnie wielkością.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez SirPatryk » 22 mar 2017, o 20:54

Racja! Dzięki wielkie bo normalnie już mi chyba wszystko zaczęło się kręcić jak zacząłem szukać tych telefonów, porównywać etc. Czyli rozumiem że ten co mnie bardziej interesuje to note 4 pro prime. Czyli między zwykłym note 4 i note 4 pro prime różnica m.in w pojemności? jeden ma tam 32gb a drugi 64gb, ale wielkość etc ta sama?
SirPatryk

Telefon:: i9500

Postprzez west175 » 24 paź 2017, o 18:10

Tak taka sama 5,5 cała

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
west175

Telefon:: htc one v

Powrót do dyskusja o telefonach Xiaomi