• Reklama

Xiaomi Redmi 6 już jutro ?

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Re: Xiaomi Redmi 6 już jutro ?

Postprzez Flyagaric » 12 cze 2018, o 10:46

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ano właśnie - jak na dzisiejsze standardy - bo jednak pozostaje wyraźnie większy od Mi6 i, jak dla mnie, jest wciąż za wielki. Ósma generacja, to pierwsza, w której Xiaomi zrobiło w końcu aparat na akceptowalnym dla mnie poziomie. Myślałem, że to może już być to i w końcu się skuszę, a tymczasem wypuścili patelnie... W sumie, to wersją SE i tak pewnie nie byłbym zainteresowany, bo znając życie aparat będzie spoooro słabszy niż w topowcu.
Czekam wciąż na Meizu 15.
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Re: Xiaomi Redmi 6 już jutro ?

Postprzez avatarek » 12 cze 2018, o 12:35

gdzie niby zrobili aparat na akceptowalnym poziomie? chodzi Ci o redmi note 5?
Mnie właśnie ciekawi kwestia aparatu redmi 6/6plus ale szczerze wątpie by dali aparat na poziomie bo nie mieli by czym pozycjonować telefonu od redmi note

W meizu m15 nie ma na co czekać bo bateria spartolona. Można w sumei od razu pójść w sharp Aquosa s2 za 150 usd.

PS oglądałem wczoraj redmi note 5 i na tym ekranie nie wyświetlały sie klawisze ekranowe i nie mogłem cofnąć. Dziwne. U samsunga normalnie się wyświetlały.
Strasznie to niewygodne.
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Re: Xiaomi Redmi 6 już jutro ?

Postprzez tpawel » 12 cze 2018, o 13:41

Klawisze o których piszesz zostały zastąpione gestami. Normalnie to można włączyć w systemie.
Aparat w rn5 jest bardzo spoko jak na tą półkę. To nie jest poziom flagowy, ale cena też nie.

Wysłane z Honor 9
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Xiaomi Redmi 6 już jutro ?

Postprzez Flyagaric » 12 cze 2018, o 15:51

avatarek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Odpisałem pod postem o MI8SE, więc to Mi8 i Mi8SE mam na myśli. Nie ująłem tego czytelnie - sorry. I właśnie wydaje mi się, że pomimo, że Mi8 będzie miał fajny aparat, to jego wersja SE już niekoniecznie.
Aparat w Redmi Note 5 jest dużo lepszy niż w poprzedniku, ale to jeszcze nie jest dla mnie akceptowalny poziom. Cena mi tego nie zrekompensuje.

W Meizu 15 bateria ma 3000mAh, czyli tyle co mam teraz. Zakładam, że nie będzie działała aż tak dobrze jak mój obecny, ale poziom Galaxy S7, to już pewnie będzie. Nie ideał, ale mnie powinno wystarczyć. Poza tą nieszczęsną baterią, to ten fon jest jak pode mnie zaprojektowany. Ma wszystko co chcę mieć w fonie, więc jednak się jaram. S2, to dla mnie nie opcja. Nie podoba mi się ścięcie rogów na ekranie i aparat choć ponad poziom Redmi, to jednak zostawia sporo do życzenia. Chcę mieć aparat przynajmniej na poziomie starego Galaxy S6 i działający OiS. S2 tego nie zapewnia. Do tego Meizu ma fajniejszy proc.

Z gestami w RN5 da się żyć, ale ja i tak wolałbym gesty na fizycznym przycisku z przodu, co Flyme od Meizu mi zapewni. No i RN5 jest za wielki. Meizu 15 ma ekran 5.5 cala, przy ogólnym rozmiarze mniejszym od mojego obecnego fona w rozmiarze 5.2.

Wracając do RN6 i R6, to nie podoba mi się zupełnie kierunek rozwoju ich wyglądu, ale zdają sobie sprawę, że Azjaci mają moc by narzucać swą wolę reszcie świata. Nie godzę się z tym i tym bardziej mam zamiar wesprzeć finansowo dizajn, który Meizu zaprezentowało.
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Xiaomi Redmi 6 już jutro ?

Postprzez avatarek » 12 cze 2018, o 21:32

redmi 6 wygląda przyzwoicie oprócz tej baterii 3000..... kolejna kaszanka....xD
o co chodzi z tą awersją producentów do bateriii.....
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Re: Xiaomi Redmi 6 już jutro ?

Postprzez avatarek » 13 cze 2018, o 09:38

Już się powierdziło, że Redmi note 6 i 6a wyglądają inaczej niż w przytoczonym info od marksa
Niemniej jest szansa, że xiaomi nie spartoliło po całości i jednak to co podał marx to będzie redmi 6 plus/pro czyli przyzwoity aparat + dobra bateria i s625
https://www.gadgetsnow.com/mobile-phone ... dmi-6-Plus

Zostaje tylko pytanie, jaki to będzie miało gabaryt, tzn czy będzie kafelek czy będzie sensownie.

Redmi 6 ma sensowny gabaryt ale ma marną baterie i procesor MTK... prądożerny
71.5 mm X 147.5 mm X 8.3 mm ale to przy 5,45"

Redmi 6 plus niby ma mieć 5,85" co już niepokoi i zastanawiam się czy zmieści się w tych 152mm i 72mm.
Ktoś ma jakieś info????
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Poprzednia strona

Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama