• Reklama

Xiaomi redmi 4x, note 4 , note 4x, który najlepszy?

dyskusja o telefonach Xiaomi, Jaki telefon wybrać, gdzie kupić, opinie, pytania.

Xiaomi redmi 4x, note 4 , note 4x, który najlepszy?

Postprzez Daniel79 » 23 sty 2018, o 06:21

Myślę nad zakupem jakiegoś taniego smartfonu Xiaomi. Obecny spełnia wymagania (Samsung G360F, 880MB RAM, 8GB ROM), ale myślę go oddać wujowi jako nawigację do auta.
Xiaomi narobilło tyle tych modeli, że sam w tym głupieję o zbliżonych chyba konfiguracjach.
Telefon ma służyć do rozmów, sms (baza ponad 85tys. sms w pamięci), fb lite, email. Priorytetem jest cena (max 600zł za nówkę z pl), sprawnie działający GPS, bardzo mocna bateria i ogarnianie powyższych zadań. Obecny telefon tamto ogarnia bez najmniejszych problemów (acz ma root i sporo aplikacji jest na microsd, tu nie będzie root - bo gwarancja to musi być wystarczająca ilość pamięci ROM). Xiaomi jest silniejszy, jeśli nowszy Android z nakładką nie zamula telefonu to powinno być ok.

Widzę te modele redmi 4x, redmi note 4, redmi note 4x i się nie znam, ale wyglądaja podobnie. Note 4 lepiej wypada w benchmarkach baterii od redmi 4x. Który model najbardziej by się tu nadawał. W grę wchodzą modele 32GB ROM ze względu braku roota, ale czy modele z 2GB RAM będą wystarczające? Któryś z tych modeli nie jest lewy czyli np. prądożerny i duża bateria niewiele tu pomoże?

Telefon ma służyć na minimum 2 lata i brak wymienności baterii jest wadą we wszystkich tych modelach.
Daniel79

Telefon:: oneplus 5
ROM: 128gb

Reklama

Re: Xiaomi redmi 4x, note 4 , note 4x, który najlepszy?

Postprzez rm_125 » 25 sty 2018, o 22:50

Wymieniałeś baterie w telefonie po 2 latach? ja jeszcze nigdy

Najlepszy z wymienionych to note 4 wersja globalna z prosesorem 625 wersja 4/64 gb

Ale czy takiego potrzebujesz na jak to powiem emeryckie użytkowanie ?
rm_125
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: Note 4x
ROM: chiński

Powrót do dyskusja o telefonach Xiaomi