• Reklama

xiaomi redmi 4a 2/32 vs redmi 5a vs redmi note 5a

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

xiaomi redmi 4a 2/32 vs redmi 5a vs redmi note 5a

Postprzez beny1 » 15 kwi 2018, o 21:05

Witam. Pytanie do użytkowników ww. fonów . Czy starszy brat (4a) już odstaje od pozostałych ? Szukam telefonu dla dziecka. Telefon do dzwonienia,sms, przeglądania intenetu (głównie you tube) trochę gierek.Obecnie używa oukitel u7 pro. Jakie są wasze doświadczenia z użytkowania telefonów. Może macie jakieś inne sugestie w tym budżecie. Nie boimy się chińczyków i mtk. Większa bateria i pamięć wewnętrzna mile widziane.
beny1

Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi redmi 3s
ROM: global dev

Reklama

Re: xiaomi redmi 4a 2/32 vs redmi 5a vs redmi note 5a

Postprzez zawel » 16 kwi 2018, o 12:11

To jest ten sam telefon, w sensie między redmi 4a i 5a nie ma w zasadzie żadnej różnicy a note ma tylko większy ekran (ale już nie rozdzielczość). One będą minimalnie szybsze od tego oukitela ale bez szału. Pytanie czy na pewno potrzebujesz dla dziecka nówki, ja swojej rodzinie kupuję używki z allegro - ostatnio mi4c, trzeba zwykle wymienić baterię, tel jest dużo mocniejszy a i mniejszy żal jak stłucze (no i wymiana ekranu też nie jest jakąś filozofią w razie czego).
zawel
VIP

Pochwały: 62
Telefon:: Le Max 2 (x829)
ROM: LineageOS 16.0

Re: xiaomi redmi 4a 2/32 vs redmi 5a vs redmi note 5a

Postprzez beny1 » 16 kwi 2018, o 13:30

Oukitel się zestarzał i pająk na wyświetlaczu. Note 5a można znaleźć na GB w dobrej cenie i chyba w tym kierunku pójdę - życzenie było duży ekran. MI 4c i redmi3s mamy w rodzinie i sobie chwalimy. Ale w tej cenie note 5a jest ok. Nówka robi jednak wrażenie na dzieciaku
beny1

Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi redmi 3s
ROM: global dev

Powrót do Porównania telefonów